Praėjusią savaitę San Fransiske vyko „Google I/O“ - vienas didžiausių kasmetinių renginių, suburiančių inovacijų entuziastus iš viso pasaulio. Konferencijos metu buvo pristatytos „Google“ ekosistemos naujovės. Šią savaitę pateikiame naujienas, aptartas „Google I/O“ konferencijoje. Visi renginio pranešimai pasiekiami internetu. Tikimės, kad naujienos bus įkvepiančios! 


+ Mobilieji įrenginiai
Pirmasis Google planšetinis kompiuteris Nexus 7 - jau rinkojeNexus, 2012.06.28
„Google I/O“ konferencijos metu buvo pristatytas Nexus7 - pirmasis „Google“ planšetinis kompiuteris bei NexusQ - „Google“ grotuvas.

Android atsinaujina su Jelly Bean, Nexus 7 bei Android Play | Android tinklaraštis, 2012.06.27
Kas sekundę pasaulyje yra aktyvuojama 12 naujų „Android“ įrenginių - šiuo metu yra 400 mln. aktyvių android'ų. Tai išties įspūdingas skaičius, atsižvelgiant į tai, kad prieš metus šis skaičius siekė 100 mln.  Praėjusią savaitę „Android“ atsinaujino: startavo naujas „Google“ įrenginys „Nexus“ bei nauja „Android“ versija, pavadinta „Jelly Bean“

Google Now - atsinaujinusios Android paieškos funkcijos „Google Now, 2012.06.28
Sužinokite daugiau apie atsinaujinusias paieškos funkcijas, kurios užtikrins, kad tinkama informacija jus pasiektų tinkamu metu. Sužinokite, koks oras bus šiandien prieš pat išeinant iš namų, ar tikėtis kamščių pakeliui į darbą arba koks jūsų mėgstamos komandos rezultatas tuo metu, kai vyksta žaidimas.

Naujos galimybės mobiliuosiuose įrenginiuose: galimybė tvarkyti dokumentus neprisijungus bei iOs Google DriveGoogle Docs“ tinklaraštis, 2012.06.28
„Google I/O“ konferencijos metu pristatėme naujas darbo „debesyje“ galimybes: tvarkykite  „Google“ dokumentus neprisijungę bei atsisiųskite naująją „Google Drive“ programėlę, skirtą „iPhone“, „iPad“ bei „iPod Touch“ įrenginiams.

+ Programos
Dideli pokyčiai Google programavimo scenarijujeGoogle Apps Developer tinklaraštis, 2012.06.28
Siekiant suteikti daugiau galimybių programuotojams, keičiame „Google“ programavimo scenarijų (angl. Apps Script). Sužinokite daugiau, kokie pokyčiai buvo aptarti „Google I/O“ konferencijoje. 

Redaguokite dokumentus neprisijungę prie internetoGoogle Apps tinklaraštis, 2012.06.29
Džiaugiamės, galėdami pristatyti vieną labiausiai pageidaujamų pokyčių Google Docs“ ekosistemoje -galimybę redaguoti dokumentus bei komentuoti atliktus pokyčius tuomet, kai nesate prisijungę. 

Chrome: jūsų žiniatinklis visur, kur jūs bebūtumėteGoogle Chrome Blog tinklaraštis, 2012.06.28
„Chrome“ naršykle šiuo metu naudojasi 310 mln. aktyvių interneto vartotojų. Pristatome pokyčius, užtikrinsiančius dar patogesnę naršymo patirtį su „Chrome“.

Google+ Įvykiai jūsų Google KalendoriujeGmail tinklaraštis, 2012.06.28
„Google I/O“ konferencijos metu pranešėme apie Google+ Įvykius“ - naują būdą kurti ir dalintis viešais ir privačiais renginiais. Google+ Įvykiai“ patogiai susieti su jūsų Google Kalendoriumi“- tai padės paprasčiau planuoti savo gyvenimo įvykius.

+Analytics
Pasiekite Google Analytics tiesiai iš Android platformos Google Analytics tinklaraštis, 2012.06.29
Džiaugiamės galėdami pristatyti Google Analytics“ programėlę, skirtą Android“ mobiliesiems įrenginiams. 

+Project Glass
Džiaugiamės galėdami pristatyti daugiau informacijos apie garsųjį „Google Project Glass projektą. Sekite su projektu susijusias naujienas Google+ puslapyje bei kviečiame peržiūrėti demo video tiesiai iš debesų:


Parengė Eglė Kacevičiūtė, „Google AdWords“ Lietuva