Prekės ženklo reklamuotojai dažniausiai žino, kokius žmones nori pasiekti, tačiau internetu masiškai pasiekti jų prekės ženklui svarbiausią auditoriją – tikrai nelengva užduotis. Norėdami šią užduotį palengvinti, džiugiai pranešame, kad paleidome „AdWords“ bendrų interesų segmentus, kurie buvo sukurti pagal televizijos auditorijų pavyzdį ir skirti padėti pasiekti idealius klientus internetu. Ieškodama bendrų interesų mūsų sistema atsižvelgia į naudotojo aplankytų puslapių tipus, jų lankymo dažnį ir trukmę ir susieja pomėgių kategorijas su kiekvieno asmens naršykle. Pagal pasiekiamumą ir dažnį optimizuoti bendrų interesų segmentai padeda reklamuotojams pasiekti tuos, kuriems prekės ženklas greičiausiai patiks.

Gyvenkite paprasčiau

Pristatydami bendrų interesų segmentus, siekiame padėti prekės ženklo reklamuotojams pasiekti idealią auditoriją naudojant 80 unikalių gyvenimo būdo segmentų, pagrįstų pomėgių kategorijomis ir demografiniais rodikliais. Dabar prekių ženklai gali masiškai pasiekti tikslinę auditoriją, atsižvelgiant į pomėgius, pavyzdžiui, ekologijos entuziastus, mados mėgėjus ar keliautojus, ir stebėti augantį susidomėjimą.

Ir tai dar ne viskas. Žinome, kad kaip reklamuotojas greičiausiai pirkote televizijos auditorijas, taip pat žinome, kad tikrai gali būti sudėtinga pirkti interneto auditorijas. Norėdami dar labiau palengvinti jums gyvenimą, apibrėžėme tokius pačius bendrų interesų segmentus, pagal kokius taikote televizijos auditorijoms, taigi masiškai pasiekti auditorijas internetu galėsite naudodami tokius pačius segmentus, kokie naudojami televizijoje.

„Mazda Canada“ sėkmingai naudoja bendrų interesų segmentus

Kaip ir daugelis reklamuotojų, „Mazda Canada“ ieškojo sprendimo, kuris leistų masiškai pasiekti itin tikslines auditorijas. Pastarąjį dešimtmetį kelis kartus iš pagrindų buvo pakeistas „Mazda 6“ dizainas. 2013 m. išleistas atnaujintas modelis, kuriame dera išskirtinis „Mazda“ stilius su moderniausia SKYACTIV technologija, apimančia „Smart City Brake Support“ ir „Rear Cross Traffic Alert“. Išleidžiant šį modelį reikėjo taikyti naujovišką rinkodarą: „Mazda“ turėjo įsimintinai pristatyti šiuos technologinius pranašumus, informuoti klientus apie naujas funkcijas ir nukreipti juos į „Mazda 6“ svetainę, kad tiesiogiai sudomintų prekės ženklu.Jie žinojo savo tikslinę auditoriją: mieste gyvenantys, profesijas turintys vyrai, kurie paprastai domisi technologijomis, naujausiomis programėlėmis ir automobilių pramonės pasiekimais.

„Mazda Canada“ nusprendė išbandyti bendrų interesų segmentus, pasirinkdama segmentą „technofilai“, skirtą pasiekti idealiems techniką išmanantiems klientams, kurie domėjosi technologijomis lankydamiesi įvairiose naujoms programėlėms skirtose svetainėse. Taikydama pagal technofilų segmentą „Google“ vaizdinės reklamos tinkle, „Mazda“ padidino pranešimų skaičių ir televizijos kampanijos, pritaikytos to paties tipo auditorijai, poveikį. „Mazda“ rezultatai buvo įspūdingi: palyginti su ankstesnėmis kampanijomis, pasiekta 10 kartų daugiau naudotojų ir viršyti visi lūkesčiai. „Bendrų interesų segmentai šioje kampanijoje veikė puikiai, todėl per trumpą laiką pasiekėme daug naudotojų, kurie, mūsų žiniomis, linkę įvertinti „Mazda 6“ technologines naujoves“, sakė Michael Tsang, „Mazda Canada“ interaktyvios rinkodaros vadovas. Sulaukusi didžiulės sėkmės, „Mazda Canada“ bendrų interesų segmentus nusprendė integruoti kitų automobilių modelių internetinės medijos derinyje ir kaip pagrindinį reklamavimo priemonių komponentą.

Susisiekite su besidominčiais žmonėmis

Naudojant bendrų interesų segmentus galima apimti platesnius pomėgius, kurie atspindi naudotojo gyvenimo būdą, o ne atsitiktinį domėjimąsi.  Platus segmentų pasirinkimas leidžia tiksliai pasiekti auditoriją – nuo ištikimų žaidėjų iki gurmanų ir prabangių prekių pirkėjų, naudojant gero pasiekiamumo segmentą, skirtą idealiems klientams pasiekti. Jei tiksliai jūsų prekės ženklui tinkančio segmento nėra, susisiekite su paskyros administratoriumi, kad jis specialiai jums sukurtų tinkintą segmentą.

Be to, klientai gali naujinti savo pomėgių kategorijas dalyje Skelbimų nustatymai, kurioje naudotojai gali tvarkyti internete jiems rodomus skelbimus.

Sužinokite daugiau

Kaip ir „Mazda“, galite naudoti bendrų interesų segmentus, kad išplėstumėte pasiekiamumą „Google“ vaizdinės reklamos tinkle ir atkreiptumėte dėmesį asmenų, kuriems ir yra skirtas prekės ženklas, pradžiugindami klientus ir pritraukdami būsimų prekės ženklo šalininkų.

Jei norite sužinoti, kaip pradėti naudoti bendrų interesų segmentus šiandien, daugiau informacijos gausite apsilankę mūsų pagalbos centre.


Paskelbė Diya Jolly, vyresnioji produktų skyriaus vadovė
Adaptavo "Google AdWords" Lietuvos komanda