Devintojoje pradedantiesiems ar reklamuotojams, kuriems reikia tik šiek tiek prisiminti „AdWords“ pagrindus, skirtos serijos dalyje aptarsime reklamavimo Vaizdinės reklamos tinkle (GDN) pranašumus. „AdWords“ skelbimų pateikimo vieta nustatoma pagal paieškas arba svetainės turinį, todėl „Google“ tinklas sudarytas iš dviejų dalių: Paieškos ir Vaizdinės reklamos tinklų. Vaizdinės reklamos tinkle galite taikyti pagal svetaines, bendradarbiaujančias su „Google“ (vaizdinės reklamos partnerių svetaines). Štai tik keletas mūsų partnerių:
Pateikiamos kelios universalios taisyklės, kuriomis turėtumėte vadovautis reklamuodami Vaizdinės reklamos tinkle:
  • Sukurkite konkrečiai Vaizdinės reklamos tinklui skirtą svetainę. Raktinių žodžių veikimas skiriasi, atsižvelgiant į tai, ar reklamuojate Paieškos (atitikimas) ar Vaizdinės reklamos (kontekstas / temos) tinkle. Taigi, jei kampanijas atskirsite, galėsite padidinti kokybės balą.
  • Pradėkite nuo skelbimų kontekstinio taikymo, nes tada galėsite peržiūrėti, kur skelbimas rodomas Vaizdinės reklamos tinkle.
  • Prieš atlikdami kokius nors koregavimus kampaniją vykdykite 2–3 savaites.
Skelbimų rodymo Vaizdinės reklamos tinkle pranašumai: šis tinklas pigesnis nei Paieškos, skelbimus galite bet kada pristabdyti ir naudoti dinamiškesnius. Be to, svarbu atminti, kad Vaizdinės reklamos tinkle mažesnė konkurencija palyginti su Paieškos tinklu, o reklamuodami abiejuose tinkluose pasieksite 95 proc. interneto naudotojų! Taip pat turint atskiras skirtingiems tinklams skirtas kampanijas susisteminama „AdWords“ paskyra ir jas lengviau valdyti. Paskutinė, bet ne mažiau svarbi informacija, – atminkite, kad Vaizdinės reklamos tinkle galite naudoti valdomas paskirties vietas, kad nuspręstumėte, kuriuose tinklalapiuose norite rodyti skelbimus.

Tikimės, kad šie patarimai bus naudingi, kai reklamuosite naudodami „AdWords“. Nepamirškite peržiūrėti „AdWords“ pagalbos centre esančio „AdWords“ pradedančiųjų vadovo, kuriame pateikiama daugiau informacijos ir gairių.

Paskutinė, bet ne mažiau svarbi informacija, – nepamirškite būti budrūs ir laukite kito tinklaraščio serijos pradedantiesiems įrašo.

Autorė Kristin Sarstedt – „Inside AdWords“ komanda
Adaptuota - Regimantas Urbanas, Google AdWords Lietuva