Po „Google Engage Agentūroms“ programos starto Lietuvoje jau praėjo mėnuo. Džiaugiamės, kad renginys susilaukė didelio jūsų susidomėjimo ir aktyvaus įsitraukimo į programos veiklą. Norėtumėme pasidalinti keletu pastebėjimų, susijusių su dalyvavimo programoje sąlygomis.

„Google Engage Agentūroms“ programoje suteikiamų reklamos kredito kodų (kuponų) sąlygos
Norime priminti, kad „Google Engage Agentūroms“ programoje suteikiamų kuponų sąlygos nesiskiria nuo įprastų Google AdWords“ kuponams taikomų salygų. Kviečiame perskaityti anksčiau pateiktą tinklaraščio įrašą apie reklaminių kuponų naudojimą. Atkreipkite dėmesį, kad:
  • kuponai yra skirti tik naujiems reklamuotojams, siekiantiems išbandyti „Google AdWords“ naudą, ir gali būti taikomi tik naujoms (ne senesnėms nei 14 dienų) paskyroms. Todėl kuponų taikyti negalima tiems domenams, kurie jau anksčiau buvo reklamuojami panaudojus reklamos kredito kodą;
  • taikyti kuponus galite tik tiems klientams, kurių „Google AdWords“ paskyros yra užregistruotos su Lietuvos mokėjimo adresu;
  • negalite naudoti daugiau kaip vieno kupono siekdami suteikti kreditą jūsų įmonės arba jos filialų „Google AdWords“ paskyroms.
Agentūrai suteikiama viena prieiga prie programos resursų
Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad „Google Engage“ programa yra skirta agentūroms, kurios naudojasi Google AdWords“ paslaugomis. Taigi, užpildžius registracijos informaciją, netgi jei registruojatės savo vardu, „Google Engage Agentūroms“ privilegijomis naudosis jūsų įmonė, o ne jūs asmeniškai. Dėl šios priežasties, agentūrai suteikiama tik viena prieiga prie „Google Engage“ programos resursų. Jeigu programoje užsiregistravo keli asmenys iš vienos įmonės, perspėsime jus apie tai, kad reikia sukurti vieną paskyrą agentūrai.

„Google AdWords“ Lietuvos komanda