Visą dieną naudodami įvairius įrenginius žmonės apsiperka, bendrauja ir pramogauja. Nesvarbu, ar naudojame nešiojamąjį kompiuterį darbe, ar planšetinį įrenginį namų svetainėje, mes nuosekliai ir sklandžiai atliekame reikiamus darbus įvairių tipų įrenginiuose. Iš tiesų beveik 40 proc. internete apsiperkančių žmonių informacijos pradeda ieškoti išmaniuoju telefonu, o galutinį apsipirkimą atlieka naudodami kompiuterį arba planšetinį įrenginį.1 Štai kodėl kelerius metus investavome į konversijas keliuose įrenginiuose Paieškos ir Vaizdinės reklamos tinkluose bei apsipirkimo kampanijose. Visame pasaulyje dirbantys reklamuotojai, pasinaudodami įžvalgomis apie kelių įrenginių naudojimą, visapusiškai išnaudoja „AdWords“ kampanijas ir dėl to sulaukia iki 16 proc. daugiau konversijų.

Nuo šiandien konversijos keliuose įrenginiuose bus pradedamos vykdyti raktinio žodžio lygiu ir galės būti įtraukiamos į pagrindinį konversijų stulpelį, į kurį jau įtraukti svetainių pardavimai, telefono skambučiai ir programų atsisiuntimai. Matydami visas konversijas vienoje vietoje, reklamuotojai galės geriau suprasti, kokiais būdais jų verslas pritraukia klientų. Be to, tapo lengviau imtis su šiomis įžvalgomis susijusių veiksmų: matydami visas konversijas tame pačiame stulpelyje, galite greitai įgalinti automatinį kainų siūlymą, kad būtų optimizuotos svarbiausios konversijos.

Norėdami automatinio kainų siūlymo funkcijoje suaktyvinti konversijas keliuose įrenginiuose, savo „AdWords“ paskyros dalyje „Įrankiai“ > „Konversijos“ atlikite du paprastus veiksmus:

  1. Įsitikinkite, kad dalyje „Nustatymai“ parinktis „Konversijos kainos pasiūlymo metrika“ nustatyta kaip „Konversijos“, o ne kaip „Konvertuoti paspaudimai“. Primename, kad nustačius „Konvertuoti paspaudimai“ konversijos keliuose įrenginiuose ir kiti valdikliai neteikiami.
  2. Spustelėkite „Įtraukti papildomų konversijų“ ir pažymėkite laukelį, kad į ataskaitų stulpelį „Konversijos“ ir automatinį kainų siūlymą būtų įtrauktos keliuose įrenginiuose veikiančios ir kitos pažangios konversijos.Norime padėti jums įvertinti naujus konversijų tipus, būdingus šiems laikams, kai naudotojai yra nuolat prisijungę prie interneto įvairiuose įrenginiuose. Tai padės jums priimti geriausius sprendimus dėl reklamos. Apsilankykite mūsų pagalbos centre ir sužinokite, kaip konversijas keliuose įrenginiuose įtraukti į automatinį kainų siūlymą.

Paskelbė Wilfred Yeung, „AdWords Bidding“ vyr. produktų vadovas

1 „The Role of Mobile Search on Store Purchases“, „Google“ / „Ipsos Media CT“, 2015 m. rugpjūtis. Pirkimai buvo atlikti per pastaruosius 3 mėnesius.