Šiandien išleidžiame „AdWords“ redaktoriaus 9.0 versiją, kurioje yra daugybė naujų funkcijų, skirtų padėti jums efektyviau atlikti keitimus keliose paskyrose bei plačiai valdyti naujas skelbimų funkcijas, pavyzdžiui, skelbimų svetainės nuorodas ir taikymą pažangiems mobiliesiems. Pagrindinius pakeitimus išskyrėme toliau. Daugiau informacijos rasite „AdWords“ redaktoriaus 9.0 versijos leidimo pastabose.

Pagrindiniai „AdWords“ redaktoriaus 9.0 versijos bruožai:
 • Įvairiais būdais valdykite skelbimų svetainės nuorodas  
 • 9.0 versijoje užtikrinamas skelbimų svetainės nuorodų palaikymas, įskaitant atsisiuntimą ir įkėlimą savo paskyroje, redagavimą, keitimų tikrinimą ir svetainių nuorodų importavimą ir eksportavimą.
 • Patobulinti įrankiai „Pridėti / atnaujinti keletą“ ir „Importuoti CSV“
 • Dabar, įvesdami naujus duomenis naudodami įrankį „Pridėti / atnaujinti keletą“, galite įvesti duomenis stulpeliuose bet kokia tvarka, priskirti kiekvienam stulpeliui atitinkamą antraštę, pasirinkti įsiminti stulpelių tvarką importuojant kitą kartą ir patvirtinti arba atšaukti paskyros keitimus vienu spustelėjimu. Be to, dabar įrankyje „Importuoti CSV“ įtraukiama parinktis Įklijuoti tekstą bei importuoti Iš failo. 
 • Taikymo pažangiems mobiliesiems parinkčių nustatymas
 • Dabar kampanijos nustatymuose „AdWords“ redaktorius palaiko galimybę nustatyti kampanijas taikyti pažangiems mobiliesiems įrenginiams, įskaitant „Android“, „iPhone“, „iPad“ ir „Palm“, ir nešyklėms.   
 • Geresnis kelių paskyrų ir MKC valdymas
 • Siekiant padėti geriau valdyti kelias paskyras, dabar „AdWords“ redaktoriuje galima rūšiuoti paskyras ir jų ieškoti, pasirinkti ir pašalinti kelias paskyras, o naujame išskleidžiamajame meniu, esančiame „AdWords“ redaktoriuje virš Paskyrų medžio, rodomos vėliausiai naudotos paskyros, kad galėtumėte greitai pereiti į bet kurią iš jų. Be to, pridėję MKC paskyrą dialogo lange „Pridėti naują „AdWords“ paskyrą“, galite ieškoti galimų antrinių paskyrų sąraše, pateikti papildomus stulpelius ir pereiti į kitą MKC paskyrų hierarchijos lygmenį.   
 • Lengviau raskite ir paprasčiau atlikite neigiamų raktinių žodžių, paskirties vietų ar auditorijų jungtinius keitimus
 • Kad galėtumėte paskyroje lengvai surasti ir valdyti neigiamus raktinius žodžius, paskirties vietas ar auditorijas, pakeitėme „Neigiamo turinio“ pateikimą „AdWords“ redaktoriuje. „Neigiamo turinio“ skirtukas buvo pašalintas ir vietoje jo galite perjungti į neigiamų ar teigiamų raktinių žodžių, paskirties vietų ar auditorijų pateikimą atitinkamame kiekvieno elemento skirtuko lape spustelėdami perjungiklį Teigiamas turinys arba Neigiamas turinys
  Dabar mygtukas Pasirinkti pasikartojančius žodžius galimas neigiamiems raktiniams žodžiams, kai dirbama „Pasikartojančių raktinių žodžių“ rodinio režimu. 
Kitą kartą prisijungę prie „AdWords“ redaktoriaus paskyros būsite paraginti naujovinti. 9.0 versiją taip pat galite atsisiųsti ir „AdWords“ redaktoriaus svetainės. Kai įdiegsite naują „AdWords“ redaktoriaus versiją, vėl reikės atsisiųsti paskyras. Jei norite išsaugoti komentarus ir nepaskelbtus pakeitimus, kai būsite paraginti automatiškai naujovinti, pasirinkite parinktį „Sukurti atsarginę kopiją, tada naujovinti“ ir kompiuteryje išsaugokite atsarginės kopijos failą. Tada iš naujo atsisiųskite paskyrą ir importuokite atsarginės kopijos failą į „AdWords“ redaktorių.
Jei reikia daugiau informacijos, skaitykite leidimo pastabas ir apsilankykite „AdWords“ redaktoriaus pagalbos centre.

Autorė - Katherine Miller – Rinkodaros agentūra
Adaptuota - Gabrielė Dingelytė, Google AdWords Lietuva.