Du svarbiausi „AdWords“ tikslai – tai pasiekti, kad skelbimai būtų aktualesni bei naudingesni naudotojams ir kad reklamuotojai galėtų juos tvarkyti efektyviau bei paprasčiau. Todėl labai džiaugėmės galėdami šių metų vasario mėn. pranešti apie patobulintas kampanijas. Naudodami patobulintas kampanijas lengviau pasieksite žmones svarbiomis akimirkomis pateikdami jiems skelbimus, kurių turinys bus aktualus pagal jų ketinimus ir kontekstą.

Per paskutinius keturis mėnesius daug rašėme apie patobulintas kampanijas.  Be pagalbos centro straipsnių ir šiam pakeitimui skirtos svetainės, galite peržiūrėti daugybę geriausios praktikos pavyzdžių, klientų istorijų, seminarų žiniatinklyje įrašų ir išsamios informacijos apie naujas funkcijas šio tinklaraščio dalyje „Patobulintos kampanijos“.  

Nuo tada, kai pristatėme patobulintas kampanijas, reklamuotojai naujovino daugiau kaip 6 mln. senų kampanijų, t.y. apie 75% visų aktyvių kampanijų. Nuo šiandien „AdWords“ sistema pradeda automatiškai naujovinti visas likusias kampanijas, perkeldama visus į naują „AdWords“ platformą. Kaip ir daugelis naujovinimų, šis procesas gali trukti iki kelių savaičių.Rezultatai naudojant patobulintas kampanijas
Daugelis reklamuotojų, kurie naujovino ir optimizavo patobulintas kampanijas, jau pranešė apie teigiamus rezultatus ir sutaupytą laiką. Pateikiame kelis naujausius pavyzdžius.
  • Pizza Hut pranešė, kad naujovinus į patobulintas kampanijas IG (investicijų grąža, angl. ROI) mobiliaisiais padidėjo 20 proc. Jie taip pat pastebėjo, kad PR (paspaudimų rodiklis, angl. CTR) mobiliaisiais padidėjo daugiau kaip 60 proc., o mokestis už užsakymą išmaniaisiais telefonais sumažėjo 17 proc.
  • Autobytel, svetainės, skirtos perkantiesiems automobilį, konversijos išaugo 10 proc. išlaikius tą patį MUK (mokestis už konversiją, angl. CPA), kai ji naujovino ir optimizavo patobulintas kampanijas. Dabar jie tvarko 30 proc. mažiau kampanijų, todėl rinkodaros komanda gali sutelkti dėmesį į naudotojų patirties optimizavimą. „Sulaukiame tinkamų konversijų už tinkamą kainą, nes rinkodara sutelkta į naudotojų patirtį, o ne į paskyros tvarkymą“, – teigė Billy Ferriolo, Klientų konversijų ir produktų vystymo skyriaus vyresnysis viceprezidentas. (Atsisiųskite .pdf)
  • Miller's Bakery, klestinti šeimos valdoma kepykla Naujajame Džersyje, naudodama tokias funkcijas kaip vietovės ir kainos pasiūlymo koregavimas mobiliesiems, naujovintos svetainių nuorodos ir naujovinti skambučių plėtiniai, sugeneravo daugiau pagal specialų užsakymą gaminamų tortų užsakymų. Naujovinus apsilankymų kepykloje skaičius padidėjo 10–20 proc., užsakymų skaičius piko valandomis išaugo beveik dvigubai, o paspaudimų žiniatinklyje iš netoliese esančių miestų skaičius padidėjo 20–35 proc. „Mūsų klientai sąveikauja su mūsų įmone naudodami kelis įrenginius“, – teigė savininkė Dwight Miller. „Jei nesireklamuotume ir staliniuose kompiuteriuose, ir mobiliuosiuose įrenginiuose, prarastume daug galimybių pasiekti klientus.“ (Atsisiųskite .pdf)
Patarimai, kaip sėkmingai reklamuotis naujovinus

Visos „AdWords“ kampanijos turi būti tinkamai nustatytos ir reguliariai optimizuojamos. Taigi nesvarbu, ar kampanijas naujovinote patys, ar leidote jas naujovinti automatiškai, raginame peržiūrėti ir optimizuoti visas naujai perkeltas patobulintas kampanijas. Pateikiame kelis patarimus (išsami informacija pateikiama šiame pagalbos centro straipsnyje).

  1. Peržiūrėkite kainos pasiūlymo koregavimą mobiliesiems. Daugelio tipų kampanijose automatinio naujovinimo numatytieji nustatymai pagrįsti panašių reklamuotojų kainos pasiūlymais. Apsilankykite kampanijos skirtuke „Nustatymai“ ir optimizuokite pagal savo verslą.
  2. Suraskite nepageidaujamus pasikartojančius raktinius žodžius sutampančiose kampanijose. Jei anksčiau turėjote panašių senų kampanijų, skirtų visų tipų įrenginiams, siūlome surasti sutampančias kampanijas ir pašalinti nepageidaujamus pasikartojančius raktinius žodžius iš patobulintų kampanijų.
  3. Peržiūrėkite vaizdinės reklamos tinklo kampanijas. Patvirtinkite, kad jūsų vaizdo skelbimai pasiekia naudotojus pageidaujamuose įrenginiuose ir kad naudojate pageidaujamas kainos pasiūlymo strategijas.
  4. Pradėkite naudotis efektyvių patobulintų kampanijų funkcijų teikiamais pranašumais. Pradedant rekomenduojame išbandyti naujovintas svetainių nuorodas ir naujovintus skambučių plėtinius. Tada galėsite toliau gerinti rezultatus kurdami skelbimus su pirmenybe rodyti mobiliuosiuose įrenginiuose ir nustatydami kainos pasiūlymų koregavimą pagal vietovę ir laiką.
Apsilankykite patobulintų kampanijų svetainėje. Joje rasite daugiau sėkmės istorijų ir geriausios praktikos pavyzdžių, įskaitant vadovą, kuriame aiškinama, kaip pasiūlyti tinkamas kainas naudojant patobulintas kampanijas. Susisiekite su mumis, jei kils klausimų ar reikės pagalbos.

Žengiame į ateitį kartu

Klientai ir toliau galės naudoti daugiau įrenginių ir keisti juos apsipirkdami, žaisdami ir bendraudami. Patobulintos kampanijos yra svarbus žingsnis siekiant padėti reklamuotojams paprasčiau ir išmaniau susisiekti su klientais šiame pasaulyje, kuriame žmonės naudoja įvairius įrenginius. Mus įkvėpė šia galimybe jau besinaudojantys reklamuotojai ir partneriai visame pasaulyje. Dėkojame, kad prisijungėte prie mūsų ir kartu su mumis žengiate į ateitį.

Paskelbė Sridhar Ramaswamy, Skelbimų ir prekybos skyriaus vyresnysis viceprezidentas
Adaptavo "Google AdWords" Lietuvos komanda