Praėjusį mėnesį „Google+“ puslapiuose pristatėme naują būdą, kaip kurti viešąją tapatybę „Google+“ tinkle. Įdėmiai klausėmės visų jūsų atsiliepimų, todėl nuo šiandien pristatome kelis naujus įrankius ir valdiklius, kurie padės geriau tvarkyti puslapius. Šios naujos funkcijos „Google+“ paskyrose pasirodys per porą ateinančių dienų, todėl jei šiandien jų dar nematote, būtinai grįžkite ir ieškokite jų vėliau šią savaitę.Keli administratoriai ir nuosavybės teisės perkėlimas
Daugelis jūsų teigė norintys, kad puslapius galėtų tvarkyti keli žmonės su savo kredencialais. Apsilankę naujame skydelyje Puslapio nustatymai, nuo šiandien prie savo puslapio galėsite pridėti iki 50 valdytojų. Valdytojai galės skelbti įrašus, atsakyti į komentarus, pridėti nuotraukų, keisti profilio informaciją ir net pridėti arba pašalinti kitus valdytojus.

Taip pat įtraukėme galimybę perduoti puslapio nuosavybės teisę. Puslapio nuosavybės teisę galima perduoti tik esamam valdytojui. Jei norite tai padaryti, skydelyje „Puslapio nustatymai“ spustelėkite nuorodą „Perduoti nuosavybės teisę“ ir pasirinkite vieną iš valdytojų, kuriam norite perduoti nuosavybės teisę.

Pranešimų nustatymai
Kita nauja funkcija – tai būdas jums, kaip puslapio savininkui, gauti pranešimus apie veiksmus jūsų puslapyje. Šis pakeitimas suteikia galimybę tinkinti įmonės puslapio pranešimus atskirai nuo asmeninio profilio, todėl galėsite pasirinkti tinkamiausią informacijos išsamumo lygį. Naudodamiesi šiais naujais nustatymais, galėsite keisti el. pašto, kuriuo siunčiami pranešimai, adresą, pasirinkti informaciją, kurią norite gauti, ir nustatyti, kaip turėtumėte būti informuojami.

Jei norite redaguoti šiuos nustatymus, spustelėkite nuorodą Puslapio nustatymai ir ieškokite skilties „Pristatymo nuostatų nustatymas“. Šioje skiltyje galėsite nustatyti, apie kokius veiksmus norėtumėte būti informuojami ir nurodyti (jei norėsite) kitą (ne savo asmeninį) el. pašto adresą, kuriuo norėtumėte gauti pranešimus puslapio pranešimus. Jei paskyra turi kelis valdytojus, gali būti naudinga pakeisti adresą į bendrą komandinį, kad visi galėtų jį pasiekti.

Bendras +1 paspaudimų ir draugų ratų skaičius
Taip pat keičiame „Google+“ puslapyje rodomą +1 paspaudimų skaičių. Nuo šiandien jūsų puslapyje matomas paryškintas skaičius nurodys ne tik mygtuko +1 paspaudimų „Google+“ ir žiniatinklyje skaičių, bet ir žmonių, kurie įtraukė jus į draugų ratą, skaičių. Šis pakeitimas neturės įtakos mygtuko +1 paspaudimų skaičiavimo ar rodymo skelbimuose arba paieškos rezultatuose būdui. Bendrasis skaičius bus matomas tik jūsų puslapyje bei svetainės „Google+“ ženklelyje.

Tikime, kad šis paprastas pakeitimas leis geriau matyti, kokiais būdais žmonės pasirinko rekomenduoti arba stebėti jūsų įmonę „Google“.

Prisijunkite prie lietuviškų ar Lietuvoje veikiančių įmonių ir prekės ženklų, jau turinčių savo „Google+“ puslapį!

Daugiau apie šias naujas funkcijas galite sužinoti „Google+“ pagalbos centre. Ieškome dar daugiau būdų, kaip pagerinti jūsų įmonės darbą naudojant „Google+“, todėl ir toliau siųskite atsiliepimus bei skaitykite naujienas 2012-aisiais!