Anksčiau kalbėjome apie raktinių žodžių naudojimo, skelbimų tekstų rašymo ir taikymo pagal kalbą bei geografinę vietovę naudojimo pagrindus. Ketvirtoje šios pradedantiesiems ar reklamuotojams, kuriems reikia tik šiek tiek prisiminti „AdWords“ pagrindus, skirtos tinklaraščio serijos dalyje aptarsime, kaip naudoti tinkamą kainų siūlymą ir biudžetą.

Mokestis už paspaudimą (MUP) – tai kaina, kurią mokėsite klientui spustelėjus skelbimą. Dienos biudžetas – tai biudžetas, kurį ketinate išleisti per dieną (vienai kampanijai). Vadovaudamiesi toliau pateiktomis universaliomis taisyklėmis galėsite lengviau apskaičiuoti dienos biudžetus:
  • Peržiūrėkite mūsų vieno mėnesio internetinės rinkodaros biudžetą ir padalykite jį iš 30 dienų, pvz., 300 GBP / 30 dienų = 10 GBP per dieną. Tai paprastas būdas nustatyti dienos biudžetą, kuris šiuo atveju yra 10 GBP per dieną.
  • Jei norite analizuoti biudžetą ir gauti kainos pasiūlymų idėjų, pvz., kaip subalansuoti mokesčius ir srautą, naudokite „Galimybių“ skirtuką.
Pateikiami keli šių pasiūlymų pranašumai: dabar galėsite visiškai valdyti mokesčius, nes niekada neviršysite savo biudžeto sumos. Kadangi pasirinkę MUP siūlymą mokėsite tik kam nors spustelėjus skelbimus, pinigus išleisite tik tiems klientams, kurie iš tiesų domisi jūsų produktu / paslauga. Be to, galėsite nuspręsti, kiek norite išleisti už paspaudimą, ir tuo pačiu metu sumažinsime faktinį MUP, kad mokėtumėte mažiausią galimą kainą už skelbimo poziciją puslapyje. Galite net nustatyti atskirų raktinių žodžių MUP pasiūlymo sumas.

Tikimės, kad šie patarimai bus naudingi, kai reklamuosite naudodami „AdWords“. Nepamirškite peržiūrėti „AdWords“ pagalbos centre esančio „AdWords“ pradedančiųjų vadovo, kuriame pateikiama daugiau informacijos ir gairių. Paskutinė, bet ne mažiau svarbi informacija, – nepamirškite būti budrūs ir laukite kito tinklaraščio serijos pradedantiesiems įrašo.

Autorė Kristin Sarstedt – „Inside AdWords“ komanda
Adaptuota - Gabrielė Dingelytė, Google AdWords Lietuva