Suprasti ir pasiekti tikslinę auditoriją yra vienas svarbiausių žingsnių planuojant reklaminę kampaniją. Visuomet rekomenduojame turėti aiškų reklaminės kampanijos tikslą, tikslinę auditoriją ir specifinius skelbimus. Dabar taikyti skelbimus tapo dar paprasčiau!

Džiaugiamės, kad ir Baltijos šalių reklamuotojai jau gali naudotis demografiniais rodikliais savo tikslinei auditorijai apibrėžti. Kurdami Google Adwords kampanijas, galite pasirinkti amžių, lytį ir tėvystės būseną, kurie apibūdina jūsų klientų ratą.
Ši funkcija prisideda prie kitų Jums siūlomų taikymo galimybių, tokių kaip pomėgių kategorijos, pakartotinė rinkodara ir raktinių žodžių taikymas pagal svetainės kontekstą. Taip siekiame padėti Jums kuo tiksliau perteikti aiškią žinutę tik Jūsų potencialiems klientams. Pavyzdžiui, jeigu prekiaujate jogai skirtais produktais ir žinote, kad Jūsų tikslinė auditorija yra moterys tarp 25 ir 34 metų amžiaus, Jūs galite šiuos demografinius rodiklius naudoti kuriant kampaniją ir taip išvengti skelbimų rodymo pernelyg plačiam klientų ratui.

Daugiau apie taikymą pagal demografinius rodiklius galite sužinoti šiame straipsnyje. Sėkmės dirbant su Google AdWords!


Linkėjimai
Google AdWords Lietuvos komanda