Turbūt žinote, kad turite pereiti į specialią „AdWords“ skiltį, norėdami kurti ir tvarkyti „TrueView“ vaizdo įrašų kampanijas. Ir šokinėti pirmyn ir atgal, kai norite pateikti ataskaitas ir optimizuoti visas kampanijas. Ir vis dar negalite pasinaudoti „AdWords“ masinio tvarkymo įrankių teikiamais pranašumais savo vaizdo įrašų kampanijose. Turime gerų naujienų: visa tai jau praeityje. „TrueView“ prijungta prie Paieškos, Vaizdinės reklamos tinklo ir Apsipirkimo kampanijų pagrindinėje „AdWords“ sąsajoje.

Dabar galite paprastai naudotis viena sąsaja ir nuosekliau dirbti, vadinasi, sistemoje „AdWords“ galite lengviau optimizuoti įvairių tipų kampanijas. Be to, galite pasinaudoti galingų masinio tvarkymo įrankių teikiamais pranašumais ir sutaupyti laiko bei pastangų, kai dirbate su keliomis „TrueView“ kampanijomis. Nuo šiol visų tipų kampanijų struktūra tokia pati, todėl galime greičiau pateikti naujas vaizdo įrašų funkcijas.

Dabar, jei leisite, mielai viską jums aprodysime…

Viršutiniame kairiajame kampe rasite kampanijos tipo parinkiklį. Jis naudingas, kai norite peržiūrėti tik tam tikro tipo kampanijas. Pavyzdžiui, pasirinkus „Vaizdo įrašas“, pateikiamas kampanijų rodinys, kuris atrodo panašiai kaip „AdWords“ vaizdo įrašams – matysite tik tvarkomas vaizdo įrašų kampanijas labiausiai atitinkančius skirtukus ir stulpelius. O geriausia yra tai, kad perjungus rodinius prisiminsime jūsų stulpelių nuostatas, todėl jums nebereikės keisti jų kaskart perjungus kampanijų tipus.

Kampanijos tipų parinkiklis

Taikymo grupes taip pat keičiame į skelbimų grupes – pagrindinius kuriamuosius Paieškos, Vaizdinės reklamos tinklo ir Apsipirkimo kampanijų blokus. Dabar kiekviena skelbimų grupė turės vieną „TrueView“ formatą – sraute arba vaizde. Kiekviena skelbimų grupė bus vieno formato, tačiau kampanijos galės turėti kelias skelbimų grupes, todėl toje pačioje kampanijoje vis dar galėsite rodyti tiek skelbimus sraute, tiek skelbimus vaizde. Jei norite sukurti naują kampaniją, tiesiog spustelėkite mygtuką + KAMPANIJA, naują Vaizdo įrašo kampanijos tipą, tada kiekvienoje kampanijoje spustelėkite +SKELBIMŲ GRUPĖ ir sukurkite naujų skelbimų grupių.

Skelbimų grupės kūrimas

Dabar, kai „TrueView“ yra sistemos „AdWords“ dalis, galėsite prisijungti prie tikro lobyno, skirto padėti jums tvarkyti, optimizuoti daug kampanijų ir teikti apie jas ataskaitas. Pavyzdžiui, naudodamiesi masinio naudotojo sąsajos redagavimo funkcija galite keisti kelių kampanijų informaciją iš karto – tiesiogiai iš naudotojo sąsajos, o pasirinkę masinius įkėlimus – atsisiųsti kampanijų apžvalgą, atlikti masinius keitimus ir tiesiogiai įkelti keitimus į paskyrą. O ataskaitų planavimo funkcija suteikia galimybę nustatyti automatiškai vykdomų ataskaitų tvarkaraštį ir reguliariai išsiųsti jas el. paštu paskyros naudotojams.

Masinis redagavimas

Vaizdo įrašų kampanijų ataskaitų teikimas irgi tapo efektyvesnis, nes dabar turite galimybę filtruoti rezultatus ir atskirti kampanijos pavadinimą, etiketę, mokestį ir konversijas.

Filtrai

Taip pat galite matyti populiarias vaizdo įrašų funkcijas pažįstamose „AdWords“ vietose. Pavyzdžiui, vaizdo įrašų pakartotinė rinkodara dabar yra „AdWords“ bendrinamoje bibliotekoje, o „YouTube“ paskyrų susiejimas – skiltyje „Susietos paskyros“. Be to, galite peržiūrėti vaizdo įrašų skelbimų analizę naujame skirtuke „Vaizdo įrašai“ ir tvarkyti taikymo nustatymus skirtuke „Taikymas pagal vaizdo įrašus“.

Pakartotinės rinkodaros sąrašų kūrimas


Sujungimas su Youtube kanalu

Nesvarbu, kokie jūsų tikslai – skatinti tiesioginį atsaką ar populiarinti prekės ženklą – dabar turite vieną bendrą įrankį, kurį naudodami galite siekti įvairiausių rinkodaros tikslų. Nuo šiandien galėsite naujovinti kampanijas ir suteikti joms naują skelbimų grupių struktūrą. Ir atsisveikinsite su tais laikais, kai reikėjo nepatogiai atsidarinėti „Visas vaizdo įrašų kampanijas“, kad patektumėte į savo „TrueView“ kampanijas. Jei norite naujovinti, tiesiog eikite į „AdWords“ vaizdo įrašams spustelėdami Visos vaizdo įrašų kampanijos (dar kartą kaip senais laikais), tada spustelėkite „Naujovinimo centras“ ir lengvai perjunkite visas kampanijas iš karto.  Nesirūpinkite – bus perkelti visi jūsų istoriniai ir taikymo duomenys (tiesiog pereikite į kampanijos lygio rodinį ir peržiūrėkite juos). Jei nenorite patys naujovinti kampanijų ir pasinaudoti šių naujų vaizdo įrašų funkcijų teikiamais pranašumais, ne bėda. Po šešių savaičių jūsų kampanijas naujovinsime automatiškai.
O jei mėgstate žiūrėti vaizdo įrašus (mes tikrai mėgstame!), peržiūrėkite visą šio tinklaraščio įrašo turinį vaizdo įrašo forma

Paskelbė buvusi „AdWords“ vaizdo įrašams komanda
Lane Shackleton, produktų grupės skyriaus vadovas
Ammar Ibrahim, produktų vadovas
Avi Fein, produktų vadovas