Ar kada nors norėjote keisti „AdWords“ kampanijas, bet norėjote sužinoti, ar šie pakeitimai padės pasiekti verslo tikslus? Per kelias ateinančias savaites pateiksime kampanijų juodraščių ir eksperimentų, kad padėtume jums testuoti kampanijų pakeitimus, lengvai įvertinti rezultatus bei pritaikyti jūsų verslui tinkamus pakeitimus.

Juodraščių naudojimas pakeitimams parengti

Naudodami juodraščius galite paruošti ir peržiūrėti kelis esamos kampanijos pakeitimus, prieš juos pritaikydami. Tarkime, kad norite padidinti skelbimų grupių, kurių mobiliaisiais įvykdytų konversijų rodikliai yra aukšti, kainos pasiūlymus mobiliesiems. Galite sukurti kampanijos juodraštį ir nustatyti skirtingus šių skelbimų grupių kainos pasiūlymų mobiliesiems koregavimus, nedarydami įtakos kampanijai. Jei esate patenkinti juodraštyje atliktais pakeitimais, galite juos pritaikyti tiesiai originalioje kampanijoje.
Bet kaip žinoti, ar šie kainos pasiūlymų mobiliesiems koregavimai padės pasiekti verslo tikslus?

Eksperimento vykdymas

Vykdydami eksperimentus galite testuoti kampanijų pakeitimus valdomoje aplinkoje. Tarkime, kad norite sužinoti, kaip veikia nauji kainos pasiūlymų mobiliesiems koregavimai, palyginti su pradiniais nustatymais. Pirmiausia sukurkite juodraštį su naujais kainos pasiūlymų mobiliesiems koregavimais. Tada sukurkite eksperimentą pagal juodraštį, kad galėtumėte testuoti šiuos pakeitimus, lygindami su dabartine kainų siūlymo strategija. Turite nuspręsti, kiek srauto (ir biudžeto) norite padalyti eksperimentinėje ir originalioje kampanijose bei kiek laiko norite vykdyti eksperimentą.


Screen Shot 2016-02-03 at 12.28.12 PM.png

Rezultatų įvertinimas

Norint vykdyti sėkmingą eksperimentą itin svarbu suprasti, kaip pakeitimai paveikia verslo tikslus. Pvz., vertindami konversijų skaičiaus padidėjimą galite sužinoti, ar dėl naujų kainos pasiūlymų mobiliesiems koregavimų sulaukiate didesnės investicijų grąžos.
Naudodami kampanijų juodraščius ir vykdydami eksperimentus galite stebėti rezultatus dviem patogiais būdais, leidžiančiais suprasti, ar įvykdžius eksperimentą gaunami pageidaujami rezultatai.


  • Našumo palyginimas su ataskaitų rezultatų kortele. Našumo rezultatų kortelėje yra piktogramų, nurodančių, ar eksperimento metrika yra didesnė, ar mažesnė nei originalios kampanijos metrika bei tai, ar skirtumai yra statistiškai reikšmingi.

Screen Shot 2016-02-03 at 12.16.11 PM.png

  • Skelbimų grupės lygio našumo įvertinimas, siekiant išsamesnių įžvalgų. Kartais svarbius bendrojo kampanijos našumo pokyčius lemia individualios skelbimų grupės. Stebėkite skelbimų grupės lygio metriką, kad sužinotumėte, kaip kiekviena skelbimų grupė paveikia jūsų kampaniją.

Jei esate patenkinti eksperimento rezultatais, pakeitimus iš eksperimento galite greitai pritaikyti originalioje kampanijoje arba konvertuoti eksperimentą į visiškai naują kampaniją.

Sėkmingas testavimas

Tokie klientai kaip „Red Ventures“ ir „The Honest Company“ naudoja kampanijų juodraščius ir eksperimentus norėdami testuoti ir taikyti naujas kampanijų strategijas dideliu mastu.


image007.png„Kampanijų juodraščiai ir eksperimentai iš pagrindų pakeitė tai, kaip mūsų „Fortune 500“ klientai atlieka testavimą. Naudojant įrankį supaprastinamas testo kūrimo, analizavimo ir pritaikymo procesas. Dabar per tą laiką, kurį užtrukdavome neautomatiškai kopijuodami kampanijas ir skelbimų grupes, galime vykdyti veiksmingesnius testus. Naudodami naują rezultatų kortelę galime patikimai įvertinti testų poveikį ir pritaikyti juos vienu paspaudimu, jei rezultatai tinkami.“
Jeremy Mayes, „Red Ventures“ rinkodaros viceprezidentas


„Naudojame kelių tipų konversijas derindami pagal skirtingų lygių klientų viso laikotarpio vertę. Naudodami kampanijų juodraščius ir eksperimentus galime testuoti naujas kainų siūlymo strategijas taikydami ketvirtį kampanijos srauto, o pagal ataskaitų rezultatų kortelę galime lengvai įvertinti poveikį skirtingų tipų konversijų vertėms. Anksčiau norint atlikti tokį testą būtų reikėję atlikti daug paskyros pakeitimų. Naujas supaprastintas procesas užtikrina greitą naujų kainų siūlymo strategijų testavimą, kurį galime vykdyti, kol randame savo sudėtingam verslo modeliui tinkamiausią strategiją.“
Josh Franklin, „The Honest Company“ paieškos rinkodaros skyriaus vadovas


Sužinokite daugiau

Kampanijų juodraščiai ir eksperimentai šiuo metu pasiekiami Paieškos ir Paieškos tinklo su Vaizdinės reklamos tinklu kampanijose sistemoje „AdWords“. Jei norite sužinoti daugiau apie kampanijų juodraščius ir eksperimentus, žr. šį mokomąjį vaizdo įrašą arba apsilankykite „AdWords“ pagalbos centre.

Paskelbė Pallavi Naresh, „AdWords“ produktų vadovė