Kelis pastaruosius mėnesius naujinome „Google“ paieškos ir visų kitų produktų dizainą ir funkcijas, kad naudotojai internete jomis galėtų naudotis sklandžiau ir nuosekliau. Kaip dalį šių išvaizdos pakeitimų pristatome naujas skelbimų paskirties vietas „Google“ paieškoje.

Nuo šiandien skelbimai, kurie anksčiau buvo rodomi šalia rezultatų, bus pateikiami po jais. Dinamiškai optimizuojame kiekvieną paieškos puslapį, įskaitant skelbimus, siekdami užtikrinti geriausią naudotojų patirtį.Dažniausiai naudotojams geriau, kai skelbimai pateikiami po paieškos rezultatais, nes jie žiūri puslapį nuo viršaus iki apačios. Pagal vidutinius bandymų rezultatus šioje paskirties vietoje pateiktų skelbimų paspaudimo rodiklis yra geresnis nei šoninėse vietose esančių skelbimų.


 
Jei norite palyginti viršutinėse pozicijose esančių skelbimų našumą su visose kitose pozicijose esančių skelbimų našumu, galite naudoti segmentą „Virš arba šone“. Pradėjus taikyti šiuos pakeitimus, visi šoninėse, apatinėse ir eksperimentinėse pozicijose pateikiamų skelbimų parodymai dabar bus klasifikuojami kaip „Kita“, kad galėtumėte lengviau palyginti viršutinių skelbimų paskirties vietų našumą su paskirties vietų kitose puslapio dalyse našumu. Per ateinančias savaites „Virš arba šone“ bus pervardytas į „Virš arba kita“.

Jei norite sužinoti daugiau apie skelbimų pozicijas, apsilankykite „AdWords“ pagalbos centre.

Paskelbė Jerry Dischler, paieškos skelbimų produktų valdymo direktorius
Adaptuota - Regimantas Urbanas, Google AdWords Lietuva