Jay Akkadas, „YouTube“ produktų vadovas: „Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Lietuva prisijungia prie šalių, kuriose veikia Vaizdo įrašų kokybės ataskaita. Dabar galite matyti, kokį „YouTube“ vaizdo įrašų kokybės lygį gali užtikrinti jūsų interneto paslaugų teikėjas.  Jei žiūrint vaizdo įrašus dažnai naudojamas buferis, ši ataskaita gali padėti suprasti priežastis; taip pat joje rasite patarimų, ką daryti, kad „YouTube“ veiktų geriau.“
Jei esate Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje ar Islandijoje, nuo šiandien galite naudotis „Google“ vaizdo įrašų kokybės ataskaita, kad geriau suprastumėte, kokią vaizdo įrašų kokybę užtikrina jūsų interneto paslaugų teikėjas, ir kitus veiksnius, nuo kurių gali priklausyti „YouTube“ veikimas. Jei žiūrint vaizdo įrašus dažnai naudojamas buferis, ši ataskaita gali padėti suprasti priežastis, taip pat joje rasite patarimų, ką daryti, kad „YouTube“ veiktų geriau. Be to, matysite, kokią vaizdo įrašų kokybę užtikrina jūsų vietovėje veikiantys IPT. 

Galimi šie lygiai:

Patvirtinta HD: jei paslaugų teikėjas gali tolygiai be buferio ar pertrūkių užtikrinti HD vaizdo įrašą, kai skyra yra bent 720p, – tai laikoma patvirtinta HD.
Standartinė raiška: jei vaizdo įrašus galite žiūrėti mažiausiai 360p skyra, iš paslaugų teikėjo gaunate standartinę raišką.
Mažesnė raiška: jei vaizdo įrašai įkeliami lėtai arba dažnai naudojamas buferis, net kai skyra nesiekia 360p, iš paslaugų teikėjo gaunate veikimą mažesne raiška.

Norite sužinoti apie mūsų metodiką? Pasidomėkite aistruoliams skirta išsamia informacija ir pažiūrėję šį vaizdo įrašą sužinokite, kaip jus pasiekia mūsų vaizdo įrašai.


Sveiki,

dalinamės dviem vaizdo įrašais, kuriuos paskelbėme praėjusią savaitę.

Pirmajame įraše trys Google AdWords Baltijos šalių atstovai - Evelina, Justas ir Oscar - pristatė rekomenduojamas mobiliųjų skelbimų strategijas šventiniu laikotarpiu. Apačioje dalinamės tiesioginio seminaro internetu įrašu šia tema.



Antrasis įrašas - tai Google Baltijos šalių naujienų pristatymas, kuriame apžvelgiamos tiek pagrindinės naujienos AdWords platformoje, tiek bendros Google inovacijos Baltijos šalyse.



Įdomaus žiūrėjimo bei gražaus savaitgalio!

Linkėjimai,
Google AdWords Lietuvos komanda


Kūrėjai nuolat ieško naujų būdų, kaip pritraukti naudotojų, kad šie susidomėtų jų programomis. Naudodami mobiliuosius įrenginius žmonės sutelkia dėmesį vis trumpesnį laiką, o jų veiksmai tampa vis tikslingesni, todėl nėra lengva rasti naudotojų, kurie susidomėtų jūsų programa – tiek prieš diegimą, tiek po jo. Tiesą sakant, nustatėme, kad viena iš keturių įdiegtų programų iš viso niekada nenaudojama. Sutelkėme savo pastangas, kad pasiūlytume kūrėjams reklamavimo įrankių, kurie pritrauktų naudotojų ir atskleistų geriausias programos savybes. Neseniai atnaujinome vieną iš savo programų skelbimų formatų, kad būtų galima kurti patrauklius programų skelbimus. Štai kodėl šiandien į savo augantį kūrybingų programų diegimo sprendimų paketą įtraukėme du naujus, išraiškingus, įtraukiančius skelbimų formatus.

Žaidimas skelbime, naudojant „Trial Run Ads“
„Trial Run Ads“ – tai programos formatas, leidžiantis naudotojui prieš atsisiunčiant programą iki 60 sek. žaisti, siunčiant turinį srautu iš programos. Įtraukianti demonstracinė versija padidina tikimybę, kad asmuo, kuriam patinka žaisti, įdiegs programą. Prieš atsisiųsdami programą naudotojai gali pasimėgauti žaidimu, o programos kūrėjas pritraukia tinkamesnius naudotojus, kurie pasirinko žaidimą pagal savo programos naudojimo patirtį.

„Trial Run Ads“ teikia:
        itin įtraukiančius ir patrauklius žaidimams skirtus skelbimus;
        galimybę žaidėjams išbandyti programą prieš atsisiunčiant;
        tinkamesnius skelbimų paspaudimus, programų atsisiuntimus ir programų naudotojus.

„Cookie Jam“ funkcija „Trial Run Ad“

Kūrybingumo skatinimas, kuriant tinkintus skelbimus mobiliesiems
Taip pat pristatome interaktyvių tarpinio puslapio skelbimų beta versiją. Tai yra HTML5 skelbimai, kurių naudojimas yra visiškai pritaikytas pagal kiekvieną reklamuotojo programą. Jie suteikia reklamuotojams kūrybinę laisvę naudoti HTML5 vietoj standartinių šablonų ir leidžia dinamiškai įtraukti duomenis. Naudojant šį formatą galima kurti įvairiausius, ne tik žaidimų programų skelbimus. Interaktyvius tarpinio puslapio skelbimus galima tinkinti įvairiais būdais: pateikiant programos vertingą pasiūlymą ir norimas pabrėžti funkcijas – tai, kas yra jūsų asmeninės prekės ženklo naudojimo strategijos dalis. Tai itin naudinga reklamuotojams, kuriems svarbu pritraukti daugiau diegiančių naudotojų.

Interaktyvūs tarpinio puslapio skelbimai teikia:
        dailią ir lanksčią sritį, kurioje reklamuotojas gali išreikšti savo kūrybingumą;
        unikalias testavimo ir optimizavimo galimybes;
        galimybę išbandyti programą prieš ją atsisiunčiant;
        unikalias prekės ženklo kūrimo galimybes.

Rinkodaros specialistai jau naudojasi šių įtraukiančių skelbimų pranašumais, kad padidintų programų diegimų skaičių. „Zalora“ sukūrė skelbimą, kuris leido vartotojams interaktyviai išskleisti jiems pritaikytą išskirtinį pasiūlymą.

„Zalora“ interaktyvūs tarpinio puslapio skelbimai leidžia naudotojams pirštu išskleisti papildomą sritį ekrane, kuriame skelbiamas specialus pasiūlymas.

Tinkinimo apimtis priklauso tik nuo jūsų – galite tik koreguoti standartinius šablonus arba kurti visiškai tinkintą skelbimo failą. Naudodamiesi savo tiesioginės programos turiniu rinkodaros specialistai taip pat gali kurti patrauklius, realiojo laiko skelbimų formatus. Turėdami daugiau maketavimo ir sąveikavimo kontrolės galimybių, galite patikrinti skelbimų failus atlikdami A/B bandymą bei išbandyti įvairius raginimo veikti būdus, kad padidintumėte konversijų skaičių. Užuot pasakodami naudotojui apie savo programą, galite pasiūlyti jam išbandyti unikalias programos funkcijas, kurios sužadins norą jūsų programoje praleisti daugiau laiko.

Reklamuotojai naudoja interaktyvius tarpinio puslapio skelbimus, kad pristatytų savo naujausius produktų pasiūlymus galerijose, akcentuotų prekių ženklų elementus ir efektyviau pademonstruotų savo programos vertę prieš naudotojams ją įdiegiant.

 
„Zalora“ pateikia produktų galeriją, kurią naudotojai gali peržiūrėti
braukdami interaktyviame tarpinio puslapio skelbime.

Suprantame, kad mobiliesiems skirtos funkcijos turi būti patogiai naudojamos. Tai galioja ir skelbimams. Nuolat ieškome naujų ir geresnių būdų, kaip sukurti mažam ekranui pritaikytus interaktyvius formatus.

„Trial Run Ads“ ir interaktyvūs tarpinio puslapio skelbimai dabar yra beta versijos ir pasiekiami ribotam reklamuotojų ratui. Jei norėtumėte prisijungti prie beta versijų naudotojų grupės, susisiekite su savo paskyros valdytoju.


Paskelbė Sissie Hsiao, Vaizdinės reklamos produktų direktorė, ir Pasha Nahass, Vaizdinės reklamos produktų vadovas

Ar dirbate agentūroje, kuri galėtų pasidalinti mobiliosios kampanijos sėkmės istorija? Ar norite papasakoti apie savo įprastines praktikas optimizuojant mobiliuosius skelbimus?

Jeigu atsakymas į abu klausimus yra ‘Taip’, tuomet sekite instrukcijas anglų kalba čia bei iki gruodžio 31 dienos atsiųskite trumpą prezentaciją. Tuomet užpildykite formą, esančią žemiau, ir kiekvienai ją užpildžiusiai agentūrai atsiųsime mažą dovaną!

Naudodami valdytojo paskyras daugelis sumaniausių „AdWords“ reklamuotojų per trumpesnį laiką gali padaryti daug daugiau – nuo visos paskyros našumo stebėjimo iki pakeitimų kelių paskyrų kampanijose. Siekdami teikti įžvalgesnes ataskaitas ir perkelti jūsų pastangas pakartotinės rinkodaros srityje į naują lygį, pristatome du naujus valdytojo paskyrų patobulinimus: „Google Analytics“ paskyrų susiejimą ir pakartotinės rinkodaros žymų bei sąrašų bendrinimą.

Pasiekite duomenis naudodami vieną nuorodą

Dabar galite susieti „Google Analytics“ arba „Google Analytics Premium“ paskyrą tiesiogiai su „AdWords“ valdytojo paskyra, naudodami naują „AdWords“ sąrankos vediklį skiltyje „Paskyros nustatymai“. Taip supaprastinus paskyrų susiejimo darbo eigą nebereikia susieti atskirai kiekvienos „Google Analytics“ ir „AdWords“ paskyros.


Dabar, kai iš „Google Analytics“ importuojate savo tikslus, svetainės metriką, pakartotinės rinkodaros sąrašus ar kitus duomenis, tą tereikia padaryti vieną kartą. Ir bet kada prie valdytojo paskyros pridėjus naują „AdWords“ paskyrą ji automatiškai susiejama su tomis pačiomis „Analytics“ nuosavybėmis.

Šie patobulinimai sutaupo laiko, todėl galite susikoncentruoti į kampanijų optimizavimą. Daugiau apie „Google Analytics“ paskyros susiejimą su valdytojo paskyra galite sužinoti „AdWords“ pagalbos centre.

Pakartotinės rinkodaros strategijos išplėtimas

Daugelis reklamuotojų pastebėjo, kad naudojant Vaizdinės reklamos tinklo pakartotinę rinkodarą, paieškos skelbimų pakartotinės rinkodaros sąrašus ir panašias auditorijas, nepaprastai sekasi pakartotinai pritraukti klientus ir rasti naujų. Kad galėtumėte lengviau išplėsti šias pastangas visose savo valdomose „AdWords“ paskyrose, dabar turite galimybę kurti ir bendrinti pakartotinės rinkodaros sąrašus, įskaitant bet kokius sąrašus, importuotus iš „Google Analytics“ arba Klientų atitikties, tiesiogiai valdytojo paskyroje, naujajame „Auditorijų“ rodinyje.

Be to, pakartotinės rinkodaros sąrašus galite kurti naudodami valdytojo lygio pakartotinės rinkodaros žymą ir naudoti ją visose valdomose paskyrose. Tada nebereikės iš naujo žymėti svetainės ir valdyti kelių kiekvienos „AdWords“ paskyros sąrašų. Jei kurioje nors iš valdomų paskyrų yra savų sąrašų, juos galima padaryti prieinamus naudoti kitose valdomose paskyrose.

Šie patobulinimai leidžia daug paprasčiau ir greičiau parengti ir pradėti vykdyti pakartotinės rinkodaros strategiją. Daugiau apie pakartotinės rinkodaros žymų ir sąrašų bendrinimą galite sužinoti „AdWords“ pagalbos centre.

Paskelbė Vishal Goenka, vyr. produktų skyriaus vadovas, „AdWords“

Naudodami valdytojo paskyras daugelis sumaniausių „AdWords“ reklamuotojų per trumpesnį laiką gali padaryti daug daugiau – nuo visos paskyros našumo stebėjimo iki pakeitimų kelių paskyrų kampanijose. Siekdami teikti įžvalgesnes ataskaitas ir perkelti jūsų pastangas pakartotinės rinkodaros srityje į naują lygį, pristatome du naujus valdytojo paskyrų patobulinimus: „Google Analytics“ paskyrų susiejimą ir pakartotinės rinkodaros žymų bei sąrašų bendrinimą.

Pasiekite duomenis naudodami vieną nuorodą

Dabar galite susieti „Google Analytics“ arba „Google Analytics Premium“ paskyrą tiesiogiai su „AdWords“ valdytojo paskyra, naudodami naują „AdWords“ sąrankos vediklį skiltyje „Paskyros nustatymai“. Taip supaprastinus paskyrų susiejimo darbo eigą nebereikia susieti atskirai kiekvienos „Google Analytics“ ir „AdWords“ paskyros.


Dabar, kai iš „Google Analytics“ importuojate savo tikslus, svetainės metriką, pakartotinės rinkodaros sąrašus ar kitus duomenis, tą tereikia padaryti vieną kartą. Ir bet kada prie valdytojo paskyros pridėjus naują „AdWords“ paskyrą ji automatiškai susiejama su tomis pačiomis „Analytics“ nuosavybėmis.

Šie patobulinimai sutaupo laiko, todėl galite susikoncentruoti į kampanijų optimizavimą. Daugiau apie „Google Analytics“ paskyros susiejimą su valdytojo paskyra galite sužinoti „AdWords“ pagalbos centre.

Pakartotinės rinkodaros strategijos išplėtimas

Daugelis reklamuotojų pastebėjo, kad naudojant Vaizdinės reklamos tinklo pakartotinę rinkodarą, paieškos skelbimų pakartotinės rinkodaros sąrašus ir panašias auditorijas, nepaprastai sekasi pakartotinai pritraukti klientus ir rasti naujų. Kad galėtumėte lengviau išplėsti šias pastangas visose savo valdomose „AdWords“ paskyrose, dabar turite galimybę kurti ir bendrinti pakartotinės rinkodaros sąrašus, įskaitant bet kokius sąrašus, importuotus iš „Google Analytics“ arba Klientų atitikties, tiesiogiai valdytojo paskyroje, naujajame „Auditorijų“ rodinyje.

Be to, pakartotinės rinkodaros sąrašus galite kurti naudodami valdytojo lygio pakartotinės rinkodaros žymą ir naudoti ją visose valdomose paskyrose. Tada nebereikės iš naujo žymėti svetainės ir valdyti kelių kiekvienos „AdWords“ paskyros sąrašų. Jei kurioje nors iš valdomų paskyrų yra savų sąrašų, juos galima padaryti prieinamus naudoti kitose valdomose paskyrose.

Šie patobulinimai leidžia daug paprasčiau ir greičiau parengti ir pradėti vykdyti pakartotinės rinkodaros strategiją. Daugiau apie pakartotinės rinkodaros žymų ir sąrašų bendrinimą galite sužinoti „AdWords“ pagalbos centre.

Paskelbė Vishal Goenka, vyr. produktų skyriaus vadovas, „AdWords“

Sveiki,

jau šiandien, lapkričio 23 dieną įvyks tiesioginė seminaro internetu transliacija mobiliųjų telefonų tematika (anglų k.): Mobile Strategies during the Holiday Season.

Transliacija vyks 16:00 Lietuvos laiku, seminaro metu taip pat bus galima užduoti ir klausimus. Negalintiems seminaro stebėti tiesiogiai ...
Sveiki,

jau šiandien, lapkričio 23 dieną įvyks tiesioginė seminaro internetu transliacija mobiliųjų telefonų tematika (anglų k.): Mobile Strategies during the Holiday Season.

Transliacija vyks 16:00 Lietuvos laiku, seminaro metu taip pat bus galima užduoti ir klausimus. Negalintiems seminaro stebėti tiesiogiai, Google AdWords Lietuva YouTube kanale bus įkeltas ir vaizdo įrašas.

Seminaro transliaciją galite pasiekti čia.

Sėkmės!
Google AdWords Lietuvos komanda


Naudodami matomą MUT prekės ženklų reklamuotojai gali efektyviai pirkti ir įgyvendinti savo kampanijų tikslus:

Paryžiuje įsikūrusios garso įrangos įmonės „Devialet“ atstovai norėjo, kad daugiau klientų sužinotų apie jų garsiakalbius ir stiprintuvus. Siekdama padidinti pasiekiamumą, „Devialet“ pakeitė savo kampanijas iš MUP į mMUT. Taip „Devialet“ 49 proc. padidino savo matomų parodymų už dolerį skaičių ir 50 proc. padidino vidutinį svetainėje praleidžiamą laiką.


Naudojant naują žiūrimumo dažnumo ribos nustatymą reklamuotojams suteikiama daugiau valdymo galimybių
Dažnumo ribos nustatymas padeda valdyti, kiek kartų skelbimai rodomi tam pačiam asmeniui. Kai nematomi parodymai įtraukiami nustatant dažnumo ribą, naudotojas gali nematyti skelbimo tiek kartų, kiek norite.
Po kelių ateinančių savaičių nustatant dažnumo ribą bus skaičiuojami tik vaizdinių ir vaizdo įrašo kampanijų sistemoje „AdWords“ matomi parodymai. Taigi reklamuotojai galės geriau valdyti, kaip dažnai jų skelbimus iš tiesų žiūri naudotojai. Jei norite sužinoti daugiau apie dažnumo ribos nustatymą, apsilankykite pagalbos centre.
Naudojant naują ataskaitų teikimo metriką galima geriau įvertinti kampanijos našumą
Siekdami padėti reklamuotojams geriau įvertinti vaizdinių ir vaizdo įrašo kampanijų našumą, pridėjome papildomos metrikos, sukurtos pagal žiūrimumo standartą, pvz.:
              •              bendras matomų parodymų skaičius;
              •              matomų parodymų procentinis dydis;
              •              matomų skelbimų, kurie buvo spustelėti, procentinis dydis.
Vadovaudamiesi šia metrika reklamuotojai gali lengviau nustatyti, kurios paskirties vietos ir skelbimo failai padeda didinti kampanijos našumą, kai jie matomi naudotojams.
Seniai dirbame siekdami padidinti žiūrimumą, kad galėtume padėti rinkodaros specialistams ir leidėjams skaidriai, efektyviai ir atsakingai bendradarbiauti. Tai dar vienas svarbus žingsnis siekiant šio tikslo.

Paskelbė „AdWords“ produktų vadovas Glenn Wilson

* „Google“ tyrimas, 2014 m.



Daugelį metų prekių ženklų reklamuotojai ieško būdų, kaip užtikrinti, kad jų internetiniai skelbimai būtų matomi. Tai gali būti sudėtinga: 56 proc. visų vaizdinių skelbimų ir 46 proc. visų vaizdo įrašo skelbimų* neperžiūrimi, nes yra pateikiami po matoma riba, slenkant nebūna matomi arba rodomi fono skirtuke. Keletą metų stengėmės padėti reklamuotojams įveikti šį iššūkį, todėl šiandien pristatome 3 pagrindinius patobulinimus: visų MUT kampanijų naujovinimą į matomo MUT kampanijas, naują žiūrimumo dažnumo ribos nustatymą ir papildomą ataskaitų teikimo metriką, sukurtą pagal žiūrimumo standartą.
Nuo šiol visos MUT kampanijos yra matomo MUT kampanijos
Kaip pranešėme rugsėjo mėn., toliau vykdome savo įsipareigojimą didinti žiūrimumą skaitmeninio reklamavimo kampanijose, naujovindami visas MUT kampanijas VRT į matomo MUT (mMUT) kampanijas. Baigėme šį naujovinimą ir padarėme „Google“ vaizdinės reklamos tinklą (VRT) vienintele medijos platforma, kurioje reklamuotojams nereikia mokėti už parodymus, jei naudotojas iš tiesų neperžiūri skelbimo.
Matomo MUT (mMUT) pirkimas buvo pristatytas sistemoje „AdWords“ 2013 m., kad reklamuotojai galėtų pasirinkti mokėti tik už vaizdinių ir vaizdo įrašo skelbimų parodymus, atitinkančius MRC apibrėžtą žiūrimumo pramonės standartą. Atsižvelgiant į įvertinimus, atliktus taikant „Google“ aktyvios peržiūros technologiją, ekrane turi būti rodoma mažiausiai penkiasdešimt procentų skelbimo (vaizdiniai skelbimai turi būti rodomi mažiausiai 1 sekundę, o vaizdo įrašo skelbimai – 2 sekundes). Šiemet daugybė parodymų buvo išfiltruota dar neapmokestinus „AdWords“ reklamuotojų, nes jie neatitiko šio standarto.
Naudodami matomą MUT prekės ženklų reklamuotojai gali efektyviai pirkti ir įgyvendinti savo kampanijų tikslus:

Paryžiuje įsikūrusios garso įrangos įmonės „Devialet“ atstovai norėjo, kad daugiau klientų sužinotų apie jų garsiakalbius ir stiprintuvus. Siekdama padidinti pasiekiamumą, „Devialet“ pakeitė savo kampanijas iš MUP į mMUT. Taip „Devialet“ 49 proc. padidino savo matomų parodymų už dolerį skaičių ir 50 proc. padidino vidutinį svetainėje praleidžiamą laiką.


Naudojant naują žiūrimumo dažnumo ribos nustatymą reklamuotojams suteikiama daugiau valdymo galimybių
Dažnumo ribos nustatymas padeda valdyti, kiek kartų skelbimai rodomi tam pačiam asmeniui. Kai nematomi parodymai įtraukiami nustatant dažnumo ribą, naudotojas gali nematyti skelbimo tiek kartų, kiek norite.
Po kelių ateinančių savaičių nustatant dažnumo ribą bus skaičiuojami tik vaizdinių ir vaizdo įrašo kampanijų sistemoje „AdWords“ matomi parodymai. Taigi reklamuotojai galės geriau valdyti, kaip dažnai jų skelbimus iš tiesų žiūri naudotojai. Jei norite sužinoti daugiau apie dažnumo ribos nustatymą, apsilankykite pagalbos centre.
Naudojant naują ataskaitų teikimo metriką galima geriau įvertinti kampanijos našumą
Siekdami padėti reklamuotojams geriau įvertinti vaizdinių ir vaizdo įrašo kampanijų našumą, pridėjome papildomos metrikos, sukurtos pagal žiūrimumo standartą, pvz.:
              •              bendras matomų parodymų skaičius;
              •              matomų parodymų procentinis dydis;
              •              matomų skelbimų, kurie buvo spustelėti, procentinis dydis.
Vadovaudamiesi šia metrika reklamuotojai gali lengviau nustatyti, kurios paskirties vietos ir skelbimo failai padeda didinti kampanijos našumą, kai jie matomi naudotojams.
Seniai dirbame siekdami padidinti žiūrimumą, kad galėtume padėti rinkodaros specialistams ir leidėjams skaidriai, efektyviai ir atsakingai bendradarbiauti. Tai dar vienas svarbus žingsnis siekiant šio tikslo.

Paskelbė „AdWords“ produktų vadovas Glenn Wilson

* „Google“ tyrimas, 2014 m.


Sveiki,

šiandien anglų kalba transliavome tiesioginį seminarą internetu apie mobiliąsias konversijas: Mobile Conversions and Cross-Device Tracking. 

Nieko nelaukdami, dalinamės ir šiuo vaizdo įrašu YouTube kanale.

Sveiki,

šiandien anglų kalba transliavome tiesioginį seminarą internetu apie mobiliąsias konversijas: Mobile Conversions and Cross-Device Tracking. 

Nieko nelaukdami, dalinamės ir šiuo vaizdo įrašu YouTube kanale.


Paskutinis seminaras internetu mobiliųjų telefonų tematika - jau pirmadienį, lapkričio 23 dieną, 16:00 Lietuvos laiku, o į jį užsiregistruoti galima čia.

Linkėjimai!
Google AdWords Lietuvos komanda

Sveiki,

vakar tiesiogiai transliavome seminarą internetu apie tikslų įgyvendinimą, naudojant skelbimus mobiliuosiuose telefonuose, o šiandien norėtume pasidalinti ir vaizdo įrašu. Jį rasite žemiau (anglų kalba).
Sveiki,

vakar tiesiogiai transliavome seminarą internetu apie tikslų įgyvendinimą, naudojant skelbimus mobiliuosiuose telefonuose, o šiandien norėtume pasidalinti ir vaizdo įrašu. Jį rasite žemiau (anglų kalba).


Taip pat raginame registruotis ir į kitus tiesioginius seminarus mobiliųjų telefonų tema:

Lapkričio 18 dieną, 16:00 Lietuvos laiku - Mobile conversions and cross-device tracking;
Lapkričio 23 dieną, 16:00 Lietuvos laiku - Mobile strategies during the holiday season.

Bendrą registracijos formą į visus seminarus internetu rasite čia.

Linkėjimai!
Google AdWords Lietuvos komanda

Sveiki,

jau rytoj, lapkričio 10 dieną įvyks tiesioginė seminaro internetu transliacija mobiliųjų telefonų tematika (anglų k.): Mobile goals and ways to achieve them.

Transliacija vyks 16:00 Lietuvos laiku, seminaro metu taip pat bus galima užduoti ir klausimus. Negalintiems seminaro stebėti tiesiogiai ...
Sveiki,

jau rytoj, lapkričio 10 dieną įvyks tiesioginė seminaro internetu transliacija mobiliųjų telefonų tematika (anglų k.): Mobile goals and ways to achieve them.

Transliacija vyks 16:00 Lietuvos laiku, seminaro metu taip pat bus galima užduoti ir klausimus. Negalintiems seminaro stebėti tiesiogiai, Google AdWords Lietuva YouTube kanale bus įkeltas ir vaizdo įrašas.

Nuorodą į seminaro registraciją rasite čia.

Sėkmės!
Google AdWords Lietuvos komanda

  1. Įsitikinkite, kad dalyje „Nustatymai“ parinktis „Konversijos kainos pasiūlymo metrika“ nustatyta kaip „Konversijos“, o ne kaip „Konvertuoti paspaudimai“. Primename, kad nustačius „Konvertuoti paspaudimai“ konversijos keliuose įrenginiuose ir kiti valdikliai neteikiami.
  2. Spustelėkite „Įtraukti papildomų konversijų“ ir pažymėkite laukelį, kad į ataskaitų stulpelį „Konversijos“ ir automatinį kainų siūlymą būtų įtrauktos keliuose įrenginiuose veikiančios ir kitos pažangios konversijos.
Visą dieną naudodami įvairius įrenginius žmonės apsiperka, bendrauja ir pramogauja. Nesvarbu, ar naudojame nešiojamąjį kompiuterį darbe, ar planšetinį įrenginį namų svetainėje, mes nuosekliai ir sklandžiai atliekame reikiamus darbus įvairių tipų įrenginiuose. Iš tiesų beveik 40 proc. internete apsiperkančių žmonių informacijos pradeda ieškoti išmaniuoju telefonu, o galutinį apsipirkimą atlieka naudodami kompiuterį arba planšetinį įrenginį.1 Štai kodėl kelerius metus investavome į konversijas keliuose įrenginiuose Paieškos ir Vaizdinės reklamos tinkluose bei apsipirkimo kampanijose. Visame pasaulyje dirbantys reklamuotojai, pasinaudodami įžvalgomis apie kelių įrenginių naudojimą, visapusiškai išnaudoja „AdWords“ kampanijas ir dėl to sulaukia iki 16 proc. daugiau konversijų.

Nuo šiandien konversijos keliuose įrenginiuose bus pradedamos vykdyti raktinio žodžio lygiu ir galės būti įtraukiamos į pagrindinį konversijų stulpelį, į kurį jau įtraukti svetainių pardavimai, telefono skambučiai ir programų atsisiuntimai. Matydami visas konversijas vienoje vietoje, reklamuotojai galės geriau suprasti, kokiais būdais jų verslas pritraukia klientų. Be to, tapo lengviau imtis su šiomis įžvalgomis susijusių veiksmų: matydami visas konversijas tame pačiame stulpelyje, galite greitai įgalinti automatinį kainų siūlymą, kad būtų optimizuotos svarbiausios konversijos.

Norėdami automatinio kainų siūlymo funkcijoje suaktyvinti konversijas keliuose įrenginiuose, savo „AdWords“ paskyros dalyje „Įrankiai“ > „Konversijos“ atlikite du paprastus veiksmus:

  1. Įsitikinkite, kad dalyje „Nustatymai“ parinktis „Konversijos kainos pasiūlymo metrika“ nustatyta kaip „Konversijos“, o ne kaip „Konvertuoti paspaudimai“. Primename, kad nustačius „Konvertuoti paspaudimai“ konversijos keliuose įrenginiuose ir kiti valdikliai neteikiami.
  2. Spustelėkite „Įtraukti papildomų konversijų“ ir pažymėkite laukelį, kad į ataskaitų stulpelį „Konversijos“ ir automatinį kainų siūlymą būtų įtrauktos keliuose įrenginiuose veikiančios ir kitos pažangios konversijos.



Norime padėti jums įvertinti naujus konversijų tipus, būdingus šiems laikams, kai naudotojai yra nuolat prisijungę prie interneto įvairiuose įrenginiuose. Tai padės jums priimti geriausius sprendimus dėl reklamos. Apsilankykite mūsų pagalbos centre ir sužinokite, kaip konversijas keliuose įrenginiuose įtraukti į automatinį kainų siūlymą.

Paskelbė Wilfred Yeung, „AdWords Bidding“ vyr. produktų vadovas

1 „The Role of Mobile Search on Store Purchases“, „Google“ / „Ipsos Media CT“, 2015 m. rugpjūtis. Pirkimai buvo atlikti per pastaruosius 3 mėnesius.


Žmonės atranda naujas mobiliąsias programas įvairiais būdais: ieškodami internete, matydami rekomendacijas, kai peržiūri mėgstamus vaizdo įrašus, peržiūrėdami programoje pateikiamus pasiūlymus ir kai žaidžia žaidimus mobiliesiems. Jei esate programos kūrėjas, jums reikia galimybės dideliu mastu ir įvairiais kanalais pasiekti klientus, kurie, labiausiai tikėtina, norėtų ją įdiegti.

Žmonės atranda naujas mobiliąsias programas įvairiais būdais: ieškodami internete, matydami rekomendacijas, kai peržiūri mėgstamus vaizdo įrašus, peržiūrėdami programoje pateikiamus pasiūlymus ir kai žaidžia žaidimus mobiliesiems. Jei esate programos kūrėjas, jums reikia galimybės dideliu mastu ir įvairiais kanalais pasiekti klientus, kurie, labiausiai tikėtina, norėtų ją įdiegti.


Nuo šiandien universalias programų kampanijas galės pasiekti visi kūrėjai ir reklamuotojai. Šios naujo tipo „AdWords“ kampanijos suteiks galimybę pasiekti programos naudotojus „Google“ paieškoje, „Google Play“, „YouTube“ ir „Google“ vaizdinės reklamos tinkle. Tik 3 paprasti veiksmai ir turėsite su niekuo nepalyginamą pasiekiamumą ir galėsite reklamuoti programas didžiausiose pasaulio platformose ir tinkluose. Galite kurti universalias programų kampanijas naudodami „Google Play“ kūrėjų pultą (Google Play Developer Console) arba „AdWords“. Sužinokite daugiau (anglų k.)

Universalios programų kampanijos reklamuoja jūsų programą sistemoje „YouTube“, todėl galite populiarinti prekės ženklą ir sulaukti daugiau programos įdiegimų platformoje, turinčioje daugiau nei milijardą naudotojų, kurie peržiūri šimtus milijonų valandų turinio kiekvieną dieną. Be to, jūsų skelbimai gali pasiekti auditorijas per 650 tūkst. programų, kurios naudoja „AdMob“ platformą, ir per „Google“ vaizdinės reklamos tinklą, kuriame yra daugiau nei 2 mln. svetainių. Ir svarbiausia, universalios programų kampanijos veikia, kai naudotojai ieško turėdami konkrečių tikslų, pvz., ieško pagal tokius paieškos terminus kaip „kūno rengybos stebėjimo priemonė“ ir „produktyvumo patarimai“ (tai vyksta per visą dieną „Google“ paieškoje) bei „nuotykių žaidimai“ ir „dėlionių žaidimai“ („Google Play“ parduotuvėje), todėl jūsų programa bus matoma, kai naudotojas, labiausiai tikėtina, ieškos naujos programos atsisiuntimui.

Universalios programų kampanijos yra visa apimantis kampanijos tipas, kuris išplečia pasiekiamumą ir maksimaliai padidina „Android“ programos įdiegimų skaičių visame „Google“ skelbimų platformų pakete. Be to, sutaupote vertingo laiko, nes automatizavome kampanijos kūrimą, optimizavimą ir paskyros valdymą, kad lengviau pasiektumėte nustatytus programos diegimo tikslus, pvz., kampanijos apimtį ir mokestį už įdiegimą (CPI).

Galite pradėti darbuotis „AdWords“ arba „Google Play“ kūrėjų pulte nuo kelių paprastų žingsnių:

  • Kelios skelbimo teksto, aprašančio jūsų programą, eilutės ir „YouTube“ URL (jei turite vaizdo įrašą).
  • Vietovės, kurias norite pasiekti, ir kalba, kuria norite susisiekti.
  • Jūsų dienos biudžetas ir tikslinis mokestis už įdiegimą (CPI).


Tuo tarpu mes įtrauksime programų vaizdus, vaizdo įrašus ir programų aprašus iš „Google Play“ parduotuvės sąrašo, kad būtų sugeneruoti skelbimų formatai, kurie puikiai atrodo, nesvarbu, kur būtų pateikiami.


Čia mūsų sistemos automatiškai optimizuos jūsų kampanijas ir naudos dinaminį mokymąsi, kad maksimaliai padidintų diegimo apimtį už tikslinį mokestį už įdiegimą. Kaip veikia dinaminio mokymosi sistema? Išbandome skirtingas jūsų skelbimo teksto ir programos vaizdų versijas kiekvienoje tinkamoje „Google“ nuosavybėje ir tinkle, kad nustatytume našiausius variantus. Be to, kiekvieną dieną aktyviai koreguojame kainos pasiūlymus, kad sulauktumėte daugiau įdiegimų ir būtų optimizuotas taikymas pagal tinkamas auditorijas. Mūsų sistemos metodiškai atnaujinamos ir ieškoma naujų taikymo segmentų, todėl universalios programų kampanijos kūrimas – tai mažai priežiūros reikalaujantis, automatizuotas būdas siekiant nuolat sulaukti naujų naudotojų.

Siūlome peržiūrėti informacinį video (anglų k.):



Kūrėjai jau naudojasi paprastumo ir diegimo apimties pranašumais, kuriuos suteikia universalios
programų kampanijos.


José Maria Pertusa, „Linio“ rinkodaros vadovas teigia: „Naudojant universalias programų kampanijas labai paprasta reklamuoti mūsų programą „Google“ paieškoje, „Google Play“, „Google“ vaizdinės reklamos tinkle ir „YouTube“. Ieškojome būdo, kaip galėtume pasinaudoti „Google“ tinklų dydžiu ir pasiekiamumu ir išplėsti savo veiklą naujose rinkose, išvengdami būtinybės tvarkyti daug kampanijų. Naudodami universalias programų kampanijas turėjome nustatyti tik vieną kampaniją, paskatinusią daugiau nei 10 000 naujų diegimų per vieną mėnesį. Laikui bėgant diegimų apimtis nenustoja augti. Taip pat pastebėjome, kad CPI yra 20 proc. mažesnis, palyginti su kitais kanalais.“


„Norėjome plėsti veiklą naujose rinkose. Šį tikslą paprastai ir lanksčiai padėjo pasiekti universalios programų kampanijos. Naudodami tik vieną kampaniją galėjome pasiekti sportininkus „Google“ paieškoje, „Google Play“, „Google“ vaizdinės reklamos tinkle, „YouTube“ ir „AdMob“. Nustatyti pavyko greitai ir lengvai. Jau per pirmąjį mėnesį padvigubinome mokamų įdiegimų kiekį pagrindinėse šalyse, išlaikydami tikslinius CPI tikslus. Universalios programų kampanijos ir toliau bus pagrindinė mūsų pasaulinės naudotojų įgijimo strategijos dalis.“
– Andrew Touchstone, „Strava“ rinkodaros direktorius.

Tai nuostabus laikas kūrėjams, nes programos ir toliau padeda žmonėms rasti informaciją ir atlikti kasdienes užduotis. „Google“ stengiasi kuo daugiau bendradarbiauti su kūrėjais, kad galėtumėte naudotis visais programų reklamavimo įrankiais ir geriausios praktikos pavyzdžiais, kurių gali prireikti plečiant verslą.

Paskelbė Surojit Chatterjee, direktorius, produktų valdymas, paieškos mobiliesiems skelbimai

Google study, 2014.
Klientų lūkesčiai dabar kaip niekada dideli, nes jie gali paimti arčiausiai esantį įrenginį ir nedelsdami susirasti, ko reikia. Be to, visą reikiamą informaciją jie nori gauti iškart. Kad galėtų pasiekti klientus palankiausiomis akimirkomis, kai šie nori pirkti, ieškoti ar atlikti kokius nors veiksmus, rinkodaros specialistai vis dažniau taiko programinį reklamavimą. Jam naudojami duomenys ir technologijos, skirti tinkamam asmeniui pasiekti tinkamu metu. „Google“ vaizdinės reklamos tinkle (VRT, angl. GDN) šios sudėtingos technologijos teikiamos visiems reklamuotojams, kad galėtumėte geriau išnaudoti jūsų prekės ženklui svarbiausias akimirkas.

Šiandien pristatysime kelis įrankius, kuriais dar labiau tobulinamos vaizdinės reklamos reklamuotojams teikiamos VRT paslaugos.

Daugiau skaidrumo: imkitės veiksmų atsižvelgdami į „AdWords“ auditorijos įžvalgas

Kai gerai pažįstate savo klientus, pvz., žinote jų amžių, vietą ir pomėgius, galite priimti tikslesnius naudotinų rinkodaros programų sprendimus. „AdWords“ auditorijos įžvalgose reklamuotojams teikiama sukaupta informacija apie žmones pakartotinės rinkodaros sąrašuose. Tai apima ir demografinius rodiklius, pomėgius, vietoves bei įrenginio naudojimą.* Kadangi šios ataskaitos pasiekiamos sistemoje „AdWords“, galite greitai ir lengvai imtis veiksmų atsižvelgdami į įžvalgas. Pvz., jei dauguma konversijas svetainėje įvykdžiusių žmonių mėgsta džiazą, galbūt norėsite pridėti šią bendrų interesų auditoriją prie savo kampanijos. Arba, jei dauguma klientų yra 25–34 metų moterys, gali būti naudinga adaptuoti vaizdo skelbimą, kad jis būtų pritaikytas šiai demografinei grupei. Sužinokite daugiau.



Pavyzdys: „AdWords“ auditorijos įžvalgose rodoma, kad 30 proc. klientų šiame pakartotinės rinkodaros sąraše yra 25–34 metų, palyginti su 19,9 proc. vidurkiu JAV.


Belgijos telekomunikacijų įmonė BASE naudojo „AdWords“ auditorijos įžvalgas ir nustatė, kad, palyginti su vidutiniu klientu, dviračių sporto mėgėjai buvo dukart labiau linkę įsigyti mobiliojo telefono prenumeratą. Atsižvelgdama į šias įžvalgas, BASE sutelkė dėmesį į dviračių sporto mėgėjus ir dukart padidino konversijų skaičių. BASE pritraukė dviračių sporto mėgėjus Vaizdinės reklamos tinkle ir dukart padidino konversijų skaičių. Dabar informacijai apie savo internetines bei neinternetines kampanijas gauti BASE naudoja „AdWords“ auditorijos įžvalgas.


Naudodami „AdWords“ auditorijos įžvalgas „Sony PlayStation“ pastebėjo, kad klasikinės muzikos mėgėjai dažniau yra lojalūs „Sony“ prekės ženklui. Todėl įmonė sutelkė dėmesį į savo auditoriją Vaizdinės reklamos tinkle ir 31 % padidino peržiūrų rodiklį, palyginti su vidutiniu bendrų interesų auditorijos rodikliu. Taip „Sony“ užsitikrino didesnį peržiūrų skaičių pagal turimą biudžetą. Dabar norėdama nustatyti, kokios auditorijos geriausiai tinka naujoms kampanijoms, „Sony“ naudoja „AdWords“ auditorijos įžvalgas.

Didesnis atskaitingumas: VRT žiūrimumas bus 100 proc.

Dauguma vaizdinių skelbimų (tiksliau, 56 proc. ) niekada nebuvo peržiūrėti, nes buvo po matoma riba, slenkant pašalinti iš peržiūros arba pateikti fono skirtuko lape. Netrukus Vaizdinės reklamos tinklas bus vienintelė medijos platforma, kurioje reklamuotojams reikės mokėti tik už peržiūrėtų skelbimų parodymus. Tai reiškia, kad medijai skirtus pinigus išleisite tik tose srityse, kurios jums tikrai naudingos. Per kelis ateinančius mėnesius visos kampanijos, kuriose perkama naudojant MUT (angl. CPM), bus naujovintos kaip matomo MUT (mMUT, angl. vCPM).

Didesnis poveikis: nauji dinaminės pakartotinės rinkodaros skelbimų pritaikymo metodai

Žmonės gali naudoti įvairių formų ir dydžių įrenginius, žiūrėdami turinį, kuris gali būti horizontalus, vertikalus, liečiamas ar perbraukiamas. Tai reiškia, kad skelbimai turi būti lengvai pritaikomi, kad juos būtų galima rodyti įvairiose paskirties vietose. Šiandien pristatome dinaminės pakartotinės rinkodaros patobulinimus, skirtų skelbimų formai ir dydžiui automatiškai keisti ir taip pritaikyti juos visų tipų įrenginiams. Be to, skelbimai patobulinti, kad gerai atrodytų bet kurioje mobiliesiems įrenginiams ar staliniams kompiuteriams skirtoje svetainėje ar programoje. Pvz., jei jūsų logotipo pagrindinė spalva mėlyna ar geltona, „AdWords“ gali naudoti šias spalvas skelbimo kraštinei ir fonui nuspalvinti. Net išbandysime skirtingus spalvų derinius ir naudosime tik našiausius. Kaip visada galėsite patys keisti šiuos pasirinkimus pagal asmeninį stilių ir pageidavimus.

Siekiant įgyvendinti vartotojų lūkesčius reikalinga technologija, kurią taikant būtų galima patenkinti jų poreikius reikiamu momentu, neatsižvelgiant į buvimo vietą, naudojamą įrenginį ar ekraną. Taikant programinį reklamavimą užtikrinamas prekės ženklų pasiekiamumas tais svarbiais momentais, kai priimami sprendimai ir tenkinami poreikiai. Tikimės, kad per VRT ši patobulinta technologija bus pasiekiama visiems reklamuotojams ir galėsite geriau išnaudoti prekės ženklui svarbiausias akimirkas.

Paskelbė Brad Bender, „Google“ vaizdinės reklamos tinklo produktų valdymo viceprezidentas

* Visos įžvalgos pagrįstos anoniminiais, sukauptais duomenimis.

Google study, 2014.

Sveiki,
Sveiki,

norėtumėme pasidalinti naujausiomis Vartotojų Elgsenos Barometro (angl. Consumer Barometer) įžvalgomis apie interneto naudojimo tendencijas Lietuvoje. Žemiau rasite atnaujintą infografiką su naujausiais faktais bei statistika (anglų kalba).



Pagrindinės įžvalgos, galinčios Jums leisti geriau suprasti savo vartotojus bei planuoti reklamines kampanijas:

  • 54% Lietuvos gyventojų reguliariai naudojasi išmaniaisiais telefonais;
  • 87% Lietuvos gyventojų, jaunesnių nei 35 metai, naudoja išmaniuosius telefonus;
  • Nuo 2013 metų išmaniųjų telefonų vartotojų skaičius išaugo 54%;
  • Vidutinis Lietuvos gyventojas turi 2.4 įrenginius, galinčius prisijungti prie interneto;
  • Didžiausia dalis vartotojų naudoja mobiliuosius telefonus paieškai (40%), elektroniniam paštui (34%) bei socialiniams tinklams (37%).
  • Ieškant bet kokios informacijos, 84% interneto vartotojų pirmiausiai tikrina būtent interneto tinklą;
  • Kiekvieną mėnesį, 67% interneto vartotojų ieško informacijos apie tam tikrus produktus;
  • 71% interneto vartotojų, jaunesnių nei 25 metai, naudojasi internetu mobiliuosiuose telefonuose ne rečiau nei internetu kompiuteriuose;
  • 72% interneto vartotojų žiūri internetinius video įrašus kiekvieną savaitę;
  • 88% interneto vartotojų, jaunesnių nei 35 metai, žiūri internetinius video įrašus bent kartą per savaitę;
  • Kiekvieną savaitę, 73% interneto vartotojų žiūri internetinius vaizdo įrašus, naudodami išmaniuosius telefonus;
  • Su politika bei naujienomis susiję vaizdo įrašai sparčiu tempu populiarėja internetinėje erdvėje.

Tikimės, kad šios įžvalgos leis dar labiau suprasti vartotojus bei jų elgseną. Daugiau informacijos apie Vartotojų Elgsenos Barometro įžvalgas Lietuvoje bei kitose rinkose visada galite rasti Consumer Barometer tinklalapyje.

Linkėjimai,
Google AdWords Lietuvos komanda

Reklamuokite programas didžiausiam žmonių skaičiui


Atsiradus mobiliesiems įrenginiams, pasikeitė naudotojų elgesys ir įmonių veikla. Klientai vis labiau nori gauti rezultatus kuo greičiau, todėl norėdamos veikti sėkmingai, įmonės turi pasiekti žmones reikiamu metu – tą akimirką, kai klientas nori ką nors sužinoti, kur nors nukeliauti, ką nors nuveikti ar įsigyti. „Google“ siekia patenkinti žmonių poreikius tada, kai to reikia. Diegiame skelbimų naujoves, kad to galėtų siekti ir didelės, ir mažos įmonės.

Šią savaitę „Advertising Week“ „Times“ centrinėje scenoje pranešėme apie du naujus produktus: „Customer Match“ ir Universalias programų kampanijas, kurios padeda pasiekti klientus, kai jie tikslingai ko nors ieško.

Pasiekite vertingiausius klientus naudodami „Customer Match“

70 proc. internete naršančių klientų teigia, kad jų nuomonę apie prekės ženklą lemia prekės ženklo pateikimo kokybė, laikas ir aktualumas.1 „Google“ suteikia įmonėms unikalių galimybių pasiekti klientus ir pateikti jiems reikalingiausią informaciją. „Google“ paiešką vykdantiems, „Gmail“ reklamas peržiūrintiems ar „YouTube“ vaizdo įrašus žiūrintiems klientams galite suteikti aktualiausios informacijos pagal tai, ką jie veikia, kur jie yra, kada naršo ir kokį įrenginį naudoja. Pastaruoju metu vis labiau tobuliname šias galimybes diegdami skelbimų naujoves, kad būtų galima teikti kuo tinkamesnius rezultatus.

Vertingiausi klientai vis daugiau tikisi iš jūsų. Dabar „Google“ gali padėti jums pasiekti savo klientus, su kuriais jau palaikote ryšį (pvz., lojalumo programos dalyvius ar tuos, kurie yra anksčiau iš jūsų jau yra pirkę) tokiais būdais, kurie labiausiai susiję su jų ketinimais ir situacija.

„Customer Match“ yra naujas produktas, suteikiantis galimybę pasiekti vertingiausius klientus per „Google“ paiešką, „YouTube“ ir „Gmail“ tada , kai to labiausiai reikia. Naudodami „Customer Match“ galėsite įkelti el. pašto adresų sąrašą, kurį bus galima saugiai ir nepažeidžiant privatumo susieti su naudotojais, prisijungusiais prie „Google“. Tada galėsite kurti kampanijas ir skelbimus, kurių paskirtis – pasiekti auditoriją.

Sakykime, jūsų įmonė organizuoja keliones. Dabar galite pasiekti žmones, kurie, prisijungę prie lojalumo programos, planuoja kitą kelionę. Pavyzdžiui, kai šie lojalumo programos nariai ieškos „tiesioginiai skrydžiai į Niujorką“ sistemoje Google.com, galėsite rodyti atitinkamus skelbimus paieškos rezultatų viršuje bet kuriame įrenginyje, kuriame jie ieškos skrydžių į Niujorką. O kai šie nariai žiūrės mėgstamus „YouTube“ vaizdo įrašus arba naršys „Gmail“, galėsite rodyti skelbimus, kurie paskatins planuoti kitą kelionę.

Be to, naudodami „Customer Match“ galėsite generuoti panašias auditorijas, kad sistemoje „YouTube“ ir „Gmail“ pasiektumėte naujus klientus, kurie greičiausiai susidomės jūsų produktais ir paslaugomis. Pavyzdžiui, galėsite reklamuoti naujus tiesioginius skrydžius, sistemoje „YouTube“ rodydami „TrueView“ skelbimus galimiems klientams, kurie savo pomėgiais ir duomenimis panašūs į lojalumo programoje dalyvaujančius narius.

„Customer Match“ suteiks galimybę tinkamai pateikti prekės ženklą reikiamoje vietoje ir suteikti reikalingos informacijos apie jį tada, kai klientas greičiausiai juo susidomės. Tik „Google“ gali padėti patenkinti ištikimiausių klientų poreikius, kai to labiausiai reikia.

„Customer Match“ ir Panašių Auditorijų funkcijos bus siūlomos visiems reklamuotojams per artimiausias kelias savaites. Sužinokite daugiau.

Reklamuokite programas didžiausiam žmonių skaičiui


Žmonės atranda naujas programas daugeliu būdų: ieškodami internete, naudodamiesi rekomendacijomis, rodomomis žiūrint mėgstamus vaizdo įrašus, ir programoje pateikiamais pasiūlymais. Jei jūsų įmonė turi savo programą, jums reikia galimybės įvairiais kanalais pasiekti klientus, kurie, greičiausiai, įsidiegtų jūsų programą.

Nuo šiandien Universalios programų kampanijos bus prieinamos visiems kūrėjams ir reklamuotojams kaip naujas „AdWords“ kampanijos tipas, kuris padeda jums bendrauti su programos naudotojais visoje „Google“ paieškoje, „Google Play“, „YouTube“ ir „Google“ vaizdinės reklamos tinkle (VRT). Atlikę vos keletą paprastų žingsnių, galite reklamuoti savo programą didžiausiam žmonių skaičiui didžiausiame pasaulio tinkle ir platformose.

Sakykime, sukūrėte nuotykių žaidimą. Naudodami Universalias programų kampanijas galite pasiekti itin daug žmonių: galite skatinti įdiegti programą platformos „YouTube“ naudotojus, kurių yra daugiau nei 1 mlrd. ir kurie kasdien peržiūri milijonus valandų turinio. Jūsų skelbimai taip pat gali pasiekti konkrečias auditorijas 650 tūkst. programų ir daugiau nei 2 mln. svetainių Vaizdo Reklamos Tinkle. Svarbiausia, kad Universalios programų kampanijos padeda tikslingai atlikti paieškas, pavyzdžiui, „nuotykių žaidimų“ ir „galvosūkių žaidimų“, kurios vyksta visą dieną „Google“ paieškoje ir „Google Play“. Jūsų programa gali būti matoma, kai žmonės ieško atsisiųsti ko nors naujo.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pateikti mums norimą mokestį už įdiegimą ir mes padarysime visa kita. Universalios programų kampanijos yra vieno apsipirkimo kampanijos tipas, padidinantis pasiekiamumą ir „Android“ programos diegimų skaičių visame „Google“ skelbimų platformų rinkinyje. Nustatant kampaniją veikia automatinės funkcijos: programos vaizdai, vaizdo įrašai bei aprašas paimami tiesiogiai iš „Google Play“ parduotuvės įrašo ir sugeneruojami skelbimų formatai, puikiai atrodantys visur, kur yra rodomi.


Tada mūsų sistemos optimizuoja kampanijas naudodamos dinaminį mokymąsi, kad maksimaliai padidintų diegimų skaičių pagal tikslinį mokestį už įdiegimą. Išbandę skirtingas skelbimo teksto ir programos vaizdų versijas kiekviename galimame „Google“ tinkle, nustatysime našiausius variantus, kad būtų rodomi tik geriausi skelbimai. Sužinokite daugiau.

2015 m. „Advertising Week“ šurmulys ir entuziazmas parodo, kaip šaunu šiais laikais būti rinkodaros specialistu. Didžiuojamės galėdami prisidėti kuriant produktus, kurie suteikia įmonėms galimybę reklamuoti savo paslaugas ir pasiekti klientus, kai tai išties svarbu.

Paskelbė Sridhar Ramaswamy, Skelbimų ir prekybos skyriaus vyresnysis viceprezidentas


1 „Google“ / „Ipsos“, „Consumers in the Micro-Moment“ (liet. „Kaip pasiekti klientus per trumpiausią akimirką“), 2015 m. kovo mėn.