Reklamuotojai jau naujovino daugiau nei 3 mln. senų kampanijų į patobulintas. Jei jau naujovinote visas kampanijas, tada esate pasiruošę! Jei paskyroje dar turite senų kampanijų, šiame įraše apžvelgsime, kas nutiks kampanijoms, kurios nuo 2013 m. liepos 22 d. bus naujovintos automatiškai.Automatinio naujovinimo kelias

Visus labai raginame naujovinti iki 2013 m. liepos 22 d., kad galėtumėte nustatyti kampanijas pagal savo poreikius. Jei to nepadarysite, „AdWords“ sistema jas naujovins naudodama toliau nurodytus numatytuosius nustatymus.

Kampanijos bus sukonfigūruotos kaip visos naujos „AdWords“ kampanijos, kad pasiektumėte klientus visuose įrenginiuose. Naujovintose kampanijose reikia nustatyti kainos pasiūlymo mobiliesiems koregavimą, kuris turės įtakos kainos pasiūlymams, skelbimo pozicijai ir paspaudimų kiekiui mobiliuosiuose įrenginiuose. Toliau pateikiamoje lentelėje parodyta, kaip bus nustatytas kainos pasiūlymo mobiliesiems koregavimas, atsižvelgiant į įrenginius, pagal kuriuos taikoma senose kampanijose. Žinoma, kampaniją naujovinus automatiškai, galėsite laisvai pakeisti numatytąjį kainos pasiūlymo mobiliesiems koregavimą ir visus kitus kampanijos nustatymus.Senos kampanijos taikymas pagal įrenginį
Numatytasis kainos pasiūlymo mobiliesiems koregavimas
Bet kuri kampanija, kuri taikoma pagal kompiuterius
Nustatoma atsižvelgiant į panašių reklamuotojų kainos pasiūlymus
Kampanijos, kurios taikomos tik pagal planšetinius kompiuterius
Nustatoma atsižvelgiant į panašių reklamuotojų kainos pasiūlymus
Kampanijos, kurios taikomos tik pagal mobiliuosius įrenginius
+0% (vienodi kainos pasiūlymai visuose įrenginiuose)
Kampanijos, kurios taikomos tik pagal planšetinius kompiuterius ir mobiliuosius įrenginius
+0% (vienodi kainos pasiūlymai visuose įrenginiuose)

Ypatingi atvejai

Anksčiau aprašyti atvejai apima didžiąją dalį senų kampanijų. Tačiau yra ypatingų atvejų, pvz., sena kampanija, kurios skelbimai rodomi „Google“ vaizdinės reklamos tinkle ir kuri taikoma pagal konkrečius įrenginius. Tokiais atvejais numatytieji naujovinimo nustatymai yra kitokie. Jei reikia išsamios informacijos apie šiuos ypatingus atvejus, žr. „AdWords“ pagalbos centrą.

Naujovinkite greitai ir lengvai jau šiandien

Nesvarbu, ar naujovinate vieną, ar kelias kampanijas, rekomenduojame naudotis „AdWords“ naujovinimo centru. Šis procesas greitas, o visi jo veiksmai išsamiai paaiškinami. Sužinokite daugiau arba jau dabar apsilankykite naujovinimo centre.

Padėsime jums

Norime, kad sėkmingai naudotumėte „AdWords“, todėl būtinai susisiekite su mumis, jei reikės pagalbos naujovinant į patobulintas kampanijas. Jei reikia išsamios informacijos, patarimų ir išteklių, kaip sėkmingai naudotis patobulintomis kampanijomis, žr. pagalbos centro straipsnius ir patobulintų kampanijų svetainę.

Paskelbė Sridhar Ramaswamy, vyresnysis technologijų viceprezidentas
Adaptavo "Google AdWords" Lietuvos komanda