Ar kada nors norėjote turėti galimybę daliai savo kampanijos siūlyti kainą automatiškai ir tuo pačiu metu siūlyti kainas patys pagal kitus tos pačios kampanijos raktinius žodžius? O gal norite taikyti vieną kainos pasiūlymo strategiją keliems raktiniams žodžiams, bet jie yra skirtingose kampanijose?

Dabar galite tai padaryti naudodami lankstaus kainos pasiūlymo strategijas, kurios bus pasiekiamos kelioms savaitėms praėjus po naujovinimo į patobulintą kampaniją. Lankstaus kainos pasiūlymo strategijos leidžia taikyti kelias kainų siūlymo strategijas vienoje arba keliose kampanijose. Taip galite laisvai pasirinkti tinkamą kainos pasiūlymo strategiją neribojami paskyros struktūros. 

Naujų lankstaus kainos pasiūlymo strategijų valdymas ir įžvalgos 

Lankstaus kainos pasiūlymo strategijas galima rasti bendrinamoje bibliotekoje (žr. toliau pateiktą vaizdą). Sukūrę lankstaus kainos pasiūlymo strategiją galite taikyti ją konkretiems raktiniams žodžiams, skelbimų grupėms ir kampanijoms bei stebėti jos našumą.


Čia pateikiama daugiau informacijos, kokia kiekvienos lankstaus kainos pasiūlymo strategijos funkcija ir kada galima ją naudoti:

Spusltelkite ant lentelės, kad padidintumėte vaizdą 
Kai kurios iš jūsų kainos pasiūlymo strategijų vykdant kiekvieną aukcioną apima realiojo laiko išsamią informaciją, pvz., įrenginį, vietą ir kitus konteksto signalus, kad pakoreguotų kainos pasiūlymus pagal numatytą skelbimo našumą. Taip pasiūloma potencialių priemonių, skirtų dar labiau pagerinti našumą. Šiuo metu šią technologiją naudoja tikslinis MUK ir patobulintas MUP, o ateityje ji bus įtraukta į kitas kainų siūlymo strategijas.

Naujų lankstaus kainos pasiūlymo strategijų tinkinimas pagal savo poreikius


Lankstaus kainos pasiūlymo strategijos laidžia taikyti kainos pasiūlymo strategiją raktiniams žodžiams atskirose kampanijose arba išbandyti kelias kainos pasiūlymo strategijas vienoje kampanijoje. Tarkime, kad vykdote konsultavimo dėl tinklo saugos veiklą. Keliose kampanijose, orientuotose į jūsų verslo žinomumo padidinimą, galite turėti kelis raktinius žodžius, pvz., „tinklo sauga“. Galite taikyti kainų siūlymo strategiją Tikslinė paieškos puslapio vieta tiems konkretiems raktiniams žodžiams, nepaisydami, kurioje jūsų paskyros vietoje jie yra, kad išlaikytumėte juos aukščiausiose pozicijose.  Tarkime, kad turite kitą kampaniją su tokiais raktiniais žodžiais, kaip „tinklo perimetro saugos auditas“, kuri iš esmės skirta potencialių klientų kartai, bet kurioje taip pat naudojami keli žinomumo didinimo raktiniai žodžiai, pvz., „geriausia tinklo perimetro saugos praktika“. Šioje kampanijoje galite naudoti tikslinio MUK siūlymo strategiją potencialių klientų kartos skelbimų grupėms ir tikslinės paieškos puslapio vietos kainų siūlymo strategiją žinomumo didinimo raktiniams žodžiams.

Daugiau sužinoti apie lankstaus kainos pasiūlymo strategijas galite apsilankę mūsų pagalbos centre. Naudojant bet kokio tipo automatizavimą rekomenduojame reguliariai peržiūrėti kainos pasiūlymo strategijų našumą ir atsižvelgti į savo reklamavimo tikslus.

Be tokių naujų funkcijų, kaip lankstaus kainos pasiūlymo strategijos ir „daug už paspaudimą“ konversijų palaikymas konversijų optimizavimo priemonėje, kuriame dar daugiau optimizavimo funkcijų, padėsiančių lengviau pasiekti reklamavimo tikslus, pvz., grąžą iš skelbimų išlaidų. Praneškite, ką galvojate apie šias naujas lankstaus kainų pasiūlymo strategijas, mūsų skelbimų „Google+“ puslapyje ir laukite daugiau naujienų.

Paskelbė Andrea Cohan, „AdWords“ produktų rinkodaros vadovė
Adaptavo "Google AdWords" Lietuvos komanda