Jei skelbimus rašote ne anglų kalba, tikriausiai norite, kad vaizdo URL būtų susijęs su likusiu skelbimu ir galėtumėte rodyti tarptautinį domeno pavadinimą. Šiandien pranešame, kad vaizdo ir paskirties URL jau palaikome ne ASCII simbolius, įskaitant ne lotyniškus simbolius ir lotyniškus simbolius su kirčio ir diakritiniais ženklais.

Nuo šiol „AdWords“ kurdami skelbimą vaizdo ir paskirties URL laukuose galite vesti „Unicode“ simbolius. Siekdami užtikrinti, kad naudotojai galės pasiekti svetainę, patikrinsime, ar URL veikia tinkamai „Unicode“ ir „Punycode“ sistemose.

Be to, norime įsitikinti, kad naudotojams URL rodomi tik jų kalba, todėl vaizdo URL simbolius pakeisime į „Unicode“ simbolius tik, jei jo kalba atitiks naudotojo „Google“ sąsajos kalbą. Visais kitais atvejais jis bus rodomas „Punycode“.

Atminkite, kad visa su vaizdo ir paskirties URL susijusi „AdWords“ politika vis dar galioja. Ypač atminkite, kad vaizdo ir paskirties URL domenai turi atitikti, todėl, jei naudojate ne ASCII simbolius vaizdo URL, būtinai juos naudokite ir paskirties URL.

Be to, jei įtraukiate kelių baitų simbolių, atminkite, kad gali skirtis simbolių apribojimai. Jei norite gauti
daugiau informacijos, apsilankykite Pagalbos centre.

Paskelbė Lisa Shieh, „Inside AdWords“ komandos narė
Adaptuota - Gabrielė Dingelytė, Google AdWords Lietuva