Kūrėjai nuolat ieško naujų būdų, kaip pritraukti naudotojų, kad šie susidomėtų jų programomis. Naudodami mobiliuosius įrenginius žmonės sutelkia dėmesį vis trumpesnį laiką, o jų veiksmai tampa vis tikslingesni, todėl nėra lengva rasti naudotojų, kurie susidomėtų jūsų programa – tiek prieš diegimą, tiek po jo. Tiesą sakant, nustatėme, kad viena iš keturių įdiegtų programų iš viso niekada nenaudojama. Sutelkėme savo pastangas, kad pasiūlytume kūrėjams reklamavimo įrankių, kurie pritrauktų naudotojų ir atskleistų geriausias programos savybes. Neseniai atnaujinome vieną iš savo programų skelbimų formatų, kad būtų galima kurti patrauklius programų skelbimus. Štai kodėl šiandien į savo augantį kūrybingų programų diegimo sprendimų paketą įtraukėme du naujus, išraiškingus, įtraukiančius skelbimų formatus.

Žaidimas skelbime, naudojant „Trial Run Ads“
„Trial Run Ads“ – tai programos formatas, leidžiantis naudotojui prieš atsisiunčiant programą iki 60 sek. žaisti, siunčiant turinį srautu iš programos. Įtraukianti demonstracinė versija padidina tikimybę, kad asmuo, kuriam patinka žaisti, įdiegs programą. Prieš atsisiųsdami programą naudotojai gali pasimėgauti žaidimu, o programos kūrėjas pritraukia tinkamesnius naudotojus, kurie pasirinko žaidimą pagal savo programos naudojimo patirtį.

„Trial Run Ads“ teikia:
        itin įtraukiančius ir patrauklius žaidimams skirtus skelbimus;
        galimybę žaidėjams išbandyti programą prieš atsisiunčiant;
        tinkamesnius skelbimų paspaudimus, programų atsisiuntimus ir programų naudotojus.

„Cookie Jam“ funkcija „Trial Run Ad“

Kūrybingumo skatinimas, kuriant tinkintus skelbimus mobiliesiems
Taip pat pristatome interaktyvių tarpinio puslapio skelbimų beta versiją. Tai yra HTML5 skelbimai, kurių naudojimas yra visiškai pritaikytas pagal kiekvieną reklamuotojo programą. Jie suteikia reklamuotojams kūrybinę laisvę naudoti HTML5 vietoj standartinių šablonų ir leidžia dinamiškai įtraukti duomenis. Naudojant šį formatą galima kurti įvairiausius, ne tik žaidimų programų skelbimus. Interaktyvius tarpinio puslapio skelbimus galima tinkinti įvairiais būdais: pateikiant programos vertingą pasiūlymą ir norimas pabrėžti funkcijas – tai, kas yra jūsų asmeninės prekės ženklo naudojimo strategijos dalis. Tai itin naudinga reklamuotojams, kuriems svarbu pritraukti daugiau diegiančių naudotojų.

Interaktyvūs tarpinio puslapio skelbimai teikia:
        dailią ir lanksčią sritį, kurioje reklamuotojas gali išreikšti savo kūrybingumą;
        unikalias testavimo ir optimizavimo galimybes;
        galimybę išbandyti programą prieš ją atsisiunčiant;
        unikalias prekės ženklo kūrimo galimybes.

Rinkodaros specialistai jau naudojasi šių įtraukiančių skelbimų pranašumais, kad padidintų programų diegimų skaičių. „Zalora“ sukūrė skelbimą, kuris leido vartotojams interaktyviai išskleisti jiems pritaikytą išskirtinį pasiūlymą.

„Zalora“ interaktyvūs tarpinio puslapio skelbimai leidžia naudotojams pirštu išskleisti papildomą sritį ekrane, kuriame skelbiamas specialus pasiūlymas.

Tinkinimo apimtis priklauso tik nuo jūsų – galite tik koreguoti standartinius šablonus arba kurti visiškai tinkintą skelbimo failą. Naudodamiesi savo tiesioginės programos turiniu rinkodaros specialistai taip pat gali kurti patrauklius, realiojo laiko skelbimų formatus. Turėdami daugiau maketavimo ir sąveikavimo kontrolės galimybių, galite patikrinti skelbimų failus atlikdami A/B bandymą bei išbandyti įvairius raginimo veikti būdus, kad padidintumėte konversijų skaičių. Užuot pasakodami naudotojui apie savo programą, galite pasiūlyti jam išbandyti unikalias programos funkcijas, kurios sužadins norą jūsų programoje praleisti daugiau laiko.

Reklamuotojai naudoja interaktyvius tarpinio puslapio skelbimus, kad pristatytų savo naujausius produktų pasiūlymus galerijose, akcentuotų prekių ženklų elementus ir efektyviau pademonstruotų savo programos vertę prieš naudotojams ją įdiegiant.

 
„Zalora“ pateikia produktų galeriją, kurią naudotojai gali peržiūrėti
braukdami interaktyviame tarpinio puslapio skelbime.

Suprantame, kad mobiliesiems skirtos funkcijos turi būti patogiai naudojamos. Tai galioja ir skelbimams. Nuolat ieškome naujų ir geresnių būdų, kaip sukurti mažam ekranui pritaikytus interaktyvius formatus.

„Trial Run Ads“ ir interaktyvūs tarpinio puslapio skelbimai dabar yra beta versijos ir pasiekiami ribotam reklamuotojų ratui. Jei norėtumėte prisijungti prie beta versijų naudotojų grupės, susisiekite su savo paskyros valdytoju.


Paskelbė Sissie Hsiao, Vaizdinės reklamos produktų direktorė, ir Pasha Nahass, Vaizdinės reklamos produktų vadovas