Naudojant patobulintas kampanijas galima lengviau pasiekti žmones, rodant tinkamus pagal kontekstą skelbimus, pvz., vietovę, dienos laiką ir įrenginio tipą. Nereikia nustatyti ir tvarkyti kelių atskirų kampanijų. Norėdami naujovinti, daugelis reklamuotojų turi atlikti 3 paprastus veiksmus (video anglų kalba). Reklamuotojai jau naujovino daugiau nei 1,5 mln. kampanijų ir pasiekė puikių rezultatų.

Naujovinimo centras

Pristatome naujovinimo centrą. Jį naudodami reklamuotojai, kurie turi daug kampanijų, gali lengviau jas naujovinti. Galima keliais paspaudimais naujovinti kelias kampanijas vienu metu ir jas sujungti. Po kelių savaičių naujovinimo centras veiks visose paskyrose. Galite jį pasiekti skirtuko „Kampanijos“ lape, kairiojoje naršymo juostoje.
Sužinokite daugiau.

Naujovinimo centro vieta

Toliau aprašyti du pagrindiniai būdai, kaip naudoti naujovinimo centrą. 

1. Masinis naujovinimas

Pasirinkę šią parinktį greitai naujovinsite kelias kampanijas, kurių nereikia sujungti. Užuot naujovinę po vieną kampaniją, galite pasirinkti kelias kampanijas bei kainos pasiūlymo mobiliesiems koregavimą, peržiūrėti srauto įvertinimus ir naujovinti. Tam reikės mažiau paspaudimų nei anksčiau.

2. Sujungimas ir naujovinimas

Jei turite tik Paieškos arba Paieškos ir Vaizdinės reklamos tinklo kampanijų, kurių raktiniai žodžiai ir tikslinės vietovės yra panašūs, naujovinimo centre jos automatiškai nustatomos kaip kampanijos, kurias galima sujungti. Galite peržiūrėti ir koreguoti siūlomos sujungtos kampanijos nustatymus, skelbimų grupes ir plėtinius. Pagal numatytuosius nustatymus, skelbimų grupės ir biudžetai yra sujungiami. Kiti pirminės kampanijos nustatymai ir plėtiniai pakeis antrinės kampanijos nustatymus ir plėtinius (kampanijos lygiu).

Sujungtų kampanijų nustatymų lentelės rodinys

Kai sukursite naujų patobulintų kampanijų, rekomenduojame naujovinti plėtinius, kad galėtumėte lengviau juos valdyti, lanksčiau taikyti ir pasiekti tikslesnį atitikimą. Taip pat galite grąžinti svarbius, bet sujungiant neperkeltus, antrinės kampanijos raktinius žodžius, neigiamus raktinius žodžius, plėtinius arba tikslines vietoves.

Tik Vaizdinės reklamos tinklo kampanijas geriau naujovinti, o ne sujungti. Naudojant naujovinimo įrankį negalima sujungti vaizdo skelbimų, taikymo pagal tikslinę auditoriją kriterijų ir kitų elementų, būdingų tik Vaizdinės reklamos tinklo kampanijoms.

Pasirinkę naujovinimo centro išplėstinį režimą, galėsite peržiūrėti visas paskyros kampanijas, pasiekti daugiau tvarkymo parinkčių ir gausite mažiau patarimų. Šis režimas naudingas, jei jau nusprendėte, kaip sujungsite ir naujovinsite kampanijas.

Priminimai

Nuo 2013 m. liepos 22 d. pradėsime naujovinti visas kampanijas į patobulintas kampanijas. Jeigu turite atsiliepimų apie patobulintas kampanijas, juos galite pateikti naudodami atsiliepimų formą

Paskelbė: Neil Inala, produkto vadybininkas, „AdWords“
Adaptavo "Google AdWords" Lietuvos komanda