Ar smalsu, apie ką Amerikoje kalbama jau kelias savaites?

Pristatėme naująją „AdWords“ žinyno išvaizdą. Ji galima jau ir Lietuvoje! Kadangi šią išvaizdą pristatėme JAV prieš kelias savaites, tūkstančiai „AdWords“ naudotojų Amerikoje ja jau naudojasi. Nepaprastai džiugu, kad atsiliepimai tokie teigiami!

Štai pakeitimai, kuriuos pamatysite:
1. Paprastesnis naršymas. Daug paprasčiau pasiekti norimą turinį naudojantis kiekvieno puslapio viršuje esančiu meniu.


2. Matomos kontaktų parinktys. Pasirinkite būdą, kaip susisiekti su „Google“, bet kurio puslapio viršuje dešinėje spustelėdami „Susisiekite su mumis“.

3. Daugiau ekrano kopijų ir vaizdo įrašų. Peržiūrėkite prie daugelio straipsnių pateikiamas ekrano kopijas ar vaizdo įrašus ir greitai sužinokite, kaip pasinaudoti dar daugiau „Google AdWords“ funkcijų.

Pasiruošę išbandyti naująjį Žinyną? Prisijunkite šiandien. Spustelėkite „Išbandyti naują išvaizdą“. Dar nenorite naujos išvaizdos? Galite prisijungti vėliau pasinaudoję bet kurio puslapio viršuje pateikiama geltona juosta.


Žinoma, taip pat bet kada galite grįžti prie senosios, apatiniame dešiniajame kampe pasirinkdami „Grįžti prie senosios išvaizdos“ (bet tikimės, kad naujoji patiks taip, kad nenorėsite išeiti).

Pakeitimus pristatome pamažu, todėl sekite straipsnius ir per kelias ateinančias savaites sužinosite apie kitas naujienas ir naudingus straipsnius.

Ar patinka atnaujintas Žinynas? Norėtume sužinoti, ką jūs manote. Prisijungę prie naujojo Žinyno bet kuriame Žinyno puslapyje apatiniame dešiniajame kampe spustelėkite nuorodą „Siųsti atsiliepimus“.

Taip pat, jei norite kažkuo pasidalyti su „AdWords“ bendruomenės nariais, galite stebėti forumo giją


Paskelbė „AdWords“ Žinyno komanda