Nuolat stengiamės tobulinti skelbimų kokybę ir šiandien skelbiame naujovę, kuri pakeis visų raktinių žodžių kokybės balo (KB, angl. quality score, QS) nuo 1 iki 10 pateikimą „AdWords“ ataskaitose. Ši ataskaitų teikimo naujovė glaudžiau susies skaitinius kokybės balus nuo 1 iki 10 su trimis svarbiausiais antriniais veiksniais: numatomu paspaudimų rodikliuskelbimo atitikimu ir nukreipimo puslapio naudojimo ypatybėmis.Atliekame šį pakeitimą, kad kokybės balas ataskaitose tiksliau atspindėtų skelbimų matomumui ir numatomam našumui įtaką darančius veiksnius. Tikimės, kad geriau paaiškinus KB nuo 1 iki 10 jums bus lengviau pagerinti skelbimų kokybę.

Atminkite, kad keičiamas tik raktinių žodžių kokybės balų nuo 1 iki 10 teikimas ataskaitose. Nekeičiamas kokybės balų skaičiavimo realiuoju laiku kiekviename aukcione metodas, todėl nedaroma tiesioginės įtakos skelbimo našumui. Todėl, nebent esate nustatę automatizuotas taisykles, tiesiogiai susietas su ataskaitose teikiamais KB nuo 1 iki 10, skelbimų veikimas turėtų nekisti.

Tikime, kad dėl šio patobulinimo jums bus lengviau imtis konkrečių skelbimų tobulinimo veiksmų ir suprasti, ar pakeitimai veiksmingi. Mūsų tikslas pateikiant šią naujovę – geriau paaiškinti kokybės balą, kad galėtumėte vykdyti efektyvesnę „AdWords“ kampaniją.

Daugiau apie kokybės balą

Jei norite peržiūrėti kokybės balo pagrindus, žr. pagalbos centro straipsnį apie kokybės balo tikrinimą ir supratimą. Taip pat rekomenduojame peržiūrėti 10 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie skelbimų kokybę. Čia aptariami dažniausiai pasitaikantys klausimai ir klaidingos nuomonės apie kokybės balą bei kitus išorinius veiksnius, turinčius įtakos skelbimų našumui.

Paskelbė Jen Huang, „AdWords“ produktų vadovas
Adaptavo "Google AdWords" Lietuvos komanda