Vienas iš mūsų tikslų - užtikrinti, kad naršymo tarp visų „Google“ produktų patirtis būtų kuo patrauklesnė ir paprastesnė. Todėl pastaruoju metu mūsų komanda praleido nemažai laiko perkurdama „Google AdWords“ vartotojo sąsają - atnaujinome pagrindinės meniu juostos, skirtukų ir mygtukų išvaizdą siekdami, kad informacija, pateikiama „Google AdWords“ paskyroje, būtų pateikiama kuo patraukliau ir paprasčiau.


Patrauklesnė patirtis su „Google AdWords“
Šiuo „Google AdWords“ sąsajos atnaujinimu siekiame, kad pati grafinė vartotojo sąsaja taptų tarsi nepastebima. Tokiu būdu siekiame, kad išsiskirtų svarbiausia - atvaizduojami duomenys. Kviečiame palyginti senąją ir naująją „Google AdWords“ sąsajas čia.
Senoji ir naujoji "Google AdWords" sąsajos. Palyginkite čia!


Paprastesnė patirtis su „Google AdWords“
Sąsajos išvaizdos pokyčiais siekiame, kad kampanijų kūrimo procesas taptų kuo paprastesnis. Vienas iš pavyzdžių - tai kampanijų tipo pasirinkimas, kuris padės paprasčiau apibrėžti kampanijos parinktis.

Tarkime, kurdami kampaniją tik „Google“ paieškos bei paieškos partnerių tinkle, jūs turėsite galimybę pasirinkti kampanijos nuostatas, tokias, kaip „Įprastinės parinktys“ arba „Visos funkcijos“. Pasirinkus „Įprastines parinktis“, pateiksime tik tuos kampanijos nustatymus, kurie tinkamiausi vykdant kampanijas paieškos tinkle.

Paprastesnės kampanijų parinktys


Prisijunkite prie vaizdo pokalbio apie „Google AdWords“ naująją sąsają!
Jei jus domina tai, kodėl atlikome būtent tokius pakeitimus arba tai, ką mes galvojame apie grafinę vartotojo sąsają „Google“ apskritai, kviečiame prisijungti prie gyvos diskusijos ir klausimų - atsakymų sesijos. „Hangout“ vaizdo pokalbis vyks šiandien, birželio 21 d., 19:30 val. Lietuvos laiku. Kaip prisijungti prie vaizdo pokalbio:
  • prisijunkite prie savo „Google+“ paskyros;
  • apsilankykite „Google+ Ads“ puslapyje;
  • prisijunkite prie gyvos diskusijos paspaudę video, pateikiamą „Google+ Ads“ puslapyje.
Tikimės, kad šie „Google AdWords“ sąsajos pokyčiai bus malonūs ir padės dar paprasčiau kurti bei optimizuoti kampanijas

Paskelbė Greg Rosenberg ir „Google AdWords“ vartotojo sąsajos komanda
Adaptavo Eglė Kacevičiūtė, „Google AdWords“ Lietuvos komanda