Google, kartu su Oskarui nominuotu režisieriumi Orlando von Einsiedel, prodiuseriu J.J. Abrams bei įmonėmis Bad Robot ir Epic Digital, paruošė 9 dalių dokumentinių filmų seriją, pavadintą Moon Shot. Jos premjera numatyta kovo 15 dieną Google Play platformoje, o kovo 17 - ir YouTube tinkle.

Moon Shot - tai istorija apie tai, kaip 16 komandų varžosi dėl $30 milijonų vertės Google Lunar XPRIZE (GLXP) apdovanojimo. Šio globalaus konkurso esmė - komandoms reikia sėkmingai nutupdyti žmogaus nepilotuojamą mėnuleigį ant Mėnulio paviršiaus, kuris nuvažiuotų bent 500 metrų atstumą bei į Žemę parsiųstų aukštos raiškos vaizdo įrašų bei nuotraukų. Misijų pabaiga - 2017 metų gruodžio 31 diena.

GLXP konkurso siekis - paskatinti verslininkus pradėti naują laikotarpį, kurio metu stipriai atpigtų susisiekimas su Mėnuliu bei toliau esančiais dangaus kūnais, bei įkvėpti mokslininkus, inžinierius ir tyrinėtojus. Konkurse dalyvaujančios komandos yra labai įvairios: Silicio slėnio technologijų ekspertai, programuotojai iš Vokietijos ir Indijos bei netgi tėvo ir sūnaus komanda, dirbanti nenaudojamame namo kambaryje Vankuveryje. Nepaisant didelių skirtumų tarp komandų, visas jas vienija aistra kosmoso tyrinėjimams bei tai, kokią įtaką žmonijai gali turėti laisvesnis keliavimas kosmosu ateityje. Ši emocionali bei įkvepianti dokumentinių filmų serija parodys, kaip buvo pasirinktos bei kaip dirba komandos, esančios konkurse. Taip pat bus apžvelgti komandų narių gyvenimai, pasiaukojantys dalykai, kuriuos jie padarė tam, kad priartėtų prie savo siekiamų tikslų, bei, žinoma, tai, kas juos veda į priekį šiandien, kelyje link Mėnulio.

Šioje nuorodoje rasite oficialų Moon Shot anonsą.

Tikrai rekomenduojame peržiūrėti pilną dokumentinių filmų seriją, kuri bus visiems nemokamai pasiekiama Google Play platformoje nuo kovo 15 dienos, o YouTube tinkle - nuo kovo 17 dienos. Sekite Google Lunar XPRIZE YouTube kanalą bei būkite vieni pirmųjų, kurie pamatys šį nuostabų kosmoso nuotykį. Taip pat, daugiau informacijos apie patį projektą rasite čia.

Paruošė Yasemin Denari Southworth, Marketingo Vadovas, Google Brand Marketing


Google AdWords Lietuvos komanda