„CV-Online Latvia“ sėkmės istorija - dėmesys mobiliesiems įrenginiams

Infinitum 8 klientas „CV-Online Latvia“ yra pirmaujantis Baltijos šalių darbo skelbimų portalas, skirtas darbo ieškantiems žmonėms bei darbdaviams, ir internetinio įdarbinimo įmonė.

Rinkodaros ir kampanijų tikslai

Agentūra „Infinitum 8“ susitiko su klientu ir nustatė pagrindinius skaitmeninės rinkodaros strategijos tikslus. Jie suprato, kad svarbiausia metrika, kurią reikia patobulinti, yra seansų skaičius ir aukštos kokybės naudojimo elgsena – žemas atmetimo rodiklis, didelė vidutinė seanso trukmė, didelis vidutinis seanso puslapių skaičius.

Kelias

Kad pasiektų kliento tikslus, agentūra nusprendė sutelkti dėmesį į mobiliųjų įrenginių sprendimus. Jie optimizavo kampanijas mobiliesiems sukūrę skelbimų mobiliesiems, naudodami atitinkamus plėtinius ir užtikrindami, kad naudotojams būtų teikiamos puikios paslaugos įmonės svetainėje mobiliesiems.
Apibendrinant, jie optimizavo svetainės srautą iš „AdWords“ kanalo ir užtikrino, kad klientai svetainėje praleistų pakankamai laiko.

Kodėl dėmesys buvo skiriamas mobiliesiems įrenginiams?

Prieš pradėdama kampaniją, kurioje pirmenybė teikiama mobiliesiems įrenginiams, agentūra atliko svetainės srauto analizę. Rezultatai parodė, kad mobiliuosius įrenginius naudojančių lankytojų srautas itin padidėjo pastaraisiais mėnesiais. Todėl buvo aišku, kad reikia sutelkti dėmesį į mobiliuosius įrenginius. Sutelkus dėmesį į mobiliuosius įrenginius galima sulaukti puikių rezultatų, jei viskas tinkamai apgalvota.

Kokių rezultatų buvo sulaukta?

Išanalizavęs „AdWords“ kanalą, klientas pamatė šiuos pagerėjusius rezultatus:
          seansų iš mobiliųjų įrenginių skaičius padidėjo 261,37 %, o bendras „Google AdWords“ kanalo seansų skaičius visuose įrenginiuose padidėjo 65,22 %;
          atmetimo rodiklis mobiliuosiuose sumažėjo 53,08 %;
          vidutinis seanso puslapių mobiliuosiuose skaičius padidėjo 159,68 % (bendras visų įrenginių pokytis: + 19,65 %);
          vidutinė seanso trukmė mobiliuosiuose padidėjo 208,75 % (bendras visų įrenginių pokytis: + 18,52 %).

Pasiūlymai kitiems „AdWords“ naudotojams

Kurdami naujas kampanijas sutelkite dėmesį į mobiliuosius įrenginius ir sukurkite papildomų mobiliesiems skirtų skelbimų ir skelbimų plėtinių. Tai padės itin pagerinti mobiliųjų įrenginių srauto apimties ir naudotojų elgsenos rezultatus. Naudojant mobiliesiems skirtus skelbimus galima pasiekti geresnių rezultatų net taikant mažesnius MUP pasiūlymus.