Naudodami valdytojo paskyras daugelis sumaniausių „AdWords“ reklamuotojų per trumpesnį laiką gali padaryti daug daugiau – nuo visos paskyros našumo stebėjimo iki pakeitimų kelių paskyrų kampanijose. Siekdami teikti įžvalgesnes ataskaitas ir perkelti jūsų pastangas pakartotinės rinkodaros srityje į naują lygį, pristatome du naujus valdytojo paskyrų patobulinimus: „Google Analytics“ paskyrų susiejimą ir pakartotinės rinkodaros žymų bei sąrašų bendrinimą.

Pasiekite duomenis naudodami vieną nuorodą

Dabar galite susieti „Google Analytics“ arba „Google Analytics Premium“ paskyrą tiesiogiai su „AdWords“ valdytojo paskyra, naudodami naują „AdWords“ sąrankos vediklį skiltyje „Paskyros nustatymai“. Taip supaprastinus paskyrų susiejimo darbo eigą nebereikia susieti atskirai kiekvienos „Google Analytics“ ir „AdWords“ paskyros.


Dabar, kai iš „Google Analytics“ importuojate savo tikslus, svetainės metriką, pakartotinės rinkodaros sąrašus ar kitus duomenis, tą tereikia padaryti vieną kartą. Ir bet kada prie valdytojo paskyros pridėjus naują „AdWords“ paskyrą ji automatiškai susiejama su tomis pačiomis „Analytics“ nuosavybėmis.

Šie patobulinimai sutaupo laiko, todėl galite susikoncentruoti į kampanijų optimizavimą. Daugiau apie „Google Analytics“ paskyros susiejimą su valdytojo paskyra galite sužinoti „AdWords“ pagalbos centre.

Pakartotinės rinkodaros strategijos išplėtimas

Daugelis reklamuotojų pastebėjo, kad naudojant Vaizdinės reklamos tinklo pakartotinę rinkodarą, paieškos skelbimų pakartotinės rinkodaros sąrašus ir panašias auditorijas, nepaprastai sekasi pakartotinai pritraukti klientus ir rasti naujų. Kad galėtumėte lengviau išplėsti šias pastangas visose savo valdomose „AdWords“ paskyrose, dabar turite galimybę kurti ir bendrinti pakartotinės rinkodaros sąrašus, įskaitant bet kokius sąrašus, importuotus iš „Google Analytics“ arba Klientų atitikties, tiesiogiai valdytojo paskyroje, naujajame „Auditorijų“ rodinyje.

Be to, pakartotinės rinkodaros sąrašus galite kurti naudodami valdytojo lygio pakartotinės rinkodaros žymą ir naudoti ją visose valdomose paskyrose. Tada nebereikės iš naujo žymėti svetainės ir valdyti kelių kiekvienos „AdWords“ paskyros sąrašų. Jei kurioje nors iš valdomų paskyrų yra savų sąrašų, juos galima padaryti prieinamus naudoti kitose valdomose paskyrose.

Šie patobulinimai leidžia daug paprasčiau ir greičiau parengti ir pradėti vykdyti pakartotinės rinkodaros strategiją. Daugiau apie pakartotinės rinkodaros žymų ir sąrašų bendrinimą galite sužinoti „AdWords“ pagalbos centre.

Paskelbė Vishal Goenka, vyr. produktų skyriaus vadovas, „AdWords“