Automatinis kainų siūlymastai neįkainojamas „AdWords“ įrankis, padedantis rinkodaros specialistams sutaupyti laiko ir padidinti našumą. „Google“ mašininiu mokymusi paremtas įrankis optimizuoja kiekvieno aukciono kainos pasiūlymus dideliu mastu ir apima įvairius signalus, kad padėtų jums atitaikyti kainos pasiūlymus pagal unikalų naudotojo kontekstą. 2015 m. pranešėme apie naujas bendrinamos bibliotekos ataskaitų teikimo funkcijas, skirtas teikti aiškesnę informaciją apie automatinio kainų siūlymo našumą. Nuo šiol teiksime svarbiausias kainų siūlymo įžvalgas apie aspektus, kuriems „AdWords“ skiriate daugiausiai laiko. Tai darysime naudodami tris toliau pateiktas naujas funkcijas.

  1. Nauji įspėjimai, iš karto pažymintys kainų siūlymo problemas.
  2. Kainos pasiūlymo strategijos būsenos, rodomos tiesiai jūsų kampanijoje ir skelbimų grupės būsenos stulpeliuose.
  3. Vertingos kampanijos lygiu nustatytų įprastų kainos pasiūlymo strategijų našumo ataskaitos.

Nauji kainų siūlymo įspėjimai padeda išspręsti problemas

Jau pasiekiami nauji automatiniam kainų siūlymui skirti įspėjimai, padedantys kuo greičiau nustatyti ir išspręsti problemas. Iš pradžių pristatome įspėjimus, pažyminčius, kai konversijų stebėjimo nustatymai yra „netinkamai sukonfigūruoti“, o ateityje pristatysime papildomų įspėjimų tipų. Pavyzdžiui, jei naudojate į tikslinį MUĮ panašią pagal konversijas optimizuotą kainos pasiūlymo strategiją, bet esate išjungę konversijų stebėjimą arba prie pagrindinio stulpelio „Konversijos“ nesate pridėję konversijos veiksmo, galite matyti įspėjimą „Netinkamai sukonfigūruota“.

Kainų siūlymo būsenos integruojamos su kampanijos ir skelbimų grupės būsenomis

Per kelias kitas savaites pagrindiniuose kampanijos ir skelbimų grupės būsenos stulpeliuose pristatysime kainos pasiūlymo strategijos būsenas, kad geriau jas matytumėte atlikdami kasdienes užduotis. Pavyzdžiui, jei turite kainos pasiūlymų apribojimų, neleidžiančių visiškai optimizuoti kainos pasiūlymų, pagrindinės būsenos stulpeliuose matysite būseną „Tinkama (apribota)“.

Toliau pateikti atnaujinti būsenos tipai, kurie gali būti pritaikyti jūsų automatinėse taisyklėse ir išsaugotuose filtruose bei ataskaitose.

Būsena
Kas keičiama
Tinkama
Be pakeitimų
Tinkama (riboto biudžeto)
Dabartinė „Riboto biudžeto“ būsena pervardijama, kad labiau atitiktų kitus būsenos tipus
Tinkama (renkama informacija)
Naujas automatinio kainų siūlymo būsenos tipas
Tinkama (apribota)
Naujas automatinio kainų siūlymo būsenos tipas
Tinkama (netinkamai sukonfigūruota)
Naujas automatinio kainų siūlymo būsenos tipas

Įprastoms kainos pasiūlymo strategijoms skirtos vertingos našumo ataskaitos

Ataskaitų teikimo funkcijos, pasiekiamos taikant portfelio kainos pasiūlymo strategijas, bus pasiekiamos ir taikant įprastas kainos pasiūlymo strategijas, nustatytas kampanijos lygiu. Šios ataskaitos bus pristatytos per kelias kitas savaites. Jas pasiekti galėsite skirtuko „Kampanijos“ išskleidžiamajame meniu „Kainos pasiūlymo strategija“ ir galėsite stebėti, kaip kainų siūlymo būsenos ir tikslai laikui bėgant paveikia našumą.

Jei norite sužinoti daugiau apie automatinį kainų siūlymą, apsilankykite pagalbos centre ir peržiūrėkite geriausios praktikos pavyzdžius. Jei reikia daugiau informacijos apie tai, kaip kainos siūlymo vykstant aukcionui technologija veikia naudojant konversijomis pagrįstas kainos pasiūlymų strategijas, skaitykite šį išsamų vadovą.

Google AdWords Lietuvos komanda