Informacija apie įmonę

„The LEGO Group“ yra gerai žinoma Danijos įmonė, gaminanti LEGO žaislus. Be to, LEGO yra viena pažangiausių skaitmeninės rinkodaros įmonių – nuo turinio kūrimo ir reklamos iki sąveikos su klientais ir rinkodaros veiksmų planavimo. Baltijos šalyse „Lego“ medijos veiklą vykdo medijos agentūra „Carat“ ir skaitmeninio našumo agentūra „iProspect“.

Kas ir kodėl?

LEGO norėjo reklamuoti savo TV mobiliesiems programą Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Tai tėvams skirta programa, kurią naudojant galima žiūrėti LEGO filmus internetu ir neprisijungus. Todėl „Google“ vaizdinės reklamos tinklo programos mobiliesiems buvo pasirinktos kaip pagrindinis kanalas, skirtas padidinti programos įdiegimų skaičių.

„Google“ vaizdinės reklamos tinklo programų mobiliesiems kampanijos užtikrina mažas išlaidas, jose pasiekiamos išplėstinės taikymo parinktys ir daug skelbimų vietų.  Be to, „AdWords“ automatiškai įdiegiami duomenys iš „Google Play“, todėl galima stebėti ir optimizuoti konversijas bei teikti duomenis realiuoju laiku apie kampanijos sėkmę.

Rezultatai – sparčiai didėjantys programos įdiegimo skaičiai Baltijos šalyse

„Android“ programos įdiegimų skaičius Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje išsaugo nuo 108 proc. iki 299 proc., atsižvelgiant į rinką ir kampanijos biudžetą. „Google“ vaizdinės reklamos tinklo programos mobiliesiems padėjo gerokai padidinti programos naudotojų skaičių mokant nedidelę kainą už įdiegimą.

Patirtis, kuria verta dalytis

Vykdydama rinkodaros kampaniją įmonė įgijo daug patirties šioje srityje. Ji nusprendė pasidalyti 3 patarimais dėl kampanijų mobiliesiems:

  1. Išbandykite visų tipų skelbimus – teksto, vaizdo, vaizdo įrašo. Vykdydami šią konkrečią kampaniją pastebėjome, kad teksto diegimo skelbimų konversijų rodiklis buvo 2 kartus didesnis nei vaizdo skelbimų, nors jie yra brangesni 18 proc. Vaizdo įrašo skelbimų rezultatai taip pat buvo puikūs kitose kampanijose.
  2. Kurkite konkrečios kalbos kampanijas, nes jų rezultatai ir apimtys gali skirtis.
  3. Nustatykite svarbiausius našumo rodiklius (SNR) ir palyginimus, kad nuolat galėtumėte optimizuoti.

Google AdWords Lietuvos komanda