Vasario mėn. paskelbėme apie naujovintus URL – greitesnę ir paprastesnę URL tvarkymo priemonę sistemoje „AdWords“. Taikydami naujovintus URL galėsite atskirai tvarkyti nukreipimo puslapio ir stebėjimo informaciją, naudodami naujus galutinio URL ir stebėjimo šablono laukus.  Jei norite sužinoti daugiau apie naujovintų URL pranašumus, žr. šį vaizdo įrašą.

Nuo liepos 1 d. visi reklamuotojai turės pradėti naudotinaujovintus URL vietoje paskirties URL. Jei jau naujovinote URL į naujovintus URL, esate viską nustatę ir daugiau jokių veiksmų atlikti nereikia. Jei dar nenaujovinote, toliau sužinosite, kas nutiks skelbimams* ir URL nuo 2015 m. liepos 1 d., ir bus nurodytos naujovinimo parinktys.

Kas vyks nuo 2015 m. liepos 1 d.

Nuo liepos 1 d. būkite pasiruošę toliau nurodytiems pokyčiams.

  1. Nebebus galima redaguoti ar kurti paskirties URL. Visus naujus URL reikės kurti naudojant naujus naujovintų URL laukus.
  2. Paskirties URL bus automatiškai perkelti į naują galutinio URL lauką visose paskyros skelbimų grupėse, kuriose nėra peradresavimo į skirtingus domenus URL**. „AdWords“ paskyroje gausite įspėjimą apie bet kokias likusias skelbimų grupes, kurios nebuvo naujovintos. 
  3. Po kelių mėnesių nebebus teikiami jokie skelbimai su paskirties URL, kurie nebuvo atnaujinti į naujovintus URL. Likus 30 dienų iki skelbimų teikimo sustabdymo informuosime jus el. paštu ir pateikdami įspėjimą paskyroje.Dažniausiai užduodami klausimai

Toliau pateikiami atsakymai į kelis dažniausiai užduodamus klausimus apie naujovinimą.

K. Ar reikia naujovinti, jei nenaudoju URL stebėjimo arba jei naudoju tik automatinį žymėjimą?
A. Nereikia, galite palaukti, kol liepos 1 d. bus atliktas automatinis naujovinimas. Sistema automatiškai perkels paskirties URL į naujus galutinio URL laukus ir bus atnaujinti ataskaitų teikimo stulpeliai, nurodant šiuos pakeitimus. Automatiškai naujovinant skelbimų našumo statistika nebus nustatyta iš naujo ir nereikės peržiūrėti, ar skelbimai atitinka politikos nuostatas.

K. Kokių tipų URL nebus automatiškai naujovinti ir teikimas bus sustabdytas?
A. Į šią kategoriją patenkantys URL apima tuos URL, kuriuose yra nurodytų elementų: peradresavimo į skirtingus domenus URL, „ValueTrack“ parametras „{copy}“, stebėjimo parametrai, kuriuose naudojama „{}“ ir kurie nėra „AdWords“ „ValueTrack“ parametrai, arba domenas, kuris skiriasi nuo skelbimo rodomame URL naudojamo domeno. Šiuos URL turite naujovinti neautomatiškai iki liepos 1 d.

K. Kaip naujovinti peradresavimo į skirtingus domenus URL?
A. Šiems URL naudokite pagrindinį arba išplėstinį metodą, kurie nurodyti naujovinimo vadove. Būtinai naujovinkite pristabdytus ir aktyvius URL. Jei reikia pagalbos, pasikonsultuokite su trečiosios šalies įrankio teikėju.

K. Ar naujovinant skelbimų statistika bus nustatyta iš naujo?
A. Jei norite išsaugoti skelbimų statistiką, naudokite automatinį ar pagrindinį naujovinimo metodą arba palaukite, kol sistema automatiškai naujovins URL. Našumo statistika bus išsaugota ir nereikės peržiūrėti, ar skelbimai atitinka politikos nuostatas.

Jei jums nėra svarbu išsaugoti skelbimų statistiką ir norite pasinaudoti visais naujovintų URL pranašumais, naudokite išplėstinį naujovinimo metodą. Naudodami jį galėsite naudoti naujus stebėjimo šablonus ir „ValueTrack“ parametrus. Atlikus bet kokius pakeitimus po šio naujovinimo, skelbimų statistika nebus nustatyta iš naujo.

Primename, kad vis tiek galite pasiekti pašalintų skelbimų našumo statistikos istoriją „AdWords“ ataskaitose.

K. Naudoju dinaminį URL stebėjimą. Kokius veiksmus reikia atlikti?
A. Turite neautomatiškai naujovinti URL naudodami pagrindinį naujovinimo metodą iki liepos 1 d. Sužinokite daugiau

Jei reikia papildomos išsamios informacijos, žr. DUK naujovinimo vadove.

Pagalba naujovinant

Suprantame, kad atnaujinant jums reikia atlikti tam tikrus veiksmus, todėl norime padėti. Pateikiame kelis išteklius, kad galėtumėte lengviau pasirinkti geriausią naujovinimo parinktį ir atlikti reikiamus veiksmus.

        Naujovinimo vadovas: sužinokite, kaip naujovinti URL, adresu https://g.co/ads/upgradedurls
        11.1 versijos „AdWords“ redagavimo priemonė: naudokite redagavimo priemonę URL naujovinti
        HOA: žiūrėkite nuoseklias URL naujovinimo instrukcijas naudodami stambius žiniaraščius
        URL kūrimo priemonė: kurkite URL naudodami naują naujovintų URL formatą
        URL bandymo priemonė: išbandykite nukreipimo puslapius ir stebėjimo šablonus

Tikimės, kad ir toliau sėkmingai vykdysite veiklą naudodami „AdWords“. Jei reikia su naujovinimu susijusios pagalbos, galite bet kada susisiekti su mumis.

Paskelbė Leo Sei, „Google AdWords“ produktų vadovas

* Visur, kur kalbame apie skelbimus, taip pat turime omenyje URL, naudojamus raktiniuose žodžiuose, svetainių nuorodose, automatinio taikymo elementuose, bei kitas taikymo galimybes Paieškos tinkle, Vaizdinės reklamos tinkle ir Apsipirkime.

** Paskirties URL, kuriems taikomas peradresavimas į skirtingus domenus (tai reiškia, kad URL peradresuojami į kitą svetainę nei domenas), negalima automatiškai naujovinti. Turite neautomatiškai naujovinti URL vadovaudamiesi naujovinimo vadovo nurodymais.