Skiriame daug laiko ir išteklių, kad užtikrintume, jog skelbimai naudotojams teikiami saugiai ir tinkamai. Mūsų reklamavimo politika taip pat yra labai svarbi vykdant šį procesą.

Jei būsite susipažinę su skelbimų politika, sumažės tikimybė ją pažeisti. Aptikę politiką pažeidžiančius skelbimus ar svetaines, juos blokuojame. Jei pažeidimai pasikartoja, galime visam laikui sustabdyti pažeidėjui teikiamas reklamavimo paslaugas. Todėl labai raginame reklamuotojus imtis iniciatyvos, pašalinti problemas ir pasimokyti iš savo klaidų.

Apsauga nuo pažeidimų

Pateikiame kelis patarimus, kurie padės paskyroje nepažeisti politikos, kad skelbimai galėtų būti rodomi sklandžiai.

  1. Sužinokite pagrindinius skelbimų politikos principus, pvz., „Reklamuojant neturėtų būti pažeistas naudotojų pasitikėjimas ar privatumas“. Jei vadovausitės šiais principais, išvengsite pažeidimų. Taip pat galite įsigilinti į konkrečią politiką, kad gautumėte išsamios informacijos (visas politikos sąrašas).
  2. Jei kuriant skelbimą pateikiamas įspėjimas, peržiūrėkite atitinkamą politiką, kad sužinotumėte, ar laikotės jos sąlygų, prieš įkeldami skelbimą.
  3. Jei norite gauti politikos pranešimus, įsitikinkite, kad kontaktinė informacija nėra pasenusi, ir būtinai perskaitykite visus mūsų siųstus el. laiškus apie „AdWords“ politiką. Visus politikos atnaujinimus skelbiame internete iš anksto.

Pažeidimų nustatymas ir jų sprendimas

Jei vienas iš skelbimų buvo nepatvirtintas, reikės išsiaiškinti priežastį, kad galėtumėte išspręsti šią problemą ir išvengti tokių pačių pažeidimų ateityje. Toliau paaiškinama, kaip gauti išsamios informacijos.

  1. Prisijunkite prie „AdWords“ paskyros adresu https://adwords.google.lt.
  2. Netoli paskyros viršaus spustelėkite Kampanijos.
  3. Spustelėkite skirtuką Skelbimai.
  4. Peržiūrėkite stulpelį Būsena, kad peržiūrėtumėte, kurie skelbimai nepatvirtinti. Jei turite daug skelbimų, galbūt norėsite naudoti filtrą (sužinokite, kaip tą padaryti).
  5. Pelės žymeklį užveskite virš balto mažo langelio, esančio šalia žodžio Nepatvirtinta.
  6. Spustelėkite nepatvirtinimo priežastį, kad sužinotumėte daugiau.


Daugiau informacijos, kaip rasti ir ištaisyti nepatvirtintus skelbimus arba kaip ištaisyti svetainės lygio pažeidimą, rasite „AdWords“ pagalbos centre.

Vertiname jūsų pagalbą užtikrinant, kad naudotojams teikiami patikimi ir tinkami „Google“ skelbimai.


Autorius: Sudhir Jha, „Google“ produktų vadovas
Adaptavo „Google AdWords“ Lietuvos komanda