Kad skelbimų kampanija būtų puiki, reikia išpildyti dvi sąlygas: pažinti auditoriją ir naudojantis šiomis žiniomis sumaniai ją pasiekti.

Džiaugiamės galėdami pranešti apie naujoves, kurios padės vaizdo skelbimų reklamuotojams įvykdyti abi šios lygties sąlygas. Pristatome „Google“ vaizdinės reklamos planavimo priemonę ir dvi naujas ataskaitas: Demografinių rodiklių našumas ir Paskirties vietų našumas.

Pirma pristatysime „Google“ vaizdinės reklamos planavimo priemonę – nemokamą tyrimo ir planavimo įrankį, kuris teikia taikymo idėjų ir vertinimų, padėsiančių kurti geresnes vaizdo kampanijas. Atsižvelgdamas į įvedamus duomenis, įrankis siūlo vietų, kuriose galite rodyti skelbimus „Google“ vaizdinės reklamos tinkle, ir teikia svarbios susijusios informacijos: skelbimų vietų parodymų ir slapukų ribas, amžiaus ir lyčių analizę bei istorinę mokesčio už paspaudimą (MUP) informaciją. Šios funkcijos padeda atlikti toliau nurodytus veiksmus.
  • Rasti naujų skelbimų vietų. Vaizdinės reklamos planavimo priemonė randa ir siūlo tūkstančius svetainių, programų mobiliesiems ir vaizdo įrašų kanalų jūsų skelbimams visame žiniatinklyje.
  • Generuoti taikymo idėjas. Bandote pasiekti golfo žaidėjus, o gal žmones, ką tik tapusius tėvais? Tiesiog aprašykite jų pomėgius, lankomas svetaines ir perkamus produktus. Naudodama šiuos duomenis vaizdinės reklamos planavimo priemonė pasiūlys tinkamų raktinių žodžių ir kitų taikymo idėjų.
  • Sumaniai naudotis duomenimis. Koks yra jūsų „Google“ vaizdinės reklamos tinklo kampanijos potencialas ir kokios grąžos galite tikėtis? Vaizdinės reklamos planavimo priemonė, remdamasi vertinimais ir istoriniais duomenimis, pateikia atsakymus į šiuos klausimus.Vaizdinės reklamos planavimo priemonė yra „AdWords“ dalis, todėl tik vienu paspaudimu galite pridėti planą tiesiai į savo paskyrą arba jį atsisiųsti ir bendrinti. Vaizdinės reklamos planavimo priemonė bus pasiekiama meniu Įrankiai ir analizė, o galėsite pradėti naudotis už kelių savaičių. Daugiau informacijos žr. Pagalbos centre.

Toliau pristatysime kitą lygties dalį: kaip pažinti auditoriją. Dvi naujos ataskaitos padės suprasti skelbimų, rodomų įvairiems klientams įvairiose svetainėse, našumą.

Demografinių rodiklių našumo ataskaitose teikiama informacija apie tai, kaip įvairių demografinių segmentų (lyties ir amžiaus) dalyviai reaguoja į jūsų pranešimą, ir rodomi kiekvienos grupės parodymų, paspaudimų ir konversijų rodikliai. Tai tikra rinkodaros specialisto svajonė! Apsiginklavę šiomis naujomis įžvalgomis galite sparčiai pritaikyti skelbimus, kad jie labiau atitiktų auditoriją, ir keisti taikymo bei kainų siūlymo nustatymus, kad kampanijos būtų našesnės.Naujosios paskirties vietų našumo ataskaitos apima automatines ir valdomas paskirties vietas, todėl galite sparčiai įvertinti skelbimų našumą įvairiose svetainėse ir pagal tai lengvai koreguoti taikymo ir kainos pasiūlymo nustatymus. Naujosios ataskaitos visiems pasiekiamos skirtuke „Vaizdinės reklamos tinklas“.

Skaitmeninė informacija puiki todėl, kad yra pasiekiama realiuoju laiku, o veiksmų galima imtis nedelsiant. Tikimės, kad šios naujos funkcijos suteiks jums daugiau įžvalgos, daugiau būdų pasinaudoti informacija ir užtikrins paprastesnį bei efektyvesnį vaizdo skelbimų pirkimą.

Paskelbė Christian Oestlien, „AdWords“ produktų vadovas
Adaptavo "Google AdWords" Lietuvos komanda