Pateikiame naujienų apžvalgą iš oficialių „Google“ tinklaraščių. Džiaugiamės galėdami pristatyti tiek daug „Google“ produktų naujovių. Tikimės, ši informacija bus vertinga vystant jūsų verslą.

Žemiau pateiktos nuorodos nukreipia į įrašus anglų kalba

+ Mobilieji įrenginiai

Mobilioji magija tiesiai iš Kanų | „Google“ Official Search“ tinklaraštis, 2012 06 15
Šią savaitę tarptautiname kūrybiškumo festivalyje „Kanų Liūtai 2012“ tūkstančiai reklamos agentūrų iš viso pasaulio dalyvauja inovatyviausių ir sėkmingiausių reklamos kampanijų apdovanojimuose. Pastaraisiais metais šiame festivalyje kampanijos mobiliesiems įrenginiams susilaukia vis daugiau dėmesio ir laurų. Šiemet „Kanų Liūtuose 2012“ buvo paskelbta papildoma nominacija, skirta būtent mobiliesiems įrenginiams skirtoms kampanijoms. Tai dar vienas ženklas, kad mobiliųjų įrenginių era jau prasidėjo.

„AdWords“ ir „AdMob“ integracija | „Google Official“ tinklaraštis, 2012 06 07
Siekdami užtikrinti, kad kampanijų kūrimas mobiliesiems įrenginiams būtų kuo paprastesnis ir prieinamesnis daugiau nei milijonui „AdWords“ reklamuotojų, susiejame „AdMob“ galimybes su „AdWords“ platforma. Tai užtikrins, kad reklamuotojai galėtų kurti reklamos kampanijas daugiau nei 300 000 mobiliųjų programėlių tiesiai „AdWords“ sistemoje.

Išmaniesiems mobiliesiems įrenginiams pritaikytų tinklalapių kūrimas | „Google Webmaster Central“ tinklaraštis, 2012 06 06
Pateikiame rekomendacijų, kaip kurti išmaniesiems mobiliesiems įrenginiams pritaikytus tinklalapius, siekiant užtikrinti, kad ir kompiuteriams, ir mobiliesiems įrenginiams skirti tinklalapiai atneštų kuo geresnius rezultatus „Google AdWords“ platformoje.

38% su „Eurovizijos“ finalu susijusių paieškų buvo atliktos pasitelkiant mobiliuosius įrenginius | „Think with Google“ tinklaraštis, 2012 06 06 
Remdamiesi neseniai atliktais tyrimais, galime patvirtinti, kad vartotojai labai dažnai naudoja išmaniuosius telefonus žiūrėdami televiziją. Taigi, norėdami sužinoti, kokiu mastu didžiojo „Eurovizijos“ finalo metu žiūrovai naudojo savo išmaniuosius įrenginius, atlikome analizę.

+ Paieška

Sužinokite, ko žmonės ieško pasitelkdami atnaujintas „karštas“ paieškas (angl. Hot Search) | „Google Official Search“ tinklaraštis, 2012 06 12

Nuo šiol „karštų“ (angl. Hot Searches) paieškų skiltis atnaujinama - ji tampa vizualesnė, o susiję paieškos terminai pateikiami grupėse. Tokiu būdu jūs galite rasti daugiau susijusios informacijos apie „karščiausias“ temas.

+Analytics

„Google Analytics“ atstovas Justin Cutroni atsako į jūsų klausimus apie „Analytics“ | „Google Analytics“ tinklaraštis, 2012 06 14
„Google Analytics“ platforma naudojasi išties daug vartotojų - 2012 pradžioje buvo paskelbta, kad „Google Analytics“ kodas yra įdiegtas 10 mln. svetainių. Nenuostabu, kad „Google Analytics“ naudotojams kyla daugybė klausimų. Kviečiame susipažinti su klausimų-atsakymų sesijos rezultatais, kurią pristato „Google Analytics“ atstovas Justin Cutroni.

+ Programuotojams

Pokyčiai „AdWords API“ ataskaitose | „Google Ads Developer“ tinklaraštis, 2012 06 15
Siekdami pasiruošti naujoms galimybėms, susijusioms su mobiliąja rinkodara, atnaujiname „AdWords API“ galimybes. Naujosiose v201109 ir v201109_1 versijose pateikiame pokyčių „Paskirties URL“ ir „Automatinių paskirties vietų“ ataskaitose.

Paskelbė Didzis Vilcans ir Laura Krasovska, Latvijos „Google AdWords“ komanda
Google AdWords Lietuvos komanda