Kaip padidinti nekilnojamojo turto brokerio profesijos populiarumą?

Viena iš nekilnojamojo turto įmonių į reklamos agentūrą „PayPerClick“ kreipėsi turėdama aiškų tikslą – padidinti galimų kandidatų susidomėjimą nekilnojamojo turto brokerio profesija. Kadangi kvalifikuotų darbuotojų trūkumas buvo ne tik šios įmonės, bet ir visos industrijos iššūkis, agentūrai „PayPerClick“ reikėjo į pagalbą pasitelkti netradicinius sprendimo būdus.

Tik skambinimo kampanija - efektyvus rezultatas, neinvestuojant didelių resursų

Apsvarsčius kelias galimas idėjas, buvo nutarta rezultato siekti naudojant tik skambinimo kampaniją. Tokios kampanijos principas – skelbimai yra rodomi tik mobiliuosiuose telefonuose, o juos paspaudus, vietoj vartotojo nukreipimo į svetainę, iš karto pradedama skambinti reklamuotojo nurodytu numeriu. Šios kampanijos naudą agentūros „PayPerClick“ atstovė Evelina Čapkevičiūtė įvertino trimis priežastimis: „Kadangi brokeriai praleidžia itin daug laiko kalbėdami telefonu su klientais, kiekvienas skelbimo paspaudimas leido mūsų klientui iš karto įvertinti galimų kandidatų kalbėsenos įgūdžius bei taip įvykdyti pirminę naujų darbuotojų atranką. Be to, naudojant šį kampanijos tipą, kliento puslapyje nereikėjo daryti jokių pakeitimų, o svarbiausia informacija kandidatams buvo pateikiama skelbimų tekste bei plėtiniuose. Galiausiai, kadangi Lietuvoje tik skambinimo kampanijos dar nėra populiarios, nesusidūrėme su didele konkurencija, tad ir paspaudimų kaina klientą tikrai tenkino.“

Rezultatai – 123 kandidatų skambučiai bei itin aukšta skelbimo pozicija

Kampanijai pasibaigus, buvo įvertinti jos rezultatai, kurie nustebino tiek agentūrą, tiek ir jos klientą. Pagal darbo skelbimą buvo sulaukta net 123 skambučių, o pirmoje reklamos pozicijoje skelbimai buvo parodyti net 92 % kartų. Kampanijos metu agentūra išbandė ir kelias skirtingas raktinių žodžių strategijas: viena buvo skirta specifiškai brokeriams, ieškantiems darbo, o kita – bendresnėms vartotojų paieškoms pagal populiariausius internetinius darbo paieškos portalus. Įvertinus skirtingas strategijas, geresnį rezultatą atnešė platesni raktiniai žodžiai, kadangi jais agentūrai pavyko pasiekti daugiau žmonių, o didžioji dauguma skambučių dėl neigiamų raktinių žodžių naudojimo buvo aktualūs klientui.

Kampanijos nauda – įgyvendinti kliento tikslai bei patirtis ateities kampanijoms

Kampanijos trukmė buvo vienas mėnuo, po kurio klientui pavyko įgyvendinti siektą tikslą – padidinti kvalifikuotų darbuotojų skaičių, dirbančių nekilnojamojo turto brokeriais. Tuo tarpu agentūrai tai buvo puiki mokymosi patirtis – išbandyta nauja kampanijos rūšis bei keli jos įgyvendinimo variantai. Pasiektas rezultatas tik patvirtino teisingą agentūros „PayPerClick“ kampanijos tipo pasirinkimą ir jeigu ateityje būtų sulaukta panašių klientų norų, vėl būtų naudojama panaši reklamos strategija.


Google AdWords Lietuvos komanda