Mobilieji įrenginiai visam laikui pakeitė žmonių elgseną: nuo apsipirkimo iki bendravimo. Šiuo metu netgi 91 % išmaniųjų telefonų naudotojų dabar telefonuose ieško idėjų užsiimdami savo veikla 1 pvz., rinkdamiesi naujus bėgimo batelius ar ieškodami šokoladinio torto recepto. Kadangi internetu galime naudotis bet kur ir bet kada, tikimės, kad informacija bus pasiekiama akimirksniu ir bus aktuali. Tad vartotojų apsisprendimo būdai pasikeitė, o rinkodaros specialistams atsirado daug naujų galimybių.

Siekdami atitikti išaugusius šiandienos klientų lūkesčius, pristatome „AdWords“ naujoves, kurios suteikia jums galimybę geriau pasiekti klientus ir daryti jiems įtaką įsigijimo procese. 2015 m. gegužės 5 d. 15:30 val. (Lietuvos laiku) transliuosime seminarą internetu, per kurį pristatysime šiuos naujus produktus. Galite žiūrėti šį 45 min. trukmės seminarą tiesiogiai čia, „Inside AdWords“ tinklaraštyje. Seminaras vyks anglų kalba.

Prisiregistruokite dalyvauti tiesioginėje transliacijoje čia

Prisijunkite prie mūsų ir sužinokite apie naujus produktus, skirtus: 

  • klientams teikti geresnes paslaugas mobiliesiems tada, kai jie ieško jūsų produktų ir paslaugų;
  • pamatuoti visas akimirkas, kurios svarbios jūsų verslui: internete ir neprisijungus, keliuose įrenginiuose ir sprendimo priėmimo žingsniuose; 
  • optimizuoti visus jūsų „AdWords“ atliekamus veiksmus, kad išnaudotume visą vis sudėtingesnių klientų procesų potencialą.

Šios naujovės sukurtos atsižvelgiant į unikalias įžvalgas apie tai, kaip klientai naudojasi technologijomis, bei stambių ir smulkių klientų iš viso pasaulio atsiliepimus. Nekantraujame pasidalinti šiomis naujovėmis su jumis.

Prisiregistruokite ir prisijunkite prie mūsų gegužės 5 d. Iki to laiko stebėkite mus mūsų +GoogleAds puslapyje, kad sužinotumėte naujienas. 

1 „Google“ / „Ipsos“ klientų tyrimas, 2015 m. kovo mėn.

Paskelbė Džeris Dišleris, „AdWords“ produktų valdymo skyriaus viceprezidentas