Džiaugiamės galėdami pristatyti 9.8.1 versijos „AdWords“ redagavimo priemonę („AdWords Editor“), į kurią įtraukta galimybė pridėti ir redaguoti dinaminius paieškos bei produktų sąrašo skelbimus, taip pat greitai ir paprastai keisti tikslines vietoves.

Pateikiame naujinių apžvalgą:


Lengviau tvarkykite taikymą pagal vietovę
Naujame skirtuko „Vietos“ (skiltyje „Taikymas“) lape, galite efektyviau pridėti, naujinti ir kopijuoti tikslines vietas.


Į „AdWords“ redagavimo priemonę įtraukiami dinaminiai paieškos ir produktų sąrašo skelbimai
Kiekvienas iš šių skelbimų formatų turi savo skirtuką, kurio lape galite peržiūrėti savo skelbimus ir atlikti pakeitimus arba kažką pridėti. Taip pat dviejuose naujų skirtukų lapuose galite tvarkyti dinaminių skelbimų ir produktų taikymus.

Taip pat atnaujinome temų taikymą, paskelbimą ir CSV importavimą bei atlikome kitus patobulinimus. Raginame perskaityti 9.8.1 versijos laidos informaciją, kad susipažintumėte su visais pakeitimais.

Kai kitą kartą paleisite „AdWords“ redagavimo priemonę, matysite paraginimą naujovinti į 9.8.1 versiją. Jei norite sužinoti daugiau apie naujovinimą, įskaitant tai, kaip naujovinus išlaikyti nepaskelbtus pakeitimus ir komentarus, peržiūrėkite šias instrukcijas.

9.8.1 versiją taip pat galite atsisiųsti iš „AdWords“ redagavimo priemonės svetainės.

Pastaba: ankstesnių versijų „AdWords“ redagavimo priemonė bus palaikoma dar keturis mėnesius, kad turėtumėte laiko naujovinti. Jei norite užtikrinti nepertraukiamą „AdWords“ redagavimo priemonės veikimą, naujovinkite iki 2012 m. spalio 28 d.


Paskelbė Eglė Kacevičiūtė, „Google AdWords“ Lietuvos komanda