Kovo mėnesį pranešėme apie mygtuko +1 pasirodymą paieškos rezultatuose Google.com anglų kalba – būdą žmonėms, kuriems patinka jūsų tinklalapis, padėti savo draugams ir kitiems naudotojams rasti jūsų siūlomą turinį vos tik jo prireikus. Nuo šiandien +1 bus matomas „Google“ paieškos rezultatuose visomis kalbomis. Pradėsime nuo tokių svetainių kaip Google.co.uk, Google.de ir Google.fr, o vėliau per ateinančias savaites pridėsim ir kitas paieškų svetaines.Bet +1 nėra skirtas tik paieškos rezultatams. Mygtuką +1 galite naudoti ir savo svetainėse – taip jūsų lankytojams bus lengviau rekomenduoti aplankytus puslapius.

Mes susitarėme su keliomis svetainėmis, kur mygtukas +1 bus patalpintas jau per artimiausias dienas.
Galite pridėti mygtuką +1 prie savo svetainės apsilankydami mygtukui +1 skirtuose įrankiuose, esančiuose pagrindiniame „Google“ žiniatinklio valdytojo puslapyje. Galėsite koreguoti mažą kodo fragmentą ir pridėti prie svetainės puslapių tose vietose, kur norėsite, kad pasirodytų mygtukas +1.

Tikimės, kad asmeniniai atsiliepimai padės naudotojams sužinoti, kada jūsų skelbimai ir organinės paieškos rezultatai yra jiems naudingi, taip padidinant tikimybę, kad jie apsilankys jūsų svetainėje.

Jums nereikia keisti reklamavimo strategijos pagal mygtuką +1, o tai, kaip mes skaičiuojame Kokybės balą, nepakis (nors, pridėti +1 bus vienas iš daugelio faktorių, skaičiuojant organinės paieškos įvertinimą).

Apie mygtuką +1 galvokite kaip apie patobulinimą, kuris gali padėti sėkmingoms paieškos kampanijoms būti dar sėkmingesnėms, o dabar ir pasauliniu lygiu.

Jei norite sužinoti daugiau apie mygtuką +1 ir kaip jis veikia paieškos skelbimus, apsilankykite Google Ad Innovations.