Nuo šiandien galite atsisiųsti naujausios versijos „AdWords“ redagavimo priemonę, kuri dabar palaiko patobulintų kampanijų naujovintas svetainių nuorodas. 10.2 versijoje galite: 
  • naudodami naują skirtuką „Svetainių nuorodos (naujovintos)“ peržiūrėti ir tvarkyti svetainių nuorodas ir nustatymus, įskaitant tai, pagal kuriuos įrenginius taikyti;
  • pridėti, redaguoti arba pašalinti svetainių nuorodas kampanijos arba skelbimų grupės lygmeniu;
  • kopijuoti ir įklijuoti naujovintas svetainių nuorodas tarp kampanijų arba skelbimų grupių;
  • įtraukti naujovintas svetainių nuorodas importuodami ir eksportuodami.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip tvarkyti naujovintas svetainių nuorodas naudojant „AdWords“ redagavimo priemonę, ir gauti informacijos apie naująją versiją, perskaitykite 10.2 versijos detalią informaciją. 

Pastaba: nuo šiol nebegalima kurti senų (nepatobulintų) kampanijų naudojant „AdWords“ redagavimo priemonę. Sužinokite daugiau apie patobulintas kampanijas.


Kitą kartą paleidę „AdWords“ redagavimo priemonę matysite raginimą naujovinti į naująją versiją. Norėdami sužinoti daugiau apie naujovinimą, įskaitant būdus, kaip naujovinant išsaugoti nepaskelbtus pakeitimus ir komentarus, peržiūrėkite šias instrukcijas. Be to, naująją versiją galite atsisiųsti iš „AdWords“ redagavimo priemonės pagalbos centro

Ankstesnių versijų „AdWords“ redagavimo priemonė bus palaikoma dar keturis mėnesius, kad turėtumėte laiko naujovinti. Kad užtikrintumėte nenutrūkstamą „AdWords“ redagavimo priemonės veikimą, turėsite naujovinti iki 2013 m. gruodžio 13 d.

Paskelbė Rob Newton, Inside AdWords Crew
Adaptavo "Google AdWords" Lietuvos komanda