Džiaugiamės galėdami pristatyti „AdWords“ redagavimo priemonės 9.9 versiją, kurią galima naudoti sistemose „Windows“ ir „Mac“. Šios versijos pakeitimai apima „Google“ vaizdinės reklamos tinklo atnaujinimus, importavimo ir eksportavimo patobulinimus ir naujus kampanijų nustatymus. Toliau pateikiama šių pakeitimų apžvalga.

„Google“ vaizdinės reklamos tinklo atnaujinimai
Valdykite savo skelbimų grupės lankstaus pasiekiamumo nustatymus (angl. flexible reach) naudodami naująjį skelbimų grupių skirtuko lankstaus pasiekiamumo skydelį arba naudodami CSV importavimą. Taip pat supaprastinome kampanijos lygmens vaizdinės reklamos tinklo nustatymus (dabar tiesiog „Įgalinta“ arba „Neleidžiama“).

Importavimo ir eksportavimo patobulinimai 
Dabar galite naudoti CSV importavimą norėdami atnaujinti savo kampanijos lygmens nustatymus „Google“ paieškos tinkle ir „Google“ vaizdinės reklamos tinkle. Taip pat galite pasirinkti, kaip „AdWords“ redagavimo priemonė importuos besikartojančius skelbimus, kurių URL skirtingi.

Nauji kampanijos nustatymai 
Pridėjome naują taikymo pagal įrenginį parinktį („BlackBerry“) ir naują skelbimų kaitaliojimo nustatymą (Kaitalioti neribotą laiką).

Jei reikia daugiau informacijos apie šiuos pasikeitimus ir kitus naujos versijos naujinius, žr. 9.9 laidos informaciją.

Kitą kartą paleidę „AdWords“ redagavimo priemonę, pamatysite raginimą anaujinti programą į 9.9 versiją. Norėdami daugiau sužinoti apie atnaujinimus, įskaitant tai, kaip išsaugoti nepaskelbtus pakeitimus ir komentarus, peržiūrėkite šiuos nurodymus. Taip pat 9.9 versiją galite atsisiųsti iš „AdWords“ redagavimo priemonės svetainės.

Pastaba: ankstesnių versijų „AdWords“ redagavimo priemonė bus palaikoma dar keturis mėnesius, kad turėtumėte laiko naujovinti. Jei norite, kad „AdWords“ redagavimo priemonės veikimas nenutrūktų, kviečiame atnaujinti programą iki 2013 m. kovo 13 d.

Adaptavo „Google AdWords“ Lietuvos komanda