„AdWords“ valdytojo paskyra (angl. My Client Center arba MCC), sukurta atsižvelgiant į geriausių reklamuotojų poreikius, yra galingas kelių paskyrų stebėjimo ir tvarkymo įrankis. Norėdami padėti sutaupyti laiko ir pateikti daugiau duomenų apie paskyros našumą, siūlome įvairių šaunių patobulinimų, įskaitant kelių paskyrų kampanijos tvarkymą, galingus ataskaitų įrankius ir patobulintą naršymą paskyroje.

Tvarkykite kelias kampanijas vienu metu

Kurdami ataskaitas ir atlikdami nedidelius kelių paskyrų kampanijų pakeitimus, galite sugaišti neįtikėtinai daug laiko. Kad padėtume jums tvarkyti visas kampanijas vienu metu ir kurti jų ataskaitas viename rodinyje, valdytojo paskyros informacijos suvestinėje pridėjome naują rodinį „Kampanijos“.

Jums žinomus kampanijos lygio veiksmus, kuriuos atlikdavote asmeninės paskyros lygiu, dabar galite atlikti valdytojo paskyros lygiu. Galite pridėti stulpelių, taikyti segmentus ir nustatyti filtrus kurdami net 20 pasirinktų paskyrų kampanijos našumo ataskaitas. Arba galite greitai atnaujinti dienos biudžetus ir įgalinti arba pristabdyti tų paskyrų kampanijas. Taip pat galite valdytojo paskyroje sukurti naują asmeninės paskyros kampaniją.


Kurkite geresnes ir įžvalgesnes ataskaitas

Valdytojo paskyros informacijos suvestinės duomenys dabar atnaujinami kartu su likusiais „AdWords“ duomenimis. Tai reiškia, kad norint gauti naujausią ataskaitų metriką nebereikia pereiti į asmenines paskyras. Kad informacijos suvestinės ataskaitos būtų naudingesnės, dabar galite pasirinkti tinkintą dienų seką, kuri apima daugiau negu pastarąsias 90 dienų, ir palyginti ją su norimu laikotarpiu. Be to, pridėjome daugiau ataskaitos stulpelių, įskaitant konversijas, taip pat galimybę tiesiogiai informacijos suvestinėje kurti našumo diagramą.


Norėdami padėti prasmingiau naršyti paskyros duomenis, pridėjome išplėstinio segmentavimo ir filtravimo įrankius. Greitai suskirstykite duomenis pagal jūsų įmonei svarbiausius dalykus, pvz., tinklą, paspaudimo tipą arba įrenginį. Tada taikykite filtrus, kad rastumėte naujų galimybių arba tiesiog peržiūrėtumėte jus dominančius duomenis.

Jei naudojate antrinio valdytojo paskyras, yra naujas išskleidžiamasis sąrašas, skirtas informacijos suvestinės duomenims tikslinti, kad būtų rodomi tik tiesiogiai susietų antrinio valdytojo ir asmeninių paskyrų, visų susietų antrinio valdytojo ir asmeninių paskyrų arba visų susietų asmeninių paskyrų našumo duomenys.


Greičiau pereikite iš vienos paskyros į kitą

Galiausiai supaprastinome norimos peržiūrėti paskyros radimo būdą. Dabar galite rasti arba pasirinkti valdytojo arba asmeninę paskyrą, į kurią norite pereiti, išskleisdami išskleidžiamąjį sąrašą savo „AdWords“ paskyros viršuje.


Klientų istorijos

Daugelis klientų greitai įžvelgė šių valdytojo paskyrų patobulinimų naudą.


Mūsų produktų asortimentas neseniai išsiplėtė, todėl tvarkome daug daugiau „AdWords“ paskyrų. Tačiau galimybė identifikuoti svarbias kampanijos našumo tendencijas ir imtis veiksmų svarbiausiose srityse – viskas viename rodinyje – kiekvieną savaitę leidžia sutaupyti po 4–5 valandas ir padeda įsitikinti, kad paskyros tvarkomos tinkamai“, – džiaugiasi „Rosetta Stone“ pasaulinės paieškos rinkodaros vadovė Katherine Doty.


Turime daugiau negu 90 asmeninių „AdWords“ paskyrų ir efektyviai jas tvarkome naudodamiesi išsamia kampanijų įvardijimo tvarka. Naujajame valdytojo paskyros kampanijų rodinyje dabar galime tvarkyti ir optimizuoti visas kampanijas. Taip sutaupome daug laiko, nes nebereikia pereiti iš vienos paskyros į kitą ir atskirai tvarkyti kiekvienos kampanijos.“, – pasakoja „Kaymu“ PVR vadovas Jeremy Legrand.

Nauji patobulinimai, naujas pavadinimas

Kad pavadinimai būtų paprastesni ir atitiktų naujuosius patobulinimus, „AdWords“ valdytojo paskyrų nebevadiname „Mano klientų centru“ ir MKC. Vėliau šiais metais šie pakeitimai bus įtraukti į „AdWords“ pagalbos centrą ir mūsų būsimus pranešimus.

Galite susipažinti su naujaisiais „AdWords“ patobulinimais arba daugiau sužinoti apie valdytojo paskyras „AdWords“ pagalbos centre.


Paskelbė „AdWords“ produktų vadovas Zak Stern