„AdWords“ turėtų būti saugi, sąžininga ir patikima rinka tiek reklamuotojams, tiek skelbimus spustelintiems reklamuotojams. Todėl „AdWords“ politikoje daug dėmesio skiriama skaidrumui, naudotojų saugumui ir apsaugai.

Gegužės 17 d. į „AdWords“ politiką įtrauksime tris reikalavimus dėl asmeninės informacijos atskleidimo ir naudojimo. Šie reikalavimai bus taikomi visur, kur pasiekiama „AdWords“.

Jei jūsų svetainėje lankytojų prašoma pateikti mokėjimo, finansinės ar asmeninės informacijos, peržiūrėkite naujuosius reikalavimus ir atlikite visus reikiamus pakeitimus, kad išvengtumėte skelbimų sustabdymo.

1. Aiškus ir matomas paskelbimas prieš naudotojams pateikiant asmeninę informaciją
Laikydamiesi esamos mūsų politikos reklamuotojai privalo aiškiai nurodyti, kaip bus naudojama bet kokia jų prašoma asmeninė informacija. Netrukus reikalausime, kad prieš pateikiant duomenis naudotojams būtų lengvai pasiekiamas ir aiškinamasis aprašas.

2. Parinktis nebetęsti tiesioginių ryšių
Tame aiškinamajame apraše apie tai, kaip bus naudojama asmeninė informacija, taip pat turėsite nurodyti, kaip žmonės galės atsisakyti el. laiškų, telefono skambučių ar kitų tiesioginio ryšio formų.

3. SSL priimant mokėjimus ir renkant tam tikrą finansinę bei asmeninę informaciją
Daug svetainių naudoja saugaus sujungimo sluoksnio (SSL) protokolą, kad šifruotų iš jūsų naršyklės į jų serverį ir atvirkščiai perduodamą konfidencialią informaciją. Siekiant užtikrinti naudotojų saugumą, pagal „AdWords“ politiką visi reklamuotojai privalės naudoti SSL priimdami mokėjimus ir rinkdami tam tikrą finansinę bei asmeninę informaciją (pvz., banko sąskaitų ir socialinio draudimo pažymėjimų numerius).

Jei norite sužinoti daugiau, žr. šiuos išteklius:
Jei norite žinoti visus naujausius „AdWords“ politikos pakeitimus, apsilankykite „AdWords“ politikos pakeitimų žurnale.

Pateikė - Gabrielė Dingelytė, Google AdWords Lithuania.