Pateikiame savaitės naujienų serijos įrašą „Kas naujo Google“. Primename, kad šioje rubrikoje pateikiame naujienas, susijusias ne tik su „AdWords“, bet ir kitais „Google“ produktais. Tikimės, šios naujienos bus aktualios plėtojant verslą.


Žemiau pateiktos nuorodos nukreipia į įrašus anglų kalba, paskelbtus oficialiuose „Google“ tinklaraščiuose praėjusią savaitę.

+ Mobilieji įrenginiai
Sprendimų, priimamų apsiperkant, cikle vis didesnį vaidmenį vaidina skaitmeninės medijos | „Google Retail“ tinklaraštis, 2012-05-07
Remiantis tyrimais, pasaulyje yra daugiau žmonių, turinčių mobiliuosius įrenginius, nei elektrą ar geriamo vandens! „Google“ atliko tyrimą, kuriuo siekiama geriau suprasti mobiliųjų įrenginių pirkimo ciklą.

„Mobile Mondays“: susikurkite mobiliąją svetainę patys | „Inside AdSense“ tinklaraštis, 2012-05-07
Mobilioji svetainė yra labai svarbus įrankis siekiant pritraukti mobiliųjų įrenginių vartotojus. Džiaugiamės galėdami pristatyti GoMo ir DudaMobile tandemą, suteikiantį galimybes patiems kurti mobiliąsias svetaines.

+ „Analytics“
Kaip „Nissan“ išnaudoja el. prekybos ataskaitas tiesiogiai neprekiaudami internetu | „Google Analytics“ tinklaraštis, 2012-05-11
El.prekybos ataskaitos gali būti naudingos ne tik kompanijoms, prekiaujančioms internetu, bet ir tiems, kurie neparduoda savo prekių ir paslaugų internetu. Šiame tinklaraščio įraše sužinosite, kaip „Nissan“ išnaudoja el. prekybos ataskaitas siekdami savo tikslų.

+ Programuotojams
Dalyvaukite „Google I/O 2012“ konferencijoje programuotojams | „Google Developers“ tinklaraštis, 2012-05-08
Kitą mėnesį kviečiame visus programuotojus dalyvauti „Google I/O“ konferencijoje - birželio 27-29 dienomis galėsite stebėti konferencijos programą gyvai.

„Google Summer of Code 2012“ programa studentams, išreikšta skaičiais | „Google Open Source“ tinklaraštis, 2012-05-10
Jei įdomaujatės, kiek studentų priimama į „Google Summer of Code 2012“ programą iš kiekvienos šalies, čia galite susipažinti su tiksliais skaičiais. Beje, iš Lietuvos – 4 žmonės.

Jei norite sužinoti daugiau apie „Google“ tinklaraščius, apsilankykite oficialiame tinklaraščių sąraše (anglų k.).

Paskelbė Didzis Vilcans, Latvijos „Google AdWords“ komanda