URL valdymas tapo paprastesnis

Internetinėje eroje žmonės dažniau kontaktuoja su jūsų įmone, vadinasi, jūs gaunate daugiau duomenų ir metrikų, kurias galite panaudoti skelbimų našumui valdyti.  Todėl pristatome naujovintus URL, kurie padės lengviau ir greičiau tvarkyti bei stebėti informaciją apie kiekvieną jūsų „AdWords“ skelbimų paspaudimą*. 

Naujovinti URL suteikia reklamuotojams keletą pranašumų, įskaitant:
●       galimybę praleisti mažiau laiko tvarkant URL stebėjimo naujinius;
●       trumpesnį tikrinimo ir įkėlimo laiką svetainėje;
●       naujus „ValueTrack“ parametrus, suteikiančius papildomų įžvalgų apie jūsų skelbimus. Sužinokite daugiau.

Johannes Lipka, „eProfessional GmbH“ produktų ir sprendimų vadovas, sako: „Naujovinti URL tapo vienu iš labiausiai laiką taupančių „AdWords“ įrankių. Jis suteikia galimybę keisti visus pasirinktinius URL grupės stebėjimo parametrus vienoje vietoje, nenustatant skelbimų statistikos iš naujo. Planuojame kaip įmanoma greičiau naujovinti savo klientų paskyras, kad būtų naudojami naujovinti URL.“

Paskirties URL šiandien

Jei šiandien naudosite URL stebėjimą, pastebėsite, kad paskirties URL sudaro du komponentai:
  1. Nukreipimo puslapio URL. Tai yra URL, kurį klientai mato savo naršyklėse, kai patenka į nukreipimo puslapį spustelėję jūsų skelbimą.
  2. Stebėjimas. Šioje dalyje yra tokia informacija, kaip peradresavimo URL į trečiųjų šalių stebėjimo tarnybas, „ValueTrack“ parametrai arba tinkinti skelbimų failų ID.

Toliau pateiktame pavyzdyje mėlyna spalva pažymėtas nukreipimo puslapis, o žalia – stebėjimo informacija.

www.example.com?creative=12345

Jei naudojate paskirties URL, norėdami sureguliuoti stebėjimą, turite atnaujinti visą paskirties URL. Tada atliekama pakartotinė viso paskirties URL peržiūra, kurios metu jūsų skelbimai nerodomi. Taigi prarandate laiką ir galimus naujus verslo ryšius.

Kas pasikeis naujovinus URL

Naujovinti URL suteikia galimybę sistemoje „AdWords“ atskirai įvesti URL nukreipimo puslapio dalį ir savo stebėjimo informaciją. Tada stebėjimo informaciją galite atnaujinti savo paskyroje, kampanijoje ar skelbimų grupėje, nenustatydami iš naujo skelbimų statistikos.

Pažiūrėkime, kaip anksčiau pateiktas URL pavyzdys būtų sudarytas, jei būtų naudojami naujieji naujovinto URL laukai.

Galutinis URL – tai vieta, kurioje įvesite savo svetainės nukreipimo puslapio URL.

Dabar galutinio URL lauke įvestas nukreipimo puslapis „www.example.com“.

Stebėjimo šablonas – tai vieta, kurioje įvedama stebėjimo informacija ir sistemai „AdWords“ nurodoma, kaip sudaryti URL. Jei norite pritaikyti stebėjimo naujinius keliuose URL, naudokite bendrinamą stebėjimo šabloną paskyros, kampanijos ar skelbimų grupės lygiu. Jei pageidaujate valdyti savo URL stebėjimo informaciją atskiro URL lygiu, galite naudoti stebėjimo šabloną skelbimo, raktinio žodžio ar svetainės nuorodos lygiu.

Toliau pateiktame pavyzdyje stebėjimo šabloną panaudojome paskyros lygiu, kad stebėjimo informacija būtų pritaikyta visuose paskyros URL.

Visų paskyros URL stebėjimo informacija pateikiama paskyros lygio stebėjimo šablone

Pasirinktiniai parametrai suteikia galimybę tinkinti informaciją, kurią norite stebėti, taip pat konkrečias reikšmes, kurios įterpiamos į jūsų URL, kai suaktyvinami jūsų skelbimų paspaudimai. Pavyzdžiui, jei norite įterpti reikšmę 12345, kai spustelėjamas šis konkretus skelbimas, skelbime nustatykite pasirinktinį parametrą {_mycreative}.

Įveskite „_mycreative“ pasirinktinio parametro lauke, kad reikšmė 12345 būtų įterpta kiekvieną kartą, kai skelbimas spustelėjamas

Nauji URL, naujos įžvalgos

Kaip dalį šio naujovinimo gausite prieigą prie daugelio naujų įžvalgų apie jūsų skelbimų paspaudimus.

Naujieji „ValueTrack“ parametrai suteikia galimybę stebėti papildomas įžvalgas apie jūsų verslą. Pavyzdžiui, jei norite stebėti, kiek skelbimų paspaudimų suaktyvino jūsų skelbimo failas pagal vietą, naudokite naują „ValueTrack“ parametrą {loc_physical_ms}. Jei norite, kad naujieji „ValueTrack“ parametrai būtų išnaudojami optimaliai, nustatykite juos paskyros lygiu, kad galėtumėte stebėti šias reikšmes visuose savo paskyros URL. Sužinokite apie naujuosius reikšmių stebėjimo parametrus.
Vietos reikšmės stebėjimo parametras {location_physical_ms} paskyros lygio stebėjimo šablone yra žalios spalvos

Kiti veiksmai

Naujovintus URL pradėsime teikti visiems reklamuotojams nuo šios savaitės. Raginame visus reklamuotojus, kurie naudoja URL stebėjimą, pereiti prie naujosios sistemos iki 2015 m. liepos 1 d. Nuo tos dienos jūsų URL bus pradėti naujinti pagal naująją struktūrą. 

Jei valdydami URL naudojate stebėjimo platformą, rekomenduojame šiuos keitimus sutvarkyti dirbant su jais.

Norėdami sužinoti, kaip galite pradėti naudotis naujovintais URL naujuosiuose skelbimų URL, skaitykite mūsų straipsnį pagalbos centre.

Paskelbė: Leo Sei, „Google AdWords“ produktų vadovas
___________________________________________________________________

* Visur, kur kalbame apie skelbimus, taip pat turime omenyje kitas taikymo galimybes Paieškos tinkle, Vaizdinės reklamos tinkle ir Apsipirkime.