Daugeliui rinkodaros specialistų, kurie naudoja technologijas ir plėtrą norėdami susieti neprisijungus atliktas konversijas su jas paskatinusiais raktiniais žodžiais ir skelbimais, tai gali būti sunki užduotis. Dažnai jie turi priimti svarbius sprendimus, remdamiesi iš įvairių šaltinių surinktais duomenimis arba iš viso neturėdami duomenų, todėl jiems sunku suprasti tikrąją savo „AdWords“ kampanijų vertę.

Štai kodėl mes pristatome „AdWords Conversion Import for Salesforce“. „AdWords Conversion Import for Salesforce“ apskaičiuoja neprisijungus atliktų konversijų, kurias sugeneravo prisijungus atlikti „AdWords“ paspaudimai, vertę, todėl nereikia neautomatiškai derinti „AdWords“ ir ryšių su klientais valdymo (RSKV) duomenų.

Kaip tai veikia

Susieję „AdWords“ ir „Salesforce“ paskyras galite pasirinkti, kuriuos svarbius etapus (pvz., „potencialių klientų kvalifikacija“ arba „laimėtas sandoris“) norite stebėti kaip konversijas. Kai kas nors spustelėja jūsų skelbimą ir apsilanko svetainėje, jūsų svetainė užfiksuoja unikalų „Google“ paspaudimo ID, kuris svetainei nurodo lankytojo spustelėtą skelbimą. Jei toks lankytojas pateikia potencialaus kliento formą jūsų svetainėje, ji perduoda paspaudimo ID į „Salesforce“, kur jis yra saugomas su atitinkamu potencialiu klientu ir bet kokiomis būsimomis pardavimo galimybėmis.

„AdWords“ reguliariai tikrins jūsų „Salesforce“ paskyrą, kad sužinotų, ar įrašėte naujų svarbių pardavimo konversijų procesų, kuriuos sugeneravo skelbimų paspaudimai, etapų. Jei taip, „AdWords“ laikys tuos etapus „AdWords“ konversijomis.

„Peninsula“, didžiausia JK žmogiškųjų išteklių, darbo teisės ir sveikatos saugos ekspertų komanda, teigia: „Pradėję naudoti „AdWords Conversion Import for Salesforce“ galime nesunkiai pamatyti raktinius žodžius, kurie pritraukia puikių potencialių klientų. Tai leido mums sutelkti veiksmus į reikiamas sritis ir geriau išnaudoti savo biudžetą. Nuo tada, kai pradėjome naudoti šią funkciją, perskirsčius biudžetą ir sumažinus nenašių raktinių žodžių, buvusių aukščiausiose pozicijose, kainų pasiūlymus, 11 proc. sumažėjo mokestis už potencialų klientą.“
Orientacija į svarbiausius paspaudimus

„AdWords Conversion Import for Salesforce“ pateikia išsamesnį jūsų pardavimo veiklos vaizdą ir galimybę koreguoti kainų pasiūlymus bei biudžetus, kad jie būtų efektyvesni. Pavyzdžiui, galite padidinti kainų pasiūlymus tų raktinių žodžių, kurie pritraukia itin susidomėjusių potencialių klientų, arba pristabdyti skelbimus, kurie yra spustelėjami, bet nepateikia galimybių. Tai leidžia ne tik išmintingiau panaudoti savo esamus biudžetus, bet taip pat optimizuoti savo skelbimų strategiją, kad ji teiktų geresnių rezultatų.

Sužinokite daugiau

Daugiau apie „AdWords Conversion Import for Salesforce“ galite sužinoti apsilankę „AdWords“ pagalbos centre. Artimiausius kelis mėnesius šis sprendimas bus pasiekiamas tik turint kvietimą, o visiems reklamuotojams taps pasiekiamas vėliau šiais metais. Jei norėtumėte gauti kvietimą prieš tai, kai sprendimas taps pasiekiamas visiems reklamuotojams, susisiekite su savo „Google“ pardavėju arba pateikite savo informaciją čia.

Paskelbė „AdWords“ produktų vadovas Jon Diorio
Google AdWords Lietuvos komanda