Ar jau turėjote galimybę išbandyti įtraukimo didinimo skelbimus (engagement ads)?Įtraukimo didinimo skelbimai suteikia galimybę pasiekti, pradžiuginti ir įtraukti naujų auditorijų naudojant raiškiosios medijos interaktyviuosius formatus.

Kokie formatai pasiekiami Lietuvos teritorijoje?

- šviesdėžės skelbimų rinkiniai („Flash“)

- šviesdėžės skelbimų rinkiniai (HTML5)

- standartiniai išplečiamieji rinkiniai

- skelbimų galerijos rinkiniai - laikant pelę paleidžiami video skelbimai

Naudodami šį skelbimų tipą galite reklamuoti video skelbimus, vaizdo įrašų karuselę, interaktyvų žaidimą ar katalogą. Skelbimas tampa puikia priemone papasakoti prekės ženklo istoriją ir vizualiai pristatyti savo prekės bei paslaugas.

Kada mokate? Tik tuomet, kai prekės ženklo pranešimas patraukia žiūrinčiųjų dėmesį. Įtraukimo didinimo skelbimai gali būti įvairūs: nuo laikant pelės žymeklį išplečiamų skelbimų rinkinių iki vaizdo įrašų leidimo arba palietus rodomo turinio. Skelbimas – tai didelė drobė prekės ženklo pranešimui reklamuoti, nesvarbu, ar tai vaizdo įrašų karuselė, ar interaktyvusis žaidimas, ar katalogas.

Vaizdo skelbimų taisyklės paprastai taip pat taikomos įtraukimo didinimo skelbimams. Siekdami užtikrinti, kad įtraukimo didinimo skelbimai yra tinkami, naudojamiems įtraukimo didinimo skelbimų formatams taikome kelis toliau nurodytus papildomus politikos reikalavimus.

Daugiau informacijos apie reikalavimus vaizdo skelbimams galite rasti šiame žinyno straipsnyje. Įtraukimo didinimo skelbimai plačiai apibūdinti šioje nuorodoje.