Per pastaruosius du mėnesius išleidome seriją įrankių, skirtų „AdWords“ patyrusiems naudotojams. Sukurti atsižvelgiant į sumaniausių reklamuotojų poreikius, šie įrankiai leidžia supaprastinti darbo eigą ir sutrumpinti laiką, skirtą kampanijai tvarkyti. Ir šiandien pristatome puikų vieno iš populiariausių įrankių – „AdWords“ redagavimo priemonės atnaujinimą.

AdWords“ redagavimo priemonės 11.0 versijoje pateikiamas didžiausias programos atnaujinimas nuo pat jos išleidimo 2006 m. Ji perkurta iš pagrindų: išplėtėme visas jums pažįstamas ir mėgstamas funkcijas ir pridėjome naujų, kad galėtumėte padaryti dar daugiau per trumpesnį laiką. Su nauju prekės ženklo dizainu ir greitesne „AdWords“ redagavimo priemonės 11.0 versija dar efektyviau peržiūrėsite ir atliksite keitimus paskyrose ir kampanijose. Pamatykite visas naujoves šiame video įraše (anglų k.):
Paskyrų ir elementų, išdėstytų vienas šalia kito, tvarkymas

AdWords“ redagavimo priemonės 11.0 versijoje galite atidaryti kelis langus ir peržiūrėti skirtingas paskyros dalis tuo pačiu metu. Pavyzdžiui, dabar galite atidaryti naują langą ir peržiūrėti raktinių žodžių sąrašą kurdami skelbimus. Taip pat galite lengvai tvarkytikelias paskyras vienu metu atidarę tiek paskyrų langų, kiek norite. Tvarkykite jas vieną šalia kitos ir netgi kopijuokite ir įklijuokite arba nuvilkite elementus iš vienos į kitą. Taip pat galite pridėti ir tvarkyti visas paskyras, atsisiųsti duomenis ir stebėti būseną naujoje paskyrų tvarkyklėje.

Greičiau suraskite, ko ieškote

Jūsų paskyros išsiplėtė, taigi padidėjo ir poreikis rasti ieškomus dalykus. „AdWords“ redagavimo priemonės 11.0 versijoje pristatėme naują skydelį, kuriame galima pasirinkti tipų sąrašus. Ši funkcija panaikina poreikį naršant naudoti skirtukus (angl. tabs), todėl galite greitai atlikti įprastas užduotis, iš karto pasiekę kampanijas, išplėstines funkcijas ir nustatymus.

Tipų sąrašai

Jei ieškote ko nors ypatingo, naudokite patobulintą išplėstinės paieškos juostą. Dabar galite taikyti kelis paieškos kriterijus ir filtrus ir net išsaugoti populiarias paieškas, kad galėtumėte naudoti jas ateityje. Be to, radus tai, ko ieškote, lengva naršyti ir atlikti pakeitimus naudojant paprastus sparčiuosius klavišus („Mac“, „Windows“). Pereikite į skelbimų grupę ir sukurkite naują raktinių žodžių rinkinį per kelias sekundes. Taip pat galite greitai pasiekti mėgstamus masinio redagavimo įrankius iš bet kokio rodinio – raskite ir pakeiskite skelbimo tekstą tik keliais paspaudimais arba pakeiskite didžiųjų raidžių rašymą keliuose raktiniuose žodžiuose.

Atlikite daugiau didelės apimties veiksmų iš karto

AdWords“ redagavimo priemonės 11.0 versijoje dar lengviau atlikti didelės apimties pakeitimus. Naudojant išplėstines kelių pasirinkimų funkcijas paprasta peržiūrėti ir atnaujinti konkrečias paskyros dalis. Pasirinkite bet kokį kampanijų ir skelbimų grupių derinį, kurio skelbimus arba raktinius žodžius peržiūrėsite, ir įklijuokite į kelias kampanijas ir skelbimų grupes iš karto.

Tvarkykite savo bendrinamą biblioteką ir priskirkite kainos pasiūlymo strategijas bei svetainių nuorodas kelioms kampanijoms ir skelbimų grupėms. Įrankis „Atlikti keletą pakeitimų“ dabar automatiškai pertvarko jūsų tekstą į eilutes ir stulpelius iš karto jums pridedant, atnaujinant arba pašalinant kelis elementus. Išsami naujausių pakeitimų istorija dabar pasiekiama tik vienu paspaudimu, be to, pateikiama parinktis greitai anuliuoti arba grąžinti kelis pakeitimus iš eilės arba iš karto.

Naujovinkite į „AdWords“ redagavimo priemonės 11.0 versiją

Naujausia „AdWords“ redagavimo priemonės versija dabar prieinama visuose „Mac“ ir „Windows“ kompiuteriuose – naujovinkite šiandien! Galite sužinoti daugiau apie „AdWords“ redagavimo priemonės 11.0 versiją „AdWords“ pagalbos centre.

Ankstesnių „AdWords“ redagavimo priemonės versijų palaikymas bus tęsiamas keturis mėnesius, kad turėtumėte laiko naujovinti. Siekdami užtikrinti nenutrūkstamą „AdWords“ redagavimo priemonės naudojimą, turėsite naujovinti į 11.0 versiją iki 2015 m. balandžio 2 d. Sėkmės darbuose!Paskelbė Geoff Menegay, „AdWords“ redagavimo priemonės produktų vadovas