Nuo „Google+“ pradžios per kelis mėnesius prie mūsų prisijungė daugiau nei 40 mln. žmonių ir pristatėme daugiau nei 100 naujų funkcijų. Visiems šiems žmonėms trūksta vieno svarbaus elemento – jūsų verslo!

Norime padėti sukurti tokius pačius ilgalaikius ryšius su klientais internetu, kokius sukurtumėte asmeniškai. Štai kodėl pristatome „Google+“ verslui – įrankių ir produktų rinkinį, kuris padės būti arčiau klientų. Viso to centre yra „Google+“ puslapiai – jūsų verslo identitetas sistemoje „Google+“.


  
„Google+“ puslapiai: bendraukite su reikiamais žmonėmis, kaip tai darytumėte realiame gyvenime
Jei norite perkelti verslą į „Google+“, turite sukurti „Google+“ puslapį. Jame galite skelbti naujinius ir verslo naujienas, taip pradėdami bendrauti su klientais, siųsti konkrečioms grupėms skirtus pranešimus ir sužinoti, kiek žmonių žiniatinklyje pridėjo +1 prie jūsų verslo. Štai kelios „Google+“ puslapių funkcijos, kurios, manau, padės pradėti bendrauti:Hangout
Kartais norėsite pašnekėti su klientais akis į akį. Pavyzdžiui, jei dirbate knygyne, galbūt norėsite pakviesti autorių pakalbėti apie jo naujausią romaną, o jei pardavinėjate kosmetiką, grožio specialistai gali pateikti kelis patarimus apie makiažą. Su Hangout viskas paprasta – vienu paspaudimu naudodamiesi aukštos kokybės vaizdo pokalbio funkcija galite kalbėtis su devyniais klientais. Naudodamiesi „Hangout“ galite gauti atsiliepimų apie produktus, padėti išspręsti problemas ar tiesiog geriau pažinti žmones.


Draugų ratai
Draugų ratuose galite skirstyti puslapio stebėtojus į mažesnes auditorijas. Tuomet galite dalytis pranešimais su konkrečiomis grupėmis. Pavyzdžiui, galite sukurti draugų ratą su ištikimiausiais klientais ir pasiūlyti jiems išskirtines nuolaidas.Mygtukas +1 ir „Google+“ ženklelis skatina esamus klientus rekomenduoti jus naujiems
Taip pat naudodamiesi „Google+“ puslapiais galite puikų turinį pateikti naudotojams taip, kad juo būtų lengva dalytis su draugais. Mygtuką +1 pateikėme kaip būdą klientams rekomenduoti verslą žiniatinklyje: „Google“ paieškoje, skelbimuose, svetainėse ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Dabar klientai gali pridėti +1 prie jūsų puslapio, taip rekomenduodami jūsų prekės ženklą (ne tik konkretų skelbimą ar svetainę) draugams.

Kad padėtumėte klientams rasti jūsų puslapį ir pradėti dalytis, turime du mygtukus, kuriuos galite pridėti prie svetainės apsilankę „Google+“ ženklelio konfigūravimo priemonėje:

  •  „Google+“ piktograma – maža piktograma, nukreipianti tiesiai į jūsų puslapį.
  • Artimiausiomis dienomis pristatysime „Google+“ ženklelį, kuriuo naudodamiesi žmonės galės pridėti jūsų puslapį prie savo draugų ratų neišeidami iš svetainės ir taip gaudami naujienas apie jūsų verslą „Google+“. 

Tegul +1 suteikia rezultatų ir pagerina skelbimų našumą
Netrukus galėsime susieti puslapį su jūsų svetainės „AdWords“ kampanijomis taip, kad visi +1 paspaudimai (iš jūsų puslapio, svetainės, skelbimų ar paieškos rezultatų) bus sujungiami ir sudedami.

Pirkėjai galės matyti visas jūsų verslo rekomendacijas, nesvarbu, ar žiūrėtų skelbimą, paieškos rezultatus ar jūsų puslapį. Taip +1 paspaudimus pamatys ne tik 40 mln. „Google+“ naudotojų, bet ir milijardas žmonių, kurie lankosi „Google“ kasdien. Jei norite susieti „AdWords“ kampanijas su puslapiu, vadovaukitės instrukcijomis, pateiktomis „AdWords“ pagalbos centre.


„Google+“ dabar kartu su „Google“
Mūsų „Google+“ vizija – transformuoti visą „Google“ susiejant su visais produktais. Nuo šiandien išleidžiame naują eksperimentinę funkciją – „Direct Connect“ – tai paprastas būdas klientams rasti „Google+“ puslapį „Google“ paieškoje. Kai kas nors ieško jūsų verslo su ženklu „+“ prieš jį, „Direct Connect“ nukreips juos tiesiai į jūsų puslapį. Pavyzdžiui, pabandykite „Google“ ieškoti „+YouTube“. Žmonės bus taip pat paraginti automatiškai pridėti puslapius, kuriuos jie randa per „Direct Connect“, prie draugų ratų. „Direct Connect“ veiks ne visiems. Jei norite sužinoti, ar jūsų puslapis yra tinkamas ir sužinoti daugiau, apsilankykite Pagalbos centre.


Tik pradžia
Norėjome padėti verslą įkelti į „Google+“ kaip įmanoma greičiau, todėl „Google+“ puslapius leidžiame išbandyti jau nuo šiandien. „Google+“ puslapį galima sukurti per kelias minutes. Jei norite pradėti, būtinas asmeninis „Google+“ profilis. Jei neturite „Google“ paskyros, prisijungti yra labai lengva ir paprasta. O jei ieškote įkvėpimo, peržiūrėkite kelių kompanijų jau pradėtus kurti puslapius:


Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kuo „Google+“ gali būti naudinga jūsų įmonei, apsilankykite „Google+“ svetainėje „Jūsų įmonė“. Mes tik pradedame. Po kelių savaičių ir mėnesių turėsime daug daugiau funkcijų. Jei norite naujienų ir patarimų, pridėkite „Google+“ jūsų verslui puslapį prie draugų ratų. Jei turite pasiūlymų, kaip galėtume patobulinti „Google+“ jūsų verslui, norėtume juos sužinoti.

Paskelbė Dennis Troper, Produkto valdybos direktorius, „Google+“ puslapiai
Adaptuota - Regimantas Urbanas, Google AdWords Lietuva