Įgaliotieji Google AdWords™ Platintojai padeda smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms.

Kuomet įmonės viduje priimamas sprendimas reklamuotis „Google AdWords“, už įmonės reklamą astakingi žmonės turi du pasirinkimus: jūs galite susikurti paskyrą ir pradėti reklamuotis „Google“ paspaudę čia, bei patys nuolat plėsti ir optimizuoti savo paskyrą, arba galite pasamdyti kompaniją, kuri šią užduotį atliks už jus. Yra trečiųjų šalių kompanijos, kaip kad Įgaliotieji Google AdWords™ Platintojai, kurie mielai padės jums sukurti ir valdyti jūsų paskyrą.

Įgaliotaisiais Google AdWords™ Platintojais gali tapti kompanijos iš įvairių verslo segmentų, tokių kaip žiniasklaidos koncernai, spaudos leidėjai, svetainių talpinimo paslaugas teikiančios įmonės. Taip pat įmonės, kurios specializuojasi skaitmeninėje medijoje arba koncentruojasi į tam tikrą industriją bei puikiai suvokia smulkaus ir vidutinio verslo sektoriaus specifiką.

Įgaliotieji Platintojai yra kruopščiai tikrinami dėl jų galimybės ir sugebėjimo efektyviai dirbti su dideliu kiekiu vietinių prekybininkų ir smulkiojo verslo atstovų vienu metu bei turi atitikti šiuos reikalavimus:
  • Didelė ir ilgalaikė patirtis, dirbant su smulkiojo ir vidutinio verslo sektoriumi.
  • Sugebėjimas ir resursai, leidžiantys sukurti pilnai ir sklandžai veikiančią sistemą, kuri įgalintų efektyvų ir prie kiekvieno kliento poreikių prisitaikantį „AdWords“ paskyrų valdymą.
  • Puikių „AdWords“ produkto žinių turėjimas ir geriausių kampanijos valdymo praktikų žinojimas.
  • Dalyvavimas išsamiuose „AdWords“ mokymuose ir egzaminų, reikalingų norint tapti sertifikuotu „Google AdWords“ partneriu, išlakymas.
Privalumai verslui, ypač smulkiajam ir vidutiniam
Pasirinkdami bendradarbiavimą su Įgaliotuoju Partneriu, jūs gaunate „viskas viename“ paslaugų paketą, kuris apima profesionalų ir pilną „Google AdWords“ paskyros valdymą, nuo jos sukūrimo, aktyvavimo, nuolatinio stebėjimo ir optimizavimo, bei kokybišką klientų aptarnavimą.

Kaip surasti Įgaliotąjį Google AdWords™ Platintoją?
Lietuvoje, įmonė „Interinfo Lietuva“ yra vienintelis Įgaliotasis Google AdWords™ Platintojas. Šios įmonės kontaktus  ir daugiau informacijos galite rasti apsilankę jų Įgaliotojo platintojo puslapyje.

Norėdami daugiau sužinoti apie Įgaliotuosius Google AdWords™ Platintojaus, skaitykite D.U.K. skiltį Įgaliotųjų Google AdWords™ Platintojų svetainėje.

Regimantas Urbanas
Inside AdWords Lithuania komanda