Per ateinančias kelias savaites pristatysime tris naujas funkcijas, skirtas padėti kelių kanalų reklamuotojams lengviau tvarkyti ataskaitų teikimą ir surasti jiems reikšmingiausias įžvalgas.

Reklamuotojams, turintiems kelių tipų kampanijas ir reklamavimo tikslus, ataskaitų teikimas gali būti varginanti ir daug laiko užimanti užduotis. Pvz., norint pateikti konkrečių tikslų, susijusių su Paieškos, Vaizdinės reklamos ar Apsipirkimo tinklo kampanijomis, ataskaitą gali reikėti filtruojant pagal kampanijos tipą ir kelis kartus pakartotinai koreguojant stulpelius, kad būtų pateikta reikalinga informacija.

Nuo šiol naudodami šias tris naujas ataskaitų teikimo funkcijas galėsite lengvai atlikti šiuos veiksmus:

       filtruoti paskyrą pagal kampanijos tipą;
       greičiau peržiūrėti aktualesnius stulpelius;
       taikyti stulpelių rinkinius pagal reklamavimo tikslus.

Lengvai filtruokite paskyrą pagal kampanijos tipą

Naudodami naują kampanijos tipo parinkiklį galite greitai filtruoti paskyrą pagal kampanijos tipą, kad galėtumėte peržiūrėti tik Paieškos, Vaizdinės reklamos ar Apsipirkimo tinklo kampanijų rezultatus. Pvz., jei teikiate Vaizdinės reklamos tinklo našumo ataskaitą, galite greitai peržiūrėti visas skelbimų grupes Vaizdinės reklamos kampanijose, atlikę vos vieną paprastą veiksmą.
 

Lengvai filtruokite pagal norimus peržiūrėti kampanijų tipus


Peržiūrėkite aktualesnius stulpelius pagal kampanijos tipą

Ar nepabodo nuolat perjunginėti stulpelių pereinant iš Paieškos tinklo kampanijų ataskaitų į Vaizdinės reklamos tinklo kampanijų ataskaitas? Dabar paskutiniai peržiūrėti stulpeliai, kurie anksčiau buvo saugomi tik pagal skirtuką, pvz., kampanijos, skelbimų grupės ar raktinių žodžių, bus saugomi pagal skirtuką ir kampanijos tipą.
 
Tarkime, kad lankotės Skelbimų grupių skirtuke ir peržiūrite Paieškos tinklo kampanijos „Paspaudimų“ ir Vid. MUP“ stulpelius. Tada peržvelgiate skelbimų grupes Vaizdinės reklamos kampanijoje ir koreguojate stulpelius, kad būtų rodomi parodymai ir vid. MUT. Dabar skelbimų grupių skirtuke peržiūrėdami Paieškos tinklo kampanijas matysite „Paspaudimų“ ir „Vid. MUP“ stulpelius.  Bet perjungę į Vaizdinės reklamos tinklo kampanijas, matysite parodymus ir vid. MUT. Taip galėsite greitai peržiūrėti aktualesnius stulpelius pagal kampanijos tipą.

Greitai taikykite stulpelių rinkinius pagal reklamavimo tikslus
 
Kad galėtumėte greičiau ir lengviau peržiūrėti konkrečių reklamavimo tikslų duomenis, pristatome iš anksto nustatytus stulpelių rinkinius. Naudodami šiuos stulpelių rinkinius galėsite greitai įkelti ataskaitų teikimo stulpelius, pritaikytus pagal skirtingus reklamavimo tikslus. Pvz., turite kelias Vaizdinės reklamos kampanijas. Kelių jų tikslas – prekės ženklo naudojimas, kitų – našumas. Naudodami iš anksto nustatytus stulpelių rinkinius galėsite lengvai perjungti ataskaitų teikimo rodinį, kad būtų rodomi kiekvienam reklamavimo tikslui pritaikyti stulpeliai. Be to, bet kada galėsite grįžti į paskutinį pasirinktą stulpelį išskleidžiamajame „Stulpelių“ meniu pasirinkę Tinkintas (angl. custom).


Naudodami iš anksto nustatytus stulpelių rinkinius lengviau rasite prekės ženklo naudojimo ar konversijų tikslų įžvalgas


Kiti veiksmai

Šie ataskaitų teikimo patobulinimai per ateinančias kelias savaites bus taikomi reklamuotojams, kurių paskyrose yra kelių tipų kampanijos. Kad sužinotumėte, kaip galite pradėti juos naudoti kasdien teikdami ataskaitas, apsilankykite pagalbos centre.


Paskelbė Pallavi Naresh, „AdWords“ produktų vadovė