Sveiki visi!


Primename apie Google AdWords pokyčius keičiant valiutą Lietuvoje.


Kadangi nuo 2015-ųjų sausio 1 dienos Lietuvoje euras (€) tampa nacionaline valiuta, visos Google AdWords paskyros, kurių valiuta yra Lietuvos litas (LTL) taps neaktyvios.


Džiaugiamės, kad dauguma reklamuotojų jau atsidarė naują paskyrą eurais ir toliau sėkmingai tęsia Google AdWords reklamines kampanijas. Jeigu Jūs to dar nepadarėte, rekomenduojame nelaukti paskutinės dienos. Šie mokymai internetu žingsnis po žingsnio parodo, kaip sėkmingai migruoti paskyras ir importuoti kampanijas.


Senają paskyrą reikėtų sustabdyti pagal šias instrukcijas kuo greičiau, taip užtikrinant kredito grąžinimą laiku. Turėkite omenyje, kad net ir sustabdžius paskyrą visada galite pasiekti ir peržiūrėti savo kampanijų duomenis.


Norint užtikrinti sklandų perėjimą prie naujų paskyrų eurais ir tikslų sąskaitų faktūrų sugeneravimą, gruodžio 22 ir 30 dienomis bus vykdomi susikaupusių reklamos išlaidų nurašymai nesustabdytose paskyrose. Tai yra standartinis procesas keičiant valiutą.


Dar kartą primename, kad senąją paskyrą litais uždaryti yra būtina. Jeigu turite klausimų ar norėtumėte pagalbos, nedvėjodami kontaktuokite - mielai padėsime. Google AdWords komanda pasiekiama nemokamu telefonu 8 800 31469 10.00-15.00 valandomis kiekvieną darbo dieną (išskyrus gruodžio 25, 26 ir sausio 1 dienomis).


Linkime jaukių švenčių!

Google AdWords Lietuvos komanda