Viskas, ko reikia dideliam produktyvumui išlaikyti


sem.lt klientė BisonOffice.com – tai auganti mažmeninės prekybos įmonė Jungtinėse Amerikos Valstijose. BisonOffice.com siūlo reikmenis biurams, baldus ir jų priežiūros paslaugas bei poilsio kambariams skirtus reikmenis, pradedant tokiais populiariais prekių ženklais, kaip 3M, HP, „Bic“, „Canon“, ir baigiant „Starbucks“.


Problemų sprendimas: kampanijų optimizavimas


2013 m. liepos mėn. atlikus „AdWords“ paskyros auditą, paieškos terminų ataskaitose buvo aptikta:
  1. Kampanijose aktyvuodavosi daug nesusijusių raktinių žodžių.
  2. Kampanijos nebuvo kategorizuojamos pagal skirtingus produktus, nors šių marža skyrėsi.
  3. Kainos už paspaudimus visiems produktams buvo nustatytos vienodos.


sem.lt specialistai rekomendavo išplėsti apsipirkimo kampanijas, optimizuoti kainų siūlymo strategijas, patikslinti naujų neigiamų raktinių žodžių sąrašus. Be to, agentūros specialistai aptiko kelis geriau parduodamus produktus, kuriuos vertėjo išskirti į atskiras kampanijas siūlant dideles paspaudimo kainas.


Papildomas kanalas: mobiliųjų vartotojai


2015 m. balandžio mėn. buvo nuspręsta padidinti dėmesį mobiliesiems vartotojams. Tokia strategija pasirinkta remiantis kituose kanaluose užfiksuotais gerais tiesioginių pardavimų per mobiliuosius įrenginius rezultatais. Svarbu paminėti, kad tiesioginio pardavimo per mobiliuosius įrenginius konversijų rodikliai buvo mažesni nei staliniams kompiuteriams skirtų kampanijų, todėl sem.lt mobiliesiems įrenginiams skirtose kampanijose naudojo mažesnius kainos už paspaudimus pasiūlymus.


2015 m. ir 2014 m. palyginimas – 211 % padidėjusios pajamos


Metinių rezultatų palygynimas 2015 m. su 2014 m.:
  • 166 % daugiau pardavimų operacijų „AdWords“ kanale.
  • Pajamos iš „AdWords“ padidėjo 211 % .
  • Pardavimo operacijų per mobiliuosius įrenginius skaičius padidėjo 600 %.


Geri rezultatai skatina kurti svetainę mobiliesiems


Bisonoffice.com vis dar neturi svetainės versijos mobiliesiems arba mobiliesiems pritaikytos svetainės. Svetainė mobiliesiems vis dar kuriama. Tačiau mobiliuosius įrenginius naudojančių lankytojų srautas iš „AdWords“ kampanijų yra tenkinantis ir daug žadantis.

O sem.lt ir toliau kliento kampanijose nuolatos vykdo priežiūros ir optimizacijos darbus, kurie leidžia tikėtis augimo ir ateityje.


Google AdWords Lietuvos komanda