Kaip tikriausiai žinote, dabartiniu metu su Lietuvos rinka dirbame iš „Google“ Europinės būstinės Dubline, todėl labai vertiname tas retas galimybės su esamais ir potencialiais savo vartotojais Lietuvoje pasimatyti gyvai.

Spalio 7-8 d. dalyvavome renginyje „Versli Lietuva“, kur skaitėme pranešimą ir organizavome praktinius seminarus, norintiems sustiprinti savo žinias apie mūsų „Google AdWords“ reklamavimosi programą. Norime nuoširdžiai padėkoti visiems apsilankusiems - buvo labai malonu, įdomu ir smagu kartu su Jumis pabendrauti, padiskutuoti ir kartu išmokti, kaip „Google AdWords“ gali padėti rasti tuos, kurie ieško Jūsų, efektyviausiai.

Kaip ir žadėjome, dalinames smagiomis akimirkomis iš renginio.

Negalėjusiems apsilankyti ar norintiems prisiminti, apie ką kalbėjome praktinio seminaro „ „Google AdWords“ praktiškai – pradėk sėkmingą verslo reklamą internete jau dabar!“ metu, dalinames rodyta prezentacija.


Dar kartą dėkojame konferenciją organizavusiems bei joje dalyvavusiems. Tikiuosi, kad Jums buvo įdomu ir naudinga. Iki malonių susitikimų ateityje!

Google Lietuva komanda,
Regimantas ir Gabrielė